עבור לתוכן
Or Bahtari

**מעבר ל-DISCORD**

Recommended Posts

שלום לכולם,

במסגרת קידום להתחדשות החטיבה בפלטפורמות השונות הן ברשתות החברתיות והן באתר החדש ששוחרר לא מזמן, החלטנו לקדם פיילוט למעבר לתוכנת DISCORD והTS3.

במסגרת הפיילוט, שרת הTS ושרת הדיסקורד יופעלו במקביל, כעבור שבועיים (3.11.19) יתבצע מעבר סופי בו נעבור להשתמש בשרת הדיסקורד החטיבתי, ההתחברות לשרת פשוטה באמצעות VATSIM SSO.

למי שאינו מכיר, DISCORD היא תוכנה שיצאה בשנת 2015, התוכנה בעצם משלבת בתוכה את TS3 וSkype, כאשר לDISCORD מספר יתרונות בולטים בהשוואה לשרת הTS שלנו היום.

היתרונות שבשרת DISCORD על שרת הTS הקיים:

ממשק חדש, נוח ויעיל יותר למשתמש
התחברות קלה ופשוטה באמצעות VATSIM SSO
BOT חטיבתי בעל פונקציות מיוחדות
אפשרות לקבלת דפיות וNOTAM לכל שדה בעולם בלחיצת כפתור
STREAM ישירות לשרת הDISCORD - כל אחד יוכל לשדר את הטיסה שלו/פיקוח בשרת הדיסקורד החטיבתי, וחברי החטיבה שבשרת יוכלו לצפות בקלות ללא תוכנה חיצונית
אופציה לקבלת מידע על השרת בכל רגע נתון
צפייה בשרת מאתר החטיבה
בנוסף ליתרונות אלו, נבחנים בימים אלה בוטים נוספים שיקלו על חווית המשתמש וישפרו אותה.

מצורף מדריך התחברות לשרת הדיסקורד, לאחר ההתחברות האמצעות SSO תקבלו את הדרגות שלכם אוטומטית.

למדריך התחברות לחצו כאן.

קישור התחברות לשרת הדיסקורד:

https://discord.gg/8eQhSpP

במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי בשרת הדיסקורד, ניתן לפנות לצוות התמיכה החטיבתי דרך האתר בכתובת Vatil.org.il/support

חג שמח ושבוע מוצלח

קישור לתוכן

שימו לב שיש צורך להכנס עם הקישור שאור פרסם כאן בהודעה, ולא מהקישור שבמדריך.

1 hour ago, Benny Gasanov said:

לא יכול להיכנס לשרת.... זה עושה לי את מה שזה עושה לבחור פה... 
"Invite Invalid"

On 27.10.2019 at 21:49, Moataz Abodeba said:

Invite Invalid
the invite may be expired, or you might not have permission to join

On 21.10.2019 at 00:51, Aharon Dayan said:

Could not get in.  Got a notice after logging properly into SSO the words "Discord Disinvite"

Here is screenshot proof

discord.jpg

קישור לתוכן

5 hours ago, Eyal Rokach said:

שימו לב שיש צורך להכנס עם הקישור שאור פרסם כאן בהודעה, ולא מהקישור שבמדריך.

@Eyal Rokach,

Sorry to disappoint you but I did that and still got same invite invalid error message like my screenshot proof above.

Regards,

Aharon

קישור לתוכן

שימו לב שבוצע עדכון והשרת חזר

יש להכנס מחדש בכתובת :

https://discordapp.com/invite/5B5dtPy

אם הבוט לא שולח הנחיות להתחברות,
Leave server  יש לעשות
 ולהתחבר לשרת שוב

שימו לב כניסה באמצעות SSO בלבד !

קישור לתוכן

I finally got into VATIl Discord and everything is working well BUT two problems: the administrator of VATIl Discord gave me wrong name Yuval Gazit!!! I am Aharon Dayan. I cannot find function on Vatil Discord to correct the screenname

The other problem is that I cannot post on General Text Chat unless you tell me it is only for Vatil Controllers but I can make posts on Flight Rooms Chat .

Can the Vatil Discord moderator please see what he or she can do to correct my screenname??

Thanks,

Aharon

קישור לתוכן

לפני 46 דקות Aharon Dayan כתב:

I finally got into VATIl Discord and everything is working well BUT two problems: the administrator of VATIl Discord gave me wrong name Yuval Gazit!!! I am Aharon Dayan. I cannot find function on Vatil Discord to correct the screenname

The other problem is that I cannot post on General Text Chat unless you tell me it is only for Vatil Controllers but I can make posts on Flight Rooms Chat .

Can the Vatil Discord moderator please see what he or she can do to correct my screenname??

Thanks,

Aharon

Yuval Gazit is a very good name m8!!!

קישור לתוכן

לפני 4 שעות Shahar Lev-Zohar כתב:

הבוט לא שולח הודעה, ניסיתי כבר כמה פעמים... 

תודה.

אהלן , 

מוזמן לתפוס אותי בשעות הערב בדיסקורד ואעזור לך בשמחה :) 

קישור לתוכן

לפני 26 דקות david shvarts כתב:

היי,

אני עשיתי את הauthentication וזה אפילו אמר לי שאושרתי אבל זה לא נותן לי לכתוב או לקרוא כלום.

ניסיתי לעשות leave server כבר כמה פעמים אבל זה גם לא עוזר.

אשמח לעזרה.

תודה😀

אהלן ,

פנה אליי בפרטי בדיסקורד . 

חפש אותי בערב

קישור לתוכן

@shachaf yasurr,

If it is you who is in charge of Vatil Discord, can you please see what you can do to fix my screenname??  My name is Aharon Dayan but whenever I am in Vatil Discord, I am always assigned to names of other persons.  I am sure you do not want me to use other names that have authorized Vatsim controller ratings.

Or you can activate option for Vatil Discord members to gain ability to correct screennames.

Thanks,

Aharon Dayan

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...