עבור לתוכן
Joel Strikovsky

Prepar3D כנראה לא הולכת ל 64Bit

Recommended Posts

הצהרה מהיות ע"י John V מ Orbx מסתמן ש LM

לא הולכים לעבר גירסת 64Bit.

http://www.orbxsystems.com/forum/topic/94698-love-the-new-hd-trees-but/?p=860379

דיון סוער ב AVSIM בעקבות הצהרה של John למי שרוצה לעקוב.

http://forum.avsim.net/topic/465561-no-64-bit-p3d-coming-according-to-orbxs-john-venema

קישור לתוכן

חבל מאוד. אפילו מצער ):

לא רואה סיבה לעבור לprepar

אני התקנתי את P3D . ביצועים יותר טובים וניצולת זיכרון הרבה יותר טובה (אין לי OOM כמו שחוותי ב FSX)

זה לכשעצמו סיבה טובה לעבור.

אני מקבל היום בין 28-36 פריימים בבן גוריון עם ה NGX וה 777 לעומת 18-21 פריימים שקיבלתי ב FSX.

עדיין לא היה לי OOM , ב FSX תמיד נפלתי ב OOM.

הנה ווידאו מעניין השוואת ניצולת זיכרון (VAS) בין FSX SE ל P3D

קישור לתוכן

אני התקנתי את P3D . ביצועים יותר טובים וניצולת זיכרון הרבה יותר טובה (אין לי OOM כמו שחוותי ב FSX)

זה לכשעצמו סיבה טובה לעבור.

אני מקבל היום בין 28-36 פריימים בבן גוריון עם ה NGX וה 777 לעומת 18-21 פריימים שקיבלתי ב FSX.

עדיין לא היה לי OOM , ב FSX תמיד נפלתי ב OOM.

הנה ווידאו מעניין השוואת ניצולת זיכרון (VAS) בין FSX SE ל P3D

בסרטון ששלחת יש עדיפות חד משמעית ל SE על P3D, מבחינת ניצול הזכרון - ולדעתי נכון להיום זה למה הוא עדיף על P3D , עם כל השיפורים והגיימיקים הגראפים של P3D טיסה מהיתרו לטורנטו עם ה77 זה OOM וודאי - ב SE עוד אפשר לשרוד ...

קישור לתוכן

בסרטון ששלחת יש עדיפות חד משמעית ל SE על P3D, מבחינת ניצול הזכרון - ולדעתי נכון להיום זה למה הוא עדיף על P3D , עם כל השיפורים והגיימיקים הגראפים של P3D טיסה מהיתרו לטורנטו עם ה77 זה OOM וודאי - ב SE עוד אפשר לשרוד ...

אכן כן אבל ממש זניח ב 100MB. למעשה שניהם קבלו OOM רק ש FSX SE קיבל על הקרקע אחרי הנחיתה (לא רואים את זה בסרטון, רואים שהוא הגיע ל 4040GB , כ 30MB לפני OOM)

ואילו ה P3D קיבל אותו ב 2 דק' קודם לכן.

מה שברור שגם P3D ו FSX SE עשו עבודה משמעותית לשיפור הזיכרון, זה לכשעצמו סיבה מספיק טובה לנטוש את ה FSX הישן.

לגבי מי עדיף P3D או FSX SE, זה עניין של השקפה.

אני אישית בחרתי P3D בגלל שיפור ביצועים משמעותי בסינרים כבדים

קישור לתוכן

אהלן חברים,

היום התקנתי את ה - Prepar3D v2.5 והתוצאות פשוט מדהימות... חדות התמונה (תמונה חיה יותר לעומת ה - FSX) ההצללות של השמש בתוך הקוקפיט (מדהים!), הים ואנימציות הגלים פשוט נראים אמיתיים לחלוטין, והכי הכי חשוב, הביצועים!!!

בדקתי ביצועים בבן גוריון של דוד-רוזנפלד עם כל האפקטים (לא ביטלתי שום אפקט בבן גוריון) ויחד עם ה - NGX ל P3D והפריימים היו מעולים, גם ביום וגם בלילה... בסביבות 45 פריימים ביום, ו 35 פריימים בלילה בגישה למסלול 12 ( ב FSX הייתי מקבל בלילה בגישה ל 12 רק 18-20 פריימים).

