עבור לתוכן
Niv Tesler

מנחתי בתי החולים - שחרור

Recommended Posts

שלום חברה,

שחרור מנחתי בתי החולים שהכנתי.

החבילה כוללת:

•  
  • רמב"ם
  •  
  • בלינסון
  •  
  • הילל יפה
  •  
  • הדסה עין כרם
  •  
  • יוספטל
  •  
  • סורוקה
  •  
  • ברזילי
  •  
  • לניאדו
  •  
  • מנחת הכנסת
  •  
  • אסף הרופא
  •  
  • מרכז רפואי העמק
  •  
  • מרכז רפואי רווקה זיו
  •  
  • גליל מערבי (נהריה)
  •  
  • פוריה (טבריה)
  •  
  • קפלן (רחובות)
  •  
  • מאיר (כפר סבא)
  •  
  • תל השומר
  •  

תמונות:

15964004.jpg

33984500.jpg

32976795.jpg

69712886.jpg

77408393.jpg

לינק הורדה:

http://www.mediafire.com/?b6arkd6lytznpe9

קישור לתוכן

מוזר, כי אצלי הוא LLRZ. יכול להיות שהסינרי שיש לי ישן?

הסינרי הוא מלפני שרת"א הכירה רשמית בשדה הזה. היום כבר יש לו דפיות רשמיות באתר שלהם תחת הקוד LLRS.

קישור לתוכן

הסינרי הוא מלפני שרת"א הכירה רשמית בשדה הזה. היום כבר יש לו דפיות רשמיות באתר שלהם תחת הקוד LLRS.

הסינרי של ראשון הוא מתקופת הקבוצה והאתר שהקמתם לאז"מים... איך אפשר לעדכן אותו ל- ICAO הנכון?

קישור לתוכן

הסינרי של ראשון הוא מתקופת הקבוצה והאתר שהקמתם לאז"מים... איך אפשר לעדכן אותו ל- ICAO הנכון?

עם תוכנת ADE, בכלל לא מסובך. אם אתה לא יודע להתעסק עם זה, שלח לי את הקבצים (אין לי את הסינרי) ואני אשנה.

קישור לתוכן

תודה רודוי, השגתי את החדש LLRS כך שהכל בסדר. העניין היחידי הוא שעם כל הפוטורילים החדשים (כשהוא מותקן מעליהם) יש בעית גובה קלה. כשאני מפעיל טיסה דיפולטית בראשון המטוס עומד על 36 והשוליים הימניים של המסלול מכוסים (נמוכים מהקרקע). האם זה מוכר לכם ויש לזה תיקון? צריך ליישר שם את השטח באיזור של השדה נראה לי... אני משתמש אגב ב- FS Global Ultimate אבל לא נראה לי שזו הסיבה.

קישור לתוכן

תודה רודוי, השגתי את החדש LLRS כך שהכל בסדר. העניין היחידי הוא שעם כל הפוטורילים החדשים (כשהוא מותקן מעליהם) יש בעית גובה קלה. כשאני מפעיל טיסה דיפולטית בראשון המטוס עומד על 36 והשוליים הימניים של המסלול מכוסים (נמוכים מהקרקע). האם זה מוכר לכם ויש לזה תיקון? צריך ליישר שם את השטח באיזור של השדה נראה לי... אני משתמש אגב ב- FS Global Ultimate אבל לא נראה לי שזו הסיבה.

אפשר לסדר גם את זה. שלח לי את הסינרי.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...