עבור לתוכן

Amit Doron

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  2,083
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

אודות Amit Doron

 • דרגה
  Advanced Member
 • יום הולדת 31/03/1994

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. כמה תמונות מטיסות בתקופה האחרונה. וורשה-נבטים פרנקפורט-מינכן נבטים-ראש פינה דרך שדה דוב וחיפה.
 2. אחרי הרבה זמן,ניצלתי את החופשה בשביל להוריד קצת חלודה.טיסת תובלה שגרתית בין לרנקה לנבטים. תהנו: חג שמח!!
 3. אחרי כחודשיים של פעילות בתפקיד אני עוזב אותו. מיום שבת,ה 14.7.2012 עובר הפיקוד על חיל האוויר הוירטואלי. את התפקיד ימלא שובל כהן שיועלה לדרגת אלוף.שיוביל את החיל בהמשך מאחל בהצלחה לכל הצוות
 4. לדעתי אין מה לחפור בזה,צריך לדבר בכללי,הראיונות בצו ראשון זה בעיקר רקע חברתי וכל מיני כאלה. כמובן שתגיד לה שאתה רוצה להגיע לחיל האוויר וכדומה.אם היא שואלת תחומי עניין תגיד לה תעופה וגם טס בסימולטורים וזה.זה פרט יחסית שולי למה שהם מנסים לבדוק שם.
 5. באשר למה שאוהד כתב,אין שום הכרזה,זו עובדה,הטיסות מבוצעות ככלל ברשת. "מס' הסינרים",מה שאתה מדבר עליו בקושי מגיע לפוטוריל וחצי,וגם הם לא גמורים ומושלמים.אז זה פשוט סערה בכוס מים. בכירים בחטיבה כתבו חומרים של חיה"א?עוד עלילה? כל מסמכי החייל נכתבים על יידי צוות החייל,אין אף בכיר בצוות בחטיבה שבשנתיים האחרונות כתב חומרים לחיייל בפרט,אוהד היה מפקד החייל והיה בצוות החייל. לומר שמסמכים של חיה"א נכתבו על ידי בכירים בחטיבה וגזל מהם משאבים זו שטות מוחלטת.
 6. קיבלתי דוד,זה ילקח בחשבון. נ״ב הרצון שלי לקבל את ההערות באופן פרטי נובע מהרצון להבין לעומק את הבעיות והדברים הנאמרים. אין שום רצון להסתיר ולנקות את הדברים מהשולחן אלא באמת להעביר את זה לערוץ ענייני ולהגיע לעמק השווה.
 7. אני לא נוטה להיכנס לוויכוחים אבל יש לי כמה מילים להגיד אחרי שראיתי את מה שרשום. אסף,אין שום רצון שום כוונה להתנשא מעל כולם וזו התלהמות להגיד את זה.יש כמה תוכנות ועזרים שאנחנו משתמשים בהם לשימוש מבצעי(הצנחות וכו...)שעמלנו עליהם והשימוש שלהם זה שימוש מבצעי. לגבי סינרים ודפיות,זה פשוט סילוף של דברים,אתה יודע באיזה דפיות אנחנו משתמשים?הדפיות שגלויות לכם ולעייני כל באתר החטיבה,מפות כנ"ל,אז מאיפה בדיוק להסיק שאנחנו משתמשים בדפיות אחרות? סינרים,כמו ששאר חבריי רשמו,זה במהלך בדיקה מקיפה לצורך אי קיום ניגודים באשר לעניין ביטחון מידע(דבר שעסקו בו בשרשור די הרבה),ובנוסף הסינרים לא מושלמים במלואם ואנחנו
 8. "סינרים - ברובם התפרסמו (אלו שעוד לא התפרסמו - לא גמורים מפאת סיווג מידע)." התשובה לשאלה שלך בגוף התשובה הנתונה,לא נעשה בהם שימוש עד אשר נסדיר אותם מבחינת סיווג המידע. נקודה סוף.כמו ששובל רשם,טענות מענות וכיוצא בזה,בפרטי.
×
×
 • יצירת חדש...