עבור לתוכן

Amit Eisinger

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  443
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  17

Amit Eisinger last won the day on נובמבר 14 2020

Amit Eisinger had the most liked content!

7 עוקבים

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

Amit Eisinger's Achievements

 1. ברוכה הבאה! אני חושב שכלל האצבע הכי טוב לבחירת איזשהו רישום של מטוס (שאפשר להשתמש בו גם כאות קריאה בקשר) הוא לבחור משהו שקל לך לזכור ולהגיד. אותיות על רשת הקשר לרוב נבטא בצורה פונטית - כלומר כל אות מתחלפת במילה ספציפית שהיא קבועה לאות. (למשל A זה ALPHA, וN זה NOVEMBER) יש לך באינטרנט (אם תחפשי "איות פונטי") טבלה של המילה המתאימה לכל אות. משם תבחרי צירוף של 3 אותיות (מה שמגיע אחרי ה4X-) שהכי קל לך לזכור ולהגיד. בהצלחה!
 2. ביום שני 19.10 מ19:00 ועד 21:20 אני אקיים ערב פתוח של מחלקת ההדרכה בדיסקורד החטיבתי. במסגרת הערב אני אשיב לשאלות של חברי החטיבה אודות מחלקת ההדרכה ואציג חלק מהחזון קדימה. המטרה שלי היא לשפר את השקיפות של המחלקה כלפי החטיבה ולקבל מחברי החטיבה פידבק על הרעיונות קדימה והצעות שלהם. כדי לייעל את התהליך, ובשל מסגרת הזמנים, ניתן להגיש שאלות\הצעות מראש בקישור הבא: https://forms.gle/w5GZ5poGepfTSMjc7 מודה מראש למי שיבחר לבוא.
 3. https://fselite.net/previews/fselite-exclusive-david-rosenfeld-ben-gurion-airport-llbg-previews/?fbclid=IwAR1HDeC4ww5zHk65eUFr-fbGfNulNcMthqCrOINRuDt3Z3owShq7NYsAqyw נראה מצוין אם הFPS יהיו גבוהים יותר מהקיים המצב בכלל יהיה מצוין
 4. כל הכבוד ובהצלחה, לעד תישאר בסטטיסטיקה של המחלקה!
 5. לאחר הכשר ארוכה והרבה עבודה קשה, ואחרי שהפגין ידע וכישורים רבים, אני שמח לבשר כי C מוסמך פיקוח ישראל. מזל טוב לבעלים גאים @Tom Spilberg🤣
 6. להלן רשימת הפקחים הכשירים בחטיבה בהתאם לנוהל החדש: המנצח בתחרות הפיקוח של החודש הוא דביר בן-דוד, שפיקח החודש 108 שעות ו17 דקות, מספר מכובד ומרשים של שעות פיקוח. @Dvir Ben-David ייצרו איתך קשר בהמשך לקבלת הפרס.
 7. להלן רשימת הפקחים הכשירים בחטיבה בהתאם לנוהל החדש: חזרו לכשירות במהלך חודש יולי: המנצח בתחרות הפיקוח של החודש הוא יובל גזית, שפיקח החודש 60 שעות ו31 דקות, מספר מכובד ומרשים של שעות פיקוח. @Yuval Gazit ייצרו איתך קשר בהמשך לקבלת הפרס.
 8. לאחר שעמד בכל הדרישות והציג רמת פיקוח גבוהה - הוסמך ניב גרונוביץ על מגדל ב"ג. כל הכבוד ובהצלחה בהמשך!
 9. היום 5.6 בשעה 15:00 תתקיים בחינה על מגדל ב"ג. בואו לטוס בהמוניכם!
 10. אתה צריך להתחיל בגישה מיוצבת, יש לזה ממש הגדרות באינטרנט אבל בגדול - תהיה במהירות הנכונה, מיושר על ציר המסלול ועל פרופיל ההנמכה (בין אם ILS או לפי PAPI). במצב הזה אמורים להיות לך תיקונים קטנים לעשות במהלך הגישה עצמה. אתה צריך לכוון לגעת בTD ZONE, זה יותר חשוב מכמה רכה הנחיתה (בהנחה שהנחיתה לא נחשבת ממש נחיתה קשה - שגם לזה יש הגדרה). מבחינת ההצפה, לכל מטוס יש את הטכניקה שמתאימה לו, ב737 למשל מה שעובד לי זה להתחיל הצפה בסביבות 20 רגל מעל המסלול כשאני מרים את האף ממש במעלה או שתיים, סוגר את המצערת ושומר על הזווית של האף. (לפעמים צריך לתקן אם אתה מציף מהנמכה תלולה יותר או מהנמכה פחות תלולה). ברגע שנגעת, אל תחזיק את האף באוויר סתם, תוריד בקצב איטי וקבוע ככל האפשר את האף למסלול. (אחרת האף פשוט ייפול וזה לא רצוי). הכי טוב זה להתאמן על הקפות ולתת שם אימון ממוקד על גישות.
×
×
 • יצירת חדש...