עבור לתוכן
Liad Gal

עמוד חדש עלה לאוויר

Recommended Posts

בקיצור ההבדל היחיד בין זה לשאר העמודים הוא שאתה מנהל... כי רצית להגיד שאתה מנהל , ותסלח לי שאני תקיף, אבל זה הופך כבר את העסק לזנותי ופשוט יוצר תדמית זולה ולא רצינית לתחום שאתה מנסה לייצג שגם ככה הפך למאוס ....

קישור לתוכן

בקיצור ההבדל היחיד בין זה לשאר העמודים הוא שאתה מנהל... כי רצית להגיד שאתה מנהל , ותסלח לי שאני תקיף, אבל זה הופך כבר את העסק לזנותי ופשוט יוצר תדמית זולה ולא רצינית לתחום שאתה מנסה לייצג שגם ככה הפך למאוס ....

איזה כיף זה לפרסם בפורום פה, ממש חוויה. איזה תגובות שכיף לקרוא ומחממות את הלב........

לא ביקשתי חוות דעת מאף אחד ותאמין לי שאני יודע בדיוק מה אתה חושב וזאת לא המטרה שלי אתה מוזמן לצפות בתמונות שלי ולראות שזאת באמת לא המטרה שלי ואני לא עוד ילד בן 10 שרוצה להתלהב ולהשיג מעריצים, אלא נמאס לפרסם ב-20 קבוצות את אותה תמונה אז עדיף בדף, והוא גם לא קרוי על שמי. רבאק, זה כולה פייסבוק ! למה עשית עניין כזה ?

קישור לתוכן

איזה מה לעשות, קבל את זה, אף אחד  לא מתחייב שיהיה לך כיף לפרסם פה ועניין הפרסום ב 300 מקומות זה בדיוק העניין,

כמו שאמרתי העסק נראה זול, ובלי קשר נושא הספוטינג בארץ באמת כבר מאוס אחרי שטוחנים את אותו EKS בפיינל 08 ב 300 קבוצות אז עוד קבוצה?

קישור לתוכן

אהלן !

אני חייב להסכים עם אלעד בעניין הזה .

גם אותי מזמינים לכל מיני קבוצות בפייסבוק של ספוטרים ובאמת לא חסר אבל זה כבר הפך למצב שבו ברגע

שמתפרסמת תמונה אני כבר לא טורח אפילו לפתוח להסתכל מרוב שזה כבר טחון (פשוט לא מעניין לראות את EKS עשרות פעמים בפיינל ל-08 או שוב LUTHANSA בפיינל

כמו שאלעד אמר ולא חסרות עוד דוגמאות) , אני בעד ללכת מדי פעם לנתב"ג להסתכל על מטוסים ולשמוע אותם (זה באמת כיף!) אבל לראות 20 אלף תמונות שדומות אחת לשניה

וגם מפורסמות במספר קבוצות זה כבר הופך את התחביב באמת לזול.

ליעד , אל תקח את זה קשה ובאמת לא מנסים לפגוע בך אבל תקרא שוב את ההודעות של אלעד ותבין שהו די צודק בעניין.

במקום לטפח את התחביב ולקחת אותו למקום טוב יותר הוא נהפך לזול ולא מכבד את עצמו,במקום שתהיה קבוצה אחת מרכזית

להכל יש מלא קבוצות "שמתחרות" אחת בשניה עם אותן תמונות.

קישור לתוכן

תאמין לי שאני לא הולך עם הראש בקיר ואני מבין ואפילו תומך במה ששניכם אמרתם פה, זאת בדיוק הכוונה שלי - *לא* לפרסם 20 פעם את אותו EKS או אותו LUFTHANSA A321 בפיינל, אלא רק מטוסים מעניינים ואני גם לא מצלם מטוס שצילמתי כבר יותר מפעמיים כי זה נמאס. יש לי המון מטוסים יפים "לפרוק" לדף שלי בפייסבוק כמו אנטונובים למיניהם, טופולבים, וכו'... תעשו מה שאתם רוצים, תאהבו או לא, אבל שוב, ממש אבל ממש לא פתחתי דף כדי להתחרות במישהו שיש לו דף אחר, הסיבה היחידה היא שאני רוצה לרכז את כל התמונות שלי בצורה מסודרת ולא לזרוק אותן ב-200 קבוצות ספוטינג שקיימות היום. תודה והמשך שבוע טו

קישור לתוכן

אני מסכים עם אלעד ובאכתרי. בלי משהו אישי נגדך, ליעד, כל יומיים צצה קבוצה חדשה של עוד ילד שאבאלה קנה לו מצלמה ב3000 שקל והלך לנתב"ג. באמת שטוחנים כבר מים. אם פעם הייתי פותח כל יום את JP , היום אולי פעם בחודשיים. כל הזמן אותו מטוס מאותן זוויות, נהיה משעמם.....

קישור לתוכן

אני מסכים עם אלעד ובאכתרי. בלי משהו אישי נגדך, ליעד, כל יומיים צצה קבוצה חדשה של עוד ילד שאבאלה קנה לו מצלמה ב3000 שקל והלך לנתב"ג. באמת שטוחנים כבר מים. אם פעם הייתי פותח כל יום את JP , היום אולי פעם בחודשיים. כל הזמן אותו מטוס מאותן זוויות, נהיה משעמם.....

אתם מזלזלים בלי לדעת כלום על מי שאתם מדברים. אם אתה אמרת את המשפט שאבאלה קונה מצלמה ב3000 שקל אז אתה טועה בענק (לגביי). תנו קצת ליהנות מהתחום...

