עבור לתוכן
Tomer Haim

Dropbox חטיבתי

Recommended Posts

היי,

פתחתי DP שאם תרצו יכול להיות DP חטיבתי.

הרעיון שיהיו בתוכו את כל החומר הכי מעודכן שטייס וירטואלי צריך בשביל להתקין ולטוס על FSX.

כנסו:

https://www.dropbox.com/sh/yhny1qu8gtpqn7k/xhFQo19ruK

הכנסתי בו את כל מה שיש לי על המחשב ואני יעלה גם קובץ WORD כזה עם רשימה מסודרת של סדר הסנרים, כך שכל מי שרק התקין את הסימולטור עושה COPY ו PASTE לתקייה שלו, מגדיר את הסינרים לפי הסדר וזהו, אף אחד יותר לא ייתקל בבעית גובה, עצים, ים-יבשה וכו

תחשבו על זה בלי להוריד ממליון אתרים מלא קבצי ZIP עם הוראות התקנה.

הרעיון הוא שכל יוצר סנרי, בנוסף לחבילה הייחודית שלו (אותה הוא מעלה לאתרי ההורדות), יעלה את הקבצים כאן ל DB וכולם יתעדכנו כמעט אונליין.

עכשיו מחשבה שאני לא בטוח אם ניתן ליישם,

תחשבו על מצב בו במקום להגדיר בסימולטור את התקיות הרגילות של הסנרי, נגדיר ישר את תקיית ה DB שכאמור מתעדכנת כל פעם שיוצר מוציא סנרי.. כך כל פעם שנפעיל את הסימולטור: הפתעה חדשה, סנרי חדש, נרצה לסגור מסלול בב"ג? נעדכן אפקד והמסלול סגור

תחשבו מה היה קורה אם יוצרי הסנרים היו זורקים לתוך התקייה הזו קבצי BGL תוך כדי בניית פרוייקט - גם אם עוד לא סיימו...

אנחנו נראה את הבתים בבניה בדיוק כמו במציאות שכל טיסה פתאום רואים שצץ מבנה חדש שלא היה קיים לפני שבועיים.

יכול להיות מעניין - אבל אני לא בטוח שזה ישים

אני אתן למנהלי החטיבה את היוזר והסיסמא ל DB הזה וכל היוצרים מוזמנים לעדכן אותו

קישור לתוכן

תומר, רעיון מעולה!

לפני מספר חודשים יזמתי מהלך דומה עבור כל החומר של מחלקת הדרכה ו IFS, זה עובד מעולה ומקל מאוד על עדכון המסמכים.

מעניין לבדוק את מה שאתה אומר לגבי סינרים ושימוש דרך סימולטור, ישנה רק בעיה אחת, ברגע שמעדכנים אם יש מחשב שמשתמש בקובץ אז זה לא יעדכן אצלו אלה יצור כפילות.

כיצד יצרת את האופציה שאת החומר שאתה מעלה ניתן להוסיף לתיקיה לא משותפת בלבד בדרופבוקס המקבל?

קישור לתוכן

לדעתי כדאי שספריית הספרות תכיל גם ספרות תעופתית(ספריה חטיבתית) בנוסף לספרות המטוסים(POH וכד').

קישור לתוכן

אוקיי רק תציין איפה הוא אמור להיות ממוקם בסדר של הסינרים

אוקיי רק תציין איפה הוא אמור להיות ממוקם בסדר של הסינרים

לא כל כך חשוב איפה הוא יהיה כי אין שום סינרי שקשור לאזור שהוא נמצא בו. בכל מקרה, אני אנסה לעלות אותו כמה שיותר מהר. נתקלתי בכל מיני בעיות בהעלאה.

קישור לתוכן

אהלן תומר,

הסימני מסלול האלה של הציר בהרצליה לא מופיעים לי בסינרי החדש . יש פתרון ?

מחיקה כוללת של קבצי הסינרי הישן..

ולאחר מכן התקנה של הסינרי מהדרופבוקס

קישור לתוכן

בר תודה על הסינרי!

חשוב שתדע, יש לי בעיה עם המנחת שכאשר אני בגישה לנחיתה, הוא לאט לאט נעלם ואז אני נוחת בעצם על שטח מת ללא מסלול.

דבר שני, משהו שנורא הפריע לי. יש לי את הפוטוריל של החולה והסביבה של תומר, וההתמזגות בין שני הפוטורילים פשוט לא טובה.

הצבעים שונים לחלוטין, חיבור הפוטוריל אינו תואם וכדומה. זה ממש מפריע, ואם יש לך אפשרות איכשהו להתאים זאת ע"י פוטושופ או משהו, זה יעזור.

תודה בכל אופן

קישור לתוכן

בר תודה על הסינרי!

חשוב שתדע, יש לי בעיה עם המנחת שכאשר אני בגישה לנחיתה, הוא לאט לאט נעלם ואז אני נוחת בעצם על שטח מת ללא מסלול.

דבר שני, משהו שנורא הפריע לי. יש לי את הפוטוריל של החולה והסביבה של תומר, וההתמזגות בין שני הפוטורילים פשוט לא טובה.

הצבעים שונים לחלוטין, חיבור הפוטוריל אינו תואם וכדומה. זה ממש מפריע, ואם יש לך אפשרות איכשהו להתאים זאת ע"י פוטושופ או משהו, זה יעזור.

תודה בכל אופן

מיקמת את המנחת מעל הפוטו? בקשר לצבעים, אין לי מה לעשות. הן משני מקורות שונים וצותמו בזמנים שונים..

קישור לתוכן

הסינרי תמיד מעל הפוטוריל ועדיין יש לי את הבעיה הזו.

יכול להיות שכשהכנת את הסינרי עשית התאמה ל SRTM של ישראל?

אני משתמש ב FSGLOBAL 2010.

בקשר לצבעים, אני מאמין שזה ניתן לעריכה סבירה בפוטושופ.

קישור לתוכן

הסינרי תמיד מעל הפוטוריל ועדיין יש לי את הבעיה הזו.

יכול להיות שכשהכנת את הסינרי עשית התאמה ל SRTM של ישראל?

אני משתמש ב FSGLOBAL 2010.

בקשר לצבעים, אני מאמין שזה ניתן לעריכה סבירה בפוטושופ.

זה בגלל ה-FSGlobal!
קישור לתוכן

מחיקה כוללת של קבצי הסינרי הישן..

ולאחר מכן התקנה של הסינרי מהדרופבוקס

עדיין לא עובד לי, יש לי קטע כזה שאני לא רואה את הסימנים מרחוק אבל ככל שאני מתקרב ככה רואים אותם יותר טוב וכשאני עליהם כבר רואים מצויין

קישור לתוכן

עדיין לא עובד לי, יש לי קטע כזה שאני לא רואה את הסימנים מרחוק אבל ככל שאני מתקרב ככה רואים אותם יותר טוב וכשאני עליהם כבר רואים מצויין

גם לי זה כך מרחוק לא רואים ורואים רק שמתקרבים והתקנתי הכל אחרי שפרמטתי את הסימולטור.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...