עבור לתוכן
Joel Strikovsky

יש משתמשים פה שלא טסים ב MSFS כסימולטור ראשי?

Recommended Posts

לפני 3 שעות Joel Strikovsky כתב:

יש מישהו פה שהסימולטור הראשי שלו, לא MSFS? ואם אכן, מה הסיבה (האישית)?

מי שלא משתמש בתור סימולטור ראשי כנראה לא מתקדם טכנולוגית עם כולם ...

קישור לתוכן

אני יכול להגיד שכשאמרתי לאנשים שאני עובר לMSFS כסימולטור ראשי מלא הריצו דאחקות של אתה הולך להטיס מטוס בלי פיזיקה וחרא סימולטור.

יש פה כאלה שהצטרפו אחרי שMSFS יצא ועברו לPrepar3d, כי הוא "ריאליסטי יותר", בסוף סימולטור זה סימולטור נראלי חחח...

קישור לתוכן

לפני ב-9.3.2024 בתוך 22:18 shachaf yasurr כתב:

מי שלא משתמש בתור סימולטור ראשי כנראה לא מתקדם טכנולוגית עם כולם ...

כשהפלא הטכנולוגי הזה יתמוך בריבוי מסכים גם אני אתקדם טכנולוגית.  😜😜

קישור לתוכן

לפני 13 שעות Dvir Ben David כתב:

אני יכול להגיד שכשאמרתי לאנשים שאני עובר לMSFS כסימולטור ראשי מלא הריצו דאחקות של אתה הולך להטיס מטוס בלי פיזיקה וחרא סימולטור.

יש פה כאלה שהצטרפו אחרי שMSFS יצא ועברו לPrepar3d, כי הוא "ריאליסטי יותר", בסוף סימולטור זה סימולטור נראלי חחח...

בשום סימולטור ביתי אין הרגשה של 100 אחוז, זה פשוט לא אפשרי כשאין מערכת מכנית שתדמה תזוזה של המטוס במרחב.

כל האלה שמדברים על "פיזיקה", כנראה לא הטיסו מטוס אמיתי בחייהם כי אחרת הם היו יודעים שזה שטויות וממה שראיתי הבסיס להשוואה שלהם הוא "הנסיון טיסה" שלהם בסימולטור אחר. 

אין לי מניות במיקרוסופט ושום אינטרס כזה או אחר אבל כמשתמש ביתי אני לא רואה שום סיבה לא להשתמש בסימולטור עם גרפיקה שנמצאת כמה רמות מעל המתחרים. בסוף אנחנו רוצים לקבל תחושה כמה שיותר קרובה לדבר האמיתי, לא נקבל את זה ב"פיזיקה" בוודאות אבל בגרפיקה בהחלט אפשר. 

ואם יש כמה משוגעים שמעדיפים להישאר בסימולטור מיושן, כי יש שם עוד חצי פיצ'ר בfmc של הpmdg ,שעוד לא הספיקו להוסיף בmsfs, שהם גם ככה לא ישתמשו בו אחרי שהם ישימו LNAV VNAV וילכו לראות סדרות בנטפליקס עד ה TOD להיתר'ו, אבל זה גורם להם לחשוב שהם מינימום קפטנים עם 10 אלף שעות, שיהיה להם בכיף... הם היחידים שמפסידים (גם ככה הם נותנים לתוכנת מחשב להטיס להם את המטוס רב הזמן)

קישור לתוכן

לפני 8 שעות Bar Rodoy כתב:

בשום סימולטור ביתי אין הרגשה של 100 אחוז, זה פשוט לא אפשרי כשאין מערכת מכנית שתדמה תזוזה של המטוס במרחב.

כל האלה שמדברים על "פיזיקה", כנראה לא הטיסו מטוס אמיתי בחייהם כי אחרת הם היו יודעים שזה שטויות וממה שראיתי הבסיס להשוואה שלהם הוא "הנסיון טיסה" שלהם בסימולטור אחר. 