קישור לתוכן

אתם מזלזלים בלי לדעת כלום על מי שאתם מדברים. אם אתה אמרת את המשפט שאבאלה קונה מצלמה ב3000 שקל אז אתה טועה בענק (לגביי). תנו קצת ליהנות מהתחום...

ציינתי שזה לא אישי אליך ואני לא מזלזל בך ואני לא יודע וגם לא משנה לי מי קנה לך את המצלמה, ציינתי תופעה שקורה בשנה האחרונה. אין לי בעיה עם ספוטינג, זה אחלה תחביב. הייתי בארהב בקיץ. עמדתי על הגדה של הפוטומק שעה וראיתי את כל התנועה בDCA, אין יותר כיף מזה, אבל בארץ זה נהיה נדוש וחסר טעם כי יש 100 ספוטרים שמצלמים את אותו מטוס מאותה זוית... שוב, אין פה משהו נגדך ספציפית.

קישור לתוכן

דוגמה למה שאלעד, אור , ובר הדגישו

ארבע תמונות, ארבעה תאריכים שונים, וארבעה צלמים שונים, ,תמונה אחת

http://www.airliners.net/photo/Israel---Air/Boeing-F-15I-Ra'am/2209010/&sid=cf6c49e97045dd755a0a0bc74c4315f9

http://www.airliners.net/photo/Israel---Air/Boeing-F-15I-Ra'am/2173337/&sid=cf6c49e97045dd755a0a0bc74c4315f9

http://www.airliners.net/photo/Israel---Air/Boeing-F-15I-Ra'am/1878168/&sid=cf6c49e97045dd755a0a0bc74c4315f9

http://www.airliners.net/photo/Israel---Air/Boeing-F-15I-Ra'am/1558049/&sid=cf6c49e97045dd755a0a0bc74c4315f9

לא עובד....

קישור לתוכן

אויש נו באמת איזה התחכמויות, רוצים להמשיך? תהנו. נראה לכם שצלם אחד יגיד לעצמו "לא, הוא תפס את ה F15 הזה לפני חצי שנה, אז לא אצלם"??? אז אתם טועים בגדול. ומי שייכנס לדף שלי ייראה שהתמונות שמועלות לשם סוטרות את התגובות שנכתבו פה.

קישור לתוכן

אויש נו באמת איזה התחכמויות, רוצים להמשיך? תהנו. נראה לכם שצלם אחד יגיד לעצמו "לא, הוא תפס את ה F15 הזה לפני חצי שנה, אז לא אצלם"??? אז אתם טועים בגדול. ומי שייכנס לדף שלי ייראה שהתמונות שמועלות לשם סוטרות את התגובות שנכתבו פה.

תראה אומנם החבר'ה מעליי הציגו את העניין בצורה אחרת אבל הם צודקים.

הדף שפתחת בפייסבוק לא ישנה שום דבר ולא משנה כמה תנסה , התחביב ימשיך להישאר זול ולא ישתנה כל עוד התפיסה היא כמו שהיא.

למה לא לפתוח קבוצה אחת שמטרתה היא לארגן "מפגשי חברים" בשדות תעופה בשביל להסתכל על מטוסים?

מה הדחף הלא מוסבר הזה לקנות מצלמות באלפי שקלים בשביל לצלם כל הזמן אותו דבר ועוד לשגע אנשים על הדרך? 

תאמין לי שאם פתאום אני אראה תמונה של חברי VATIL או סתם חובבי תעופה וברקע איזה 737 אחרי המראה אני אחשוב שזאת התמונה הכי יפה שיש.

יש בפורום תמונות ממפגשים בתמך של חברים פה שהתכנסו רק כדי להיפגש , לראות תמונות שלהם מחייכים ומסתכלים על מטוסים פשוט עשו לי את היום אז!

אתן לך עוד דוגמא : נאמר ומחר אתה מגיע לתמך ורואה שם שתי קבוצות -

האחת מדברת על מערכות מטוס , הליכי גישה לשדות מסוימים וכל מה שקשור לנושא תעופה .

השניה מדברת על עדשות למצלמה , איכויות של תמונות ועל איזה תמונה מגניבה של A320 של בריטיש אחד החברים צילם שבוע שעבר.

מה נשמע יותר מרשים ?

קישור לתוכן

מבחינתי שתי הקבוצות ירשימו אותי באותה צורה...

חוץ מזה שיש כבר קבוצה בשם "ישראספוטינג" שמטרתה לארגן מפגשים בשדה כדי לצפות/לצלם מטוסים, ובוא אגלה לך משהו, צילום מטוסים זה ממש לא תחביב זול. אולי בארץ זה נראה לך זול, בגלל שאין תצפיות מאורגנות מטעם השדה ואין מטוסים כל כך מעניינים, אבל בחו"ל זהו תחביב מאוד מפותח ויקר, מתחיל מציוד צילום באלפי שקלים ונגמר במכירת תמונות מיוחדות. אתה יכול להכנס לאתר Airplane-Pictures.net ולצפות שם בתמונות שיגידו לך שהתחביב הזה ממש לא זול. את שני הנושאים שדיברת עלייהם פה אני מעריך באותה מידה בדיוק. מגיע גם בשביל חברים וגם בשביל צילומים. שבוע טוב

קישור לתוכן

לא הבנתי מה אתם רוצים מהבחור, סך הכל רצה לשתף אתכם בדף שהוא יצר, רוצים תיכנסו ותעשו לו לייק, לא רוצים, תתעלמו ותמשיכו הלאה....

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...