עבור לתוכן

Michael Cabir

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  55
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  1

כל דבר שפורסם על-ידי Michael Cabir

 1. כמו שרובכם יודעים, ביום שבת האחרון התקיים האירוע הפופולארי שקורה פעמיים בשנה - CTP. הצלחתי להשיג את הטיסה שרציתי, טורונטו לאמסטרדם, בזמן המראה 11:57z. זמן טיסה של 6 שעות ו50 דקות. טסתי עם ה 777-300ER של KLM בצביעה היפה "Orange Pride", על NAT R. היה אירוע מעולה, המראה מטורונטו באיחור בגלל הרבה אנשים שניסו להשיג קלירנס, אבל פקחים מעולים ובמהלך הסעה בלי תורים בכלל. מבחינת פיקוח אוקייאני גם בלי בעיות, בלי בלאגן, קיבלתי קלירנס ועשיתי את כל ה position reports בלי הרבה עיכובים. גם באמסטרדם פקחים נחמדים ומקצועיים, למרות העומס הובילו את כל המטוסים בלי בעיות לנחיתה קלה (בלי hold בשבילי) ובלי בלאגן
 2. שנה טובה לכולם! שתהיה שנה מלאה באירועים, עשייה ונחיתות רכות!
 3. תמונות מעולות! האוטוג'ן בישראל מגיע עם הסימולטור או שזה תוסף?
 4. את הטיסה הזאת ביצעתי במסגרת LH VIRTUAL, עם ה 777F של לופטהנזה קרגו. המראה בשקיעה בפרנקפורט ונחיתה בטוקיו. Starting engines Taking off from runway 07C !Positive rate, Gear up Climbing Crusing at FL350 Descending over Japan Gear down, bad visibility מקווה שאהבתם!
 5. בעיה ידועה עם FSX... קרה גם לי הרבה ובעיקר בגלל זה עברתי סימולטור. בתור מישהו שהשתמש ב - FSX ועבר ל P3D אני יכול להמליץ לך לעבור גם.P3D סימולטור יותר טוב מבחינת ביצועים, לוקהיד מרטין מוציאים לו עדכונים פעם בכמה זמן ועוד יתרונות על FSX. קח בחשבון שיכול להיות שהבעיות בסימולטור שלך נגרמות מעומס של תוספים.
 6. 1. נראה לי כמו רחבת חנייה, לא?
 7. https://library.avsim.net/search.php?CatID=root&SearchTerm=el+al&Sort=Added&ScanMode=0 הורדה מספר 3, כתוב שם שזה עובד גם ל P3D. תהנה!
 8. כדי לקבל הרשאות בטימספיק אתה צריך לפנות לאחד המנהלים. התקשורת ברשת לא מתבצעת בטימספיק אלא דרך ואטסים, אז אם אתה רוצה להקשיב לקשר אתה יכול להתחבר לרשת בתור Observer.
 9. כתבה מעניינת, די ישנה, על איש שבנה בעצמו מטוס בהתכתבות. https://www.youtube.com/watch?v=oNnzHR0rh_0
 10. טוב לא חשוב כבר, הייתה לי בעיה נוספת אז הורדתי את ה - vpilot. אבל: בתור איזה אזור אנחנו מוגדרים בשרתים של vatsim?
 11. יש לי בעיה: כשאני לוחץ על הכפתור vatsim על מנת להתחבר, הוא לא נהפך לירוק, אלא לאדום ואני לא יכול להתחבר
×
×
 • יצירת חדש...