עבור לתוכן
Asaf Brietbard

רשימת פקחים פעילים - מעודכן פבר' 2013

Recommended Posts

עריכה:  רשימת הפקחים מעודכנת לתאריך 7.2.13 . מיילים נשלחו לכל הפקחים הלא כשירים לצורך חזרה מהירה לכשירות בשבועיים הקרובים.

נצלו את הפעילות ברשת לחזרה לכשירות.

אסף.

שלום

בהמשך להתפקדות הפקחים והבקרים, אני מפרסם רשימה של כל הפקחים והבקרים שהתפקדו כפקחים פעילים ברשת.

הרשימה הנ"ל מרכזת את כל החברים שיכולים לפקח ברשת. מי שלא התפקד - אינו מאושר ע"י מחלקת ההדרכה כפקח כשיר.

עם זאת, גם במסגרת אלו שהתפקדו קיימים מספר פקחים שלא ביצעו את שעות המינימום המוגדרות כשמירת כשירות ולכן גם הם אינם כשירים. אותם פקחים שמסומנים בצבע אדום מתבקשים לפנות אלי בהקדם האפשרי בכדי לבצע ריענון מקוצר וחזרה לכשירות. אלו שלא יפנו, ולא יפקחו ברשת במהלך השבועיים הקרובים, יוכרזו גם הם כלא כשירים ויאלצו לבצע ריענון מלא.

מטרת הבקרה על כשירות הפקחים, היא לאפשר שירות טוב ומקצועי בסטנדרטים של VATSIM. אין כוונה לפגוע באף אחד, ולכן אנחנו נותנים שבועיים שבהם נקצה משאבים כדי לרענן את מי שלא פיקח הרבה זמן. מי שלא יפנה אלינו בתקופה הזו - כאמור יאלץ לבצע ריענון ארוך ומקיף ולא יקבל עדיפות על החניכים הקיימים. נצלו את התקופה הזו וחזרו לכשירות - אנחנו רוצים לראות את כולכם באירועים הקרובים וגם סתם במהלך השבוע.

שבת שלום ותודה

רשימת פקחים מעודכן.pdf

קישור לתוכן

חברים,

מאוד חשוב לנו שיהיו פקחים פעילים בחטיבה.

נכון, כולנו עסוקים וגם אני מתקרב באופן אישי לחודש ללא פיקוח.

אז אני אפנה לי שעה אולי הערב באירוע השבועי, אולי במהלך השבוע אבל לא יהיה מצב שאהיה חודש לא פעיל.

אני מצפה מכל אחד שיעשה כמוני, זה לא כלכך קשה ואפשרי.

דרך אגב הרשימה היא פעולה ראשונה מתוך סדרת פעולות שאנחנו מתכננים לעתיד.

שבת שלום,

קישור לתוכן

שלום

עברו שבועיים מאז פרסום הרשימה. להלן שמות הפקחים שאינם כשירים, לפי סדר הופעתם ברשימה:

1. שגיא ינאי

2. אור פפיסמדוב

3. עידו לב

4. אביב קרבל

5. אלמוג עטר

6. אלעד זיירמן

7. מיקי ליפ

8. רן פינקלס

לצערי למעט פקח בודד, אף אחד מהפקחים שסומנו באדום לא ביקשו להתרענן בשבועיים שחלפו.... מבחינתי הבנתי.

מי שמעוניין לחזור לפקח - יש לפנות אלי לרענון.

בהצלחה בעתיד.

קישור לתוכן

עליתי לפקח הרגע על הרצליה - עכשיו אני רואה את שכתבת ...

לא יצא לי להתחבר עד עכשיו במהלך השבועיים האחרונים ( אפילו לא לשעה).

בסופש הזה מצאתי קצת זמן ואפילו טסתי אמש אחרי תקופה מאוד ארוכה ללא טיסות ברשת.

בעקבות ההודעה שלך אני מתנתק - לא רוצה חלילה לעקוף את החוקים. ( לפני שעליתי עברתי שוב על כל החומר של הרצליה ( ריענון עצמי)- לא מצאתי שום דבש מרעיש שבעקבותיו עלי לעבור ריענון).

ננצל את הזמן לטוס....חבל ...או שלא בעצם.

דרך אגב - אשמח אם תוכל פרט מה כולל הריענון וכמה זמן הוא נמשך , יש לך מעל ל 70 אחוז מפקחי הרשימה פקחים שאני מאמין יודעים לקרוא חומר לפני שהם עולים על עמדה שלא עבדו עליה הרבה זמן .

ואני בעד שמירת כשירות ומינימום שעות .....רק שזה עלול לגבות מחיר יקר מהמערכת .

קישור לתוכן

מיקי

מבין את מה שכתבת אבל צריך לעשות סדר בברדק, לפעמים יש גם כאלו שנפגעים.

בכל מקרה - מי שמעוניין לחזור לפקח - יש לפנות אלי לרענון, אתה יודע את המייל.

קישור לתוכן

עודכנה הרשימה.

חבר'ה שמוגדרים לא כשירים - הדרך שלכם חזרה סלולה בשמחה - רק צרו איתי קשר ואדאג אישית לחזרתכם לכשירות.

אנחנו נמשיך לעקוב אחרי נתוני הכשירות גם בחודשים הבאים, לידיעת כולם.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...