Jump to content

Rom Yacov

חבר חטיבה
 • Content count

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Rom Yacov

 1. Rom Yacov

  צוות IXPT

  הם עצרו את הפרוייקט ואישרו המשך פיתוח שלו על ידי הקהילה כל עוד יפורסם בחינם, מוזמן להרים את הכפפה ולהחיות את הפרוייקט
 2. Rom Yacov

  נתן יהודה

  באמצעות תמונת זירת ההתרסקות ואתר מרקיע שחקים הצלחתי למצוא את כל המידע שניתן על המקרה. דף התאונה באתר "מרקיע שחקים": http://www.sky-high.co.il/134771/תאונת-מטוס-4x-cye דוח חקירת התאונה: http://aiai.mot.gov.il/REPORT/RAI_23-05.pdf
 3. Rom Yacov

  חדש בVATIL

  אם אתה כבר רשום לרשת תשתמש במדריך הזה כדי להתחבר לשרת הטימספיק ושם נוכל לדבר, ומלבדי אני בטוח שחברי חטיבה נוספים ישמחו לעזור.
 4. Rom Yacov

  חדש בVATIL

  קודם כל ברוך הבא! 1. אפשרי וקורה אם כי רוב הזמן פקחי החטיבה מעדיפים לפקח על נתב"ג ומזניחים את התעופה הקלה 2. אם אינך רשום לרשת ואטסים עליך להירשם על מנת להתחבר לרשת ולטוס עם פיקוח: https://cert.vatsim.net/vatsimnet/signup.html חשוב שבעת ההרשמה תירשם לחטיבה הישראלית(תחת המזרח התיכון). לאחר מכן תהיה לך גישה גם לשרת הטימספיק של החטיבה הישראלית ויהיה יותר קל לעזור לך שם. מבחינת החיבור לרשת צריך את תוכנת v-pilot אם אתה משתמש בFSX או P3D, או תכנת XSquawkBox אם אתה משתמש בX-Plane 11. 3. הפיקוח כולל את העמדות הקיימות בארץ במציאות, ויש צורך להגיש תכנית טיסה בהתחברות לרשת.
 5. לפני כשבוע ראיתי את המטוס והיה נראה כי החליפו לו חרטום לחרטום כחול(כנראה חלק חלופי עקב פגיעת ציפור)
 6. הנה 4X-CWR, צביעה לא מושלמת אבל מספיק טובה: https://mega.nz/#!MM5R1bZL!tkimwFOnQtWXKDKU6HVaXUVYWzysLm9IYdjo4Kv197s
 7. ליום הולדתך זה ולעוד רבים שלוחים לך אלה האיחולים היה כמו הטבע - רחב אופקים כמו העץ - הכה שורשים כמו ציפור - תמיד חופשי כמו השיר - צעיר נצחי היה עמוק וצלול כמו המים יהא אושרך בשמיים ראשך תמיד יגע בעננים דע רק ימים מאושרים שא כל מעשיך בגאווה וימלאו חייך באהבה מזל טוב רום!
 8. אני מנסה להבין למה כל פעם שאנשים בחטיבה מנסים לעשות משהו ומבקשים עזרה זה הופך לדיון עם שני צדדים האם לעשות זאת או לא. עמית רוצה לפתוח בית ספר משלו, גם אם זה יתגלה כבזבוז זמן ומשאבים - זה הזמן והמשאבים שלו והוא יכול להחליט מה לעשות איתם. הוא בסה"כ ביקש מאנשים שיתרמו ויעזרו לו, לא שיעירו הערות נגד כמו בכל פעם שמישהו מעלה כאן משהו. ואיך בגין היה אומר - "ואם יש כאלו שהחלו לעקם את האף שלהם... יהיה להם אף עקום."
 9. אני חושב שכל הבעיה התחילה כאשר הצוות הנוכחי התחיל להתעסק יותר בלהיות גנן ואחראי לבעיות משמעת מאשר לתחזק את תחום הטיסה והפיקוח. צריך למצוא פתרון לבעיות המשמעת אבל שזה לא יהיה רוב פעילות החטיבה והצוות. ושלא תבינו לא נכון, אני מאשים את שני הצדדים בסיפור הזה.
 10. גם אם זו דמוקרטיה וגם אם לא, אל תשכחו שכל זה בהתנדבות. חברי ההנהלה הם ככל חבר חטיבה אחר כאן, פשוט הפקידו בידיהם את תחזוק החטיבה. ההתייחסות שלכם שאתם ה״בוסים״ שלי ואני ״עובד״ בשבילכם לא תביא אתכם למקומות טובים במיוחד כשמדובר בהתנדבות למען שמירה על התחביב שכולנו אוהבים.
 11. זה מאוד תלוי בחדר. אני נגד ההרשאה הזאת כי לפי דעתי זה רק מפריע (רעשי רקע שנקלטים, אנשים אחרים שמדברים ליד המיקרופון, קולות שאנשים עושים - גם כשזה לא בכוונה זה פשוט לא נעים). אבל אם בחדרים מסוימים יש דרישה וצורך אני חושב שיש לאפשר לחדרים המסוימים האלה בלבד. בחדרי שיחה שם off topic לדוגמא, אני חושב שאין צורך להרשאה והיא רק יכולה להפריע.
 12. Rom Yacov