אין לי מניות במיקרוסופט ושום אינטרס כזה או אחר אבל כמשתמש ביתי אני לא רואה שום סיבה לא להשתמש בסימולטור עם גרפיקה שנמצאת כמה רמות מעל המתחרים. בסוף אנחנו רוצים לקבל תחושה כמה שיותר קרובה לדבר האמיתי, לא נקבל את זה ב"פיזיקה" בוודאות אבל בגרפיקה בהחלט אפשר. 

ואם יש כמה משוגעים שמעדיפים להישאר בסימולטור מיושן, כי יש שם עוד חצי פיצ'ר בfmc של הpmdg ,שעוד לא הספיקו להוסיף בmsfs, שהם גם ככה לא ישתמשו בו אחרי שהם ישימו LNAV VNAV וילכו לראות סדרות בנטפליקס עד ה TOD להיתר'ו, אבל זה גורם להם לחשוב שהם מינימום קפטנים עם 10 אלף שעות, שיהיה להם בכיף... הם היחידים שמפסידים (גם ככה הם נותנים לתוכנת מחשב להטיס להם את המטוס רב הזמן)

כשאתה צודק אתה לא טועה....

קישור לתוכן

לפני ב-14.3.2024 בתוך 23:51 Avi Markovich כתב:

מבחינת איכות המנוע הפיזיקלי:
P3D<MSFS<X-Plane

ל-X-Plane יש עדיין זכות קיום בזכות המנוע הפיזיקלי המוביל שלו אבל ל-P3D וקודמיו בהחלט שכבר לא.

כבר לא... MSFS לא נופל ממנו כיום 

קישור לתוכן

לפני ב-24.4.2024 בתוך 15:20 Avi Markovich כתב:

אסובו עשו שיפורים במנוע הפיזי? חוץ מהפיזיקה של המסוקים שעדיין שבורה...

תקרא את התגובה של בר למעלה . 

קישור לתוכן

לפני ב-12.3.2024 בתוך 09:10 Bar Rodoy כתב:

אני חושב שרודוי סיכם זאת בצורה מקצועית , לא ממומנת , ומעולה .
בסופו של דבר שכל אחד יטוס בפלטפומה שנראית לו הכי טובה אישית , אני התחלתי בFSX , עברתי לP3D , לאחר מכן XP והחודש נכנסתי לMSFS בפעם הראשונה אחרי קצת עבודה וקנפוגים.

אני רוצה לציין שמבחינת פיזיקה הXP כנראה עלה בכמה רמות בהרבה מובנים רוב הזמן - אך בסוף נמאס לי מגרפיקה מסריחה , ומהעבודה הסזיפית שצריך לעשות לפני כל טיסה כדי להתקין את הנתיב טיסה כולל PHOTOREAL וכו' הנדרשים  - הMSFS ניצח את כולם.

אני מרגיש כלכך ריאלי לטוס בדבר כזה יפה , כך שהפיזיקה לא משחקת פה פקטור מרכזי.

וכל מי שבאמת טוען לשלילה - לא נגע במטוס אמיתי כנראה .

אתם טסים בסימולטור חברים  - תטוסו בפלטפורמה שנותנת הכי הרבה לכם !
יש המון אנשים שעדיין בP3D וזוהי זכותם , אני אחי שביקרתי בכולם כרגע ללא ספק הכי מורתע ונהנה מהגרפיקה המדימה של מיקרוסופט.

חג שמח :) 

קישור לתוכן

לפני ב-24.4.2024 בתוך 15:20 Avi Markovich כתב:

אסובו עשו שיפורים במנוע הפיזי? חוץ מהפיזיקה של המסוקים שעדיין 

ממה שראיתי התנהגות המטוסים בmsfs בסה"כ הגיונית ומרגישה טוב. 

אם אתה לא מטיס במציאות או הטסת במציאות אז כל שיפוט של מודל פיזי הוא ספקולטיבי. לדעתי גם למי שמטיס במציאות המודל הפיזי בסימולטור, טוב ככל שיהיה, הוא לא ממש משמעותי בגלל שאין לך פשוט שום יכולת ריאלית לדמות הרגשה פיזית אמיתית של טיסה בסימולטור ביתי.גם אם אקספליין מוביל בזה בכמה נקודות הוא עדיין מפשל בגדול בפן הגרפי שלדעתי הוא מה שנותן את התחושה הכי משמעותית בסימ’ ביתי.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...