עבור לתוכן
ערן 339

הספר "דורסי הלילה" מאת מ.יפה

Recommended Posts

שלום

לאחרונה הזמנתי את הספר "דורסי הלילה" אמת מ.יפה. הספר מספר על חוויותיו של המחבר מהקבלה לקורס הטיס עד השירות בטייסת יסעורים מבצעית. כיום הוא ממשיך לשרת כקברניט ומדר"ט על מסוק היסעור.

רציתי לשאול האם מישהו קרא את הספר? ואם כן, אשמח לשמוע המלצות. אגב, לעופר, אולי אתה מכיר את המחבר?

תודה, ערן.

קישור לתוכן

שלום

לאחרונה הזמנתי את הספר "דורסי הלילה" אמת מ.יפה. הספר מספר על חוויותיו של המחבר מהקבלה לקורס הטיס עד השירות בטייסת יסעורים מבצעית. כיום הוא ממשיך לשרת כקברניט ומדר"ט על מסוק היסעור.

רציתי לשאול האם מישהו קרא את הספר? ואם כן, אשמח לשמוע המלצות. אגב, לעופר, אולי אתה מכיר את המחבר?

תודה, ערן.

קראתי את הספר, ספר מעולה ויצא לי לדבר איתו גם אחלה של בחור!

קישור לתוכן

הזמנתי את הספר מבית אריאלה, משום מה עד היום הם לא טרחו להתקשר אליי ולי זה לא כ"כ הפריע. אני אתקשר מחר לראות אם הספר ישנו אצלם.

בכל מקרה שמעתי המלצות חמות עליו, גם נשמע מעניין מאוד. הספר לא עולה כ"כ הרבה ככה שאם לא אהבת לא "הפסדת" הרבה.

קישור לתוכן

ספר נהדר!

מומלץ מאוד לקרוא!

בספר מסופר על מ' כנער דתי שמקבל את המכתב הראשון של הצו 1 עד למיוני

ירפ"א למיניהם ועד למסדר הכנפיים שבדרך ישנם את כל חלקי הקורס (צ'קים, נווטים וכו'), ועל כל חלק הוא מפרט והקטע שהוא ממש מספר את זה וזה לא ספר הדרכה על קורס טיס וכמובן עד להיותו טייס מסוקים. אי אפשר להסביר, תקרא ותבין.

פגשתי את מ' בטייסת שלו בתל-נוף, גבר לעניין שלוקח איתו סיפור על כל הדרך שעבר.

אני סבור שעופר לא מכיר את מ'. מ' כיום בדרגת רב-סרן שקיבל לפני 7 חודשים ולא ניראה לי שעופר מכיר אותו אבל יכול להיות.

דור.

קישור לתוכן

קראתי ולא אהבתי,

הוא כותב בצורה מאוד מתנשאת שאותי עצבנה, וגם כל הזמן הרגשתי שהוא רוכב על חברים שלו בזה שהוא לקח סיפור שכל אחד שעשה את המסלול שלו יכול לכתוב ועשה על זה קופה

קישור לתוכן

אפרופו ספרים, אשמח להוסיף המלצה לספר שאני קורא עכשיו.

קוראים לו "נרדף" מאת רוני דונביץ'

אני התאהבתי מהעמוד הראשון, זה ספר מעולה לכל מי שאוהב את זאנר סיפורי המוסד וקהילות המודיעין למיניהם.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...