  שרת TEAMSPEAK איזורי - בעד או נגד?

  מסכים בהחלט, אך ההתבטאויות של אלעד בזמן האחרון זה משהו שפל שלא יכול לעבור בשתיקה. פשוט גועל נפש.
 13. Rom Yacov

  ה"מלכה" במחיר מיוחד!

  יש דבר כזה שנקרא מסורת, אחרי כל כך הרבה פעמים זה כבר מסורת אצלם. למה עדיין עושים קידוש בשבת? חוגגים חגים? לא מיצינו אחרי כל כך הרבה זמן?
 14. עשינו משהו עם שחף תעופה - התחלנו לעבוד ואז ראינו את התייחסות החטיבה לגבי התעופה הקלה (דברים שנאמרו באותו יום של השיחה) והבנו שאין טעם להשקיע ועזבנו.
 15. ההודעה שאלמוג כתב היא ההודעה הכי טובה כאן ואיתה אני מסכים. אין טעם סתם להתסיס שוב אחרי שנרגע, זה כיף לך לעשות רע? באמת שאני לא מבין.
 16. מצחיק שכשמישהו מההנהלה כותב משהו (שלדעת האחרים הוא שטויות) זה קדוש, אבל כשמישהו אחר כותב את דעתו זה שטויות ובלבולי שכל. מעניין.
 17. ובכל זאת, בדרך עקיפה אתה דורש תשלום...
 18. VFS זאת הדוגמא הטובה ביותר לזה. גם הקורס שלהם לא היה חובה, וכדי לטוס ברשת לא היו חייבים להשתתף בקורס. אז מה הם עשו ששונה מהמקרה הנ"ל?
 19. "איך בונים ספינה? אוספים אנשים ונוטעים בהם את האהבה והכמיהה לים הרחב, הגדול והאינסופי. ולא אוספים אנשים ואומרים להם לאסוף עצים, להכין תכניות ולבנות ספינה." -אנטואן דה סנט-אכזופרי
 20. Rom Yacov

  כתבה ב YNET...עצוב

  ברגע שהדיבור פה הוא רק על למוטט את IVAO IL ולהכניסו לVATIL ולא להפך (למרות שאני חושב שזה הצעד הנכון ביותר), שום דבר לא יזוז.
 21. Rom Yacov

  מזל טוב לאיליי בכר!

  מזל טוב איילי!!!!11
 22. Rom Yacov

  שנת לימודים חדשה !

  שלום לך שחף אני שמח לראות שאתה מתעניין במצבם הלימודי של חברי החטיבה נחמד לראות שיש ברנשים כמוך בימינו,ישר כוח !‬‎
 23. Rom Yacov

  מנהל חדש ל VATIL

  מזל טוב ירדן ובהצלחה בהמשך! תודה אלמוג על העשייה בשנתיים האחרונות.
×