אני את ההחלטה שלי כבר עשיתי, אני עובר ל - Prepar3D, ממליץ לכולם לנסות (גם ככה אין לכם מה להפסיד)... אני בטוח שתהיו מרוצים ומופתעים לטובה... מרגיש כאילו גיליתי את חווית הטיסה מחדש... אני פשוט מתמוגג מאושר!  :yahoo:

קישור לתוכן

אפרופו פלטפורמות חדשות, קניתי את הFSX SE במבצע האחרון שהיה. לא ניסיתי אותו עדיין, אבל יש לו מדריך קנפוג שונה ממה שיש לFSX הרגיל? כנ"ל לגבי הגדרות בתוך הסימ, אפשר פשוט להשאר עם ה"חוקים" שהיו לFSX או שיש משהו חדש?

קישור לתוכן

אהלן חברים,

היום התקנתי את ה - Prepar3D v2.5 והתוצאות פשוט מדהימות... חדות התמונה (תמונה חיה יותר לעומת ה - FSX) ההצללות של השמש בתוך הקוקפיט (מדהים!), הים ואנימציות הגלים פשוט נראים אמיתיים לחלוטין, והכי הכי חשוב, הביצועים!!!

בדקתי ביצועים בבן גוריון של דוד-רוזנפלד עם כל האפקטים (לא ביטלתי שום אפקט בבן גוריון) ויחד עם ה - NGX ל P3D והפריימים היו מעולים, גם ביום וגם בלילה... בסביבות 45 פריימים ביום, ו 35 פריימים בלילה בגישה למסלול 12 ( ב FSX הייתי מקבל בלילה בגישה ל 12 רק 18-20 פריימים).

אני את ההחלטה שלי כבר עשיתי, אני עובר ל - Prepar3D, ממליץ לכולם לנסות (גם ככה אין לכם מה להפסיד)... אני בטוח שתהיו מרוצים ומופתעים לטובה... מרגיש כאילו גיליתי את חווית הטיסה מחדש... אני פשוט מתמוגג מאושר!  :yahoo:

אפשר להתקין P3D ולהשאיר FSX באותו מחשב?

קישור לתוכן

האם יש אפשרות להשתמש בAES? כי GSX לא מדייק בPush back לנקודות שחרור בבן גוריון.

שקלתי לעבור אבל זה מנע ממני.

AES לא עובד עם P3D, אבל אפשר להתאים את ה GSX לבן גוריון באמצעות ה  Airport customization tool  של ה GSX.

קישור לתוכן

הייתי מציע לפני שעוברים להתרשם ממגוון דעות וחוות דעת גם בפורומים אחרים , לאו דווקא תמיד מדובר על שיפור בביצועים במעבר ל P3D -  המגמה הכללית - שיפור הפריימים בP3D הוא זניח , אבל צריך להסתכל על זה בצורה נכונה כי הרי מדובר בסימולטור עם יכולות צלליות מרשימות בקוקפיט , ענני 3D , די אקס 11 וכו , לכן אותם פריימים כמו ב FSX ב P3D זה בעצם כן שיפור - אבל אם קיבלתם בב''ג 15 פריימים ב FSX , ועכשיו תעברו ל P3D אל תצפו לקבל פתאום 20..

קישור לתוכן

אצלי היה שיפור משמעותי של קרוב ל 85% בפריימים ב P3D לאומת ה FSX. אבל זה היה אצלי אישית

נשמע קצת יותר מידי :) , אני גם ניסתי את P3D בגרסאת 2.5 וראיתי פחות או יותר את אותם פריימים במצבי הקיצון.. ומה שיש אצלי תואם את רוב המשתמשים שיצא לי לקרוא את דעתם בפורומים השונים בגולה..

אתה משתמש אולי בטוויק החדש ?

קישור לתוכן

הטוויק החדש לא ממש שינה משהו אצלי. אבל גם אם כן זה עוד סיבה טובה למה המעבר ל P3D  מבורך.

ל FSX אין את זה למיטב הבנתי

לא משנה הסיבה כל עוד יש תוצאה :)

קישור לתוכן

אני עברתי לPREPAR כי fsx הפסיק לעבוד אחרי שעברתי לwin8.1

ניסיתי כל דבר שיש בשביל להפעיל אותו בחזרה אבל הוא עדיין קרס אחרי בערך חמש דקות.

בינתיים P3D עובד מצוין ואפשר להתקין עליו כמעט כל scenery שקיים לfsx

קישור לתוכן

יש טויקים שאתם ממליצים להוסיף? תודה.

TextureMaxLoad=6 

פרטים נוספים לגבי זה:

http://www.orbxsystems.com/forum/topic/88427-p3d-the-ultimate-settings/

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...