עבור לתוכן

Liav Nefesh

יקיר חטיבה
 • הודעות פעילות

  1,125
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

5 עוקבים

אודות Liav Nefesh

 • דרגה
  Advanced Member

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. שני גופים המספקים את אותה מטרה אינם נחשבים כמתחרים? בתקופתי, איחדנו את IFS עם מחלקת הדרכה על מנת לבקר על הרמה המקצועית הנלמדת בקורסים, ובמיוחד כדי לתת מענה לבעיית כח האדם המדריך בבית הספר. משימה שהייתה ועדיין בעייתית. להקים גוף נוסף (שלישי במספר בעולמנו) ולחלק את כח האדם לעוד מסגרת יביא לדעתי האישית, לסגירת שתי המסגרות גם יחד מחוסר מדריכים וחניכים. בזמנו לאחר פגרה ממושכת פתחנו הרשמה למחזור חדש, נרשמו 20 איש ומתוכם היו 6 רציניים ורק 4 סיימו את הקורס אם אני זוכר נכון.. כמו שאמרו לפני, אין מספיק חניכים לכל כך הרבה מסגרות. ממליץ להתרכז במסגרת אחת ולהשקיע המאמצים שם, אפשר ונכון לייעל תהל
 2. שם העתיד. בסימולטור, בשונה ממשחקים אחרים, נדרשת פעילות מסיבית יותר של התערבות עכבר על הפאנל או שימוש רב בקומבינציות מקשים, דבר המקשה על שימוש בVR במטוסים המורכבים. פתרון שהוצע הוא virtual realty glove המאפשר ״להרגיש״ את העולם הווירטואלי https://www.youtube.com/watch?v=RAZidk_mPc8 בכל מקרה, עד שנוכל להרגיש את המפסקים בOH של ה NGX יחלפו כמה שנים (;
 3. נגד. לדעתי טיפול בעבירות משמעת בשרת הTS צריך להיות בתוך החטיבה ולא צריך לערב את vatsim בנושא, מה גם שמנסיון זה לא מעניין אותם. לכן נדרש לייצר סרגל ענישה ולפרסמו, כל העבור נענש. בלי צורך לערב sup או dcrm וליצר תיק ראיות למשפט רצח. לחתוך באסרטיביות. אני בטוח שכשהראשון ימצא את עצמו 3-4 שבעות בחוץ, השטח ירגע.
 4. במידה ולא "הייתה מחוסלת ע"י הנהלה עויינת" כיום IFS הייתה לא יותר מאתר אינטרנט דומם. מכיוון שאני מוכיר אותך על פועלך למען בית הספר ולמען החטיבה אשמח לדבר איתך ולהסביר לך את התהליך שהתרחש במקום לזרוק עקיצות חסרות משמעות.
 5. גלגל האף עדיין באוויר. שים לב שברגע שגלגל האף נוגע הטייס מוריד את היד מהסטיק.
 6. אבי ברוך השב, על מנת להתחבר לTeamSpeak של החטיבה, לחץ על שמך בצד שמאל בראש האתר (בשורה השחורה) ומשם לחץ על "הפרופיל שלי", בעמוד שיפתח תחת הכותרת vatsim מופיע קישור בצד הכיתוב "TS Link". העתק אותו במלואו לדפדפן. הדפדפן יפתח לך את תוכנת הTS ויכניס אותך ישירות לשרת החטיבה עם ההרשאות המתאימות. בהצלחה!
 7. האם שדרגת את מערכת ההפעלה או התקנת מחדש ישירות windows 10? נסה להסיר ולהתקין שוב את התוכנה בהצלחה
 8. ברוך שובך, p3d מביא ביצועים מפתיעים מאוד. אני עובד עם ה icvfr pro של כריס והוא מכיל סינירים לכל השדות הרלוונטיים בארץ אתה יכול גם להוריד את השדות מהאתר של תומר חיים www.virtual-flight.com ולהתקין כרגיל בהצלחה.
×
×
 • יצירת חדש...