עבור לתוכן
Or Belisha

(חשוב!) האירוע לציריך - סיכום ודגשים

Recommended Posts

1 hour ago, Chai Shukrun said:

הי

בעקבות הפוסט של בוקי, הייתי שמח מאוד אם היינו בחטיבה יוצרים גוף כזה - למעשה היבט מאורגן כלשהו של אימון שלא קיים היום לטייסים אם אני לא טועה. 

חי. 

חי ובוקי, אני מאוד בעד אימונים תדירים ומאורגנים, אבל מה אתם צריכים מהגוף הזה? יש פורום, אפשר להקים קבוצת וואצאפ, אפשר לקבוע מפגש שבועי ב-TS לתדריך ומשם עולים לטיסת אימון... יאללה לעבודה, לא צריך title מהחטיבה.

כמו שבזמנו נפגשנו אצלי בדירה לשיעור ותרגול. זה ממש היה להגיע פיזית. הרבה פחות קל.

בזמנו היה TFC - Thursday Flight Club. באופן קבוע בימי חמישי בערב מי שיכול היה, הגיע לטיסה שבועית קצרה שהמשיכה מהנקודה שנגמרה הטיסה בשבוע שעבר, בסופו של דבר זה היה מסע שהקיף את העולם. כשסיימו את ההקפה היה אירוע גדול וחגיגי לקבל אותם בבן גוריון.

לא צריך שום אמצעי שאין לנו כבר ביד ולא צריך טייטלים - תקשורת ישירה עם מי שרוצה ולהתחבר ולטוס.

קישור לתוכן

1 hour ago, Chai Shukrun said:

הי

בעקבות הפוסט של בוקי, הייתי שמח מאוד אם היינו בחטיבה יוצרים גוף כזה - למעשה היבט מאורגן כלשהו של אימון שלא קיים היום לטייסים אם אני לא טועה. 

חי. 

כשמסתכלים שנים אחורה בוקי תמיד היה מעלה הודעות בפורום על ״ערב אימונים״ וכמו כן שהוא מזמין את כולם להגיע לערב שכזה. כמו כן, הפקחים היו תמיד בעד ערב אימונים. ובסופו של דבר היו מגיעים בין שלושה לחמישה מטוסים...אז נכון בסופו של דבר כולם היו שמחים לראות את זה יוצא לפועל אבל כאשר זה כבר יוצא לפועל אף אחד לא מגיע...

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...