עבור לתוכן
Ohad Shalev

סיום תפקיד - מנהל מערכות חטיבתיות

Recommended Posts

שלום רב לכולם,

לאחר כארבע שנים בתפקיד, בשני צוותי חטיבה, אני מסיים היום את תפקידי בחטיבה ומעביר את המושכות ל... (בן דור יודיע בקרוב  8P).

קצרה היריעה מלהכיל את כל השינויים שעברה החטיבה בתחום אחריותי במהלך השנים.

להלן הפעילות העיקרית:

1. מעבר החטיבה להתנהלות עצמאית בתחום השרתים והמערכות - גידול ענק ביכולות החטיבה בתחום.

2. הקמת פורום חטיבה חדש ומעודכן (מעבר מפורום PHPBB המיושן לפורום IP.BOARD).

3. הקמת אתר חטיבה חדש.

4. הקמת TS חטיבתי לשימוש חברי החטיבה.

5. חיבור כלל מערכות החטיבה עם מערכות VATSIM - בינהם חיבור עם משתמש וסיסמא וואטסימית לפורום SSO, מערכת BOOKING לפקחים, שאיבת נתונים על טייסים אונליין ופקחים אונליין.

6. שדרוג סקטור החטיבה בכל יציאת עדכון למרחב האווירי האמיתי לטובת פקחי החטיבה - העברת הסקטור למערכת גלובאלית ממוכנת של וואטסים לטובת שדרוג יכולות.

7. כתיבת עשרות מערכות (חלקן תפסו יותר וחלקן פחות), שורות קוד, אתרים, תוכנות על מנת להוביל את החטיבה למקום בו היא נמצאת כיום בתחום ה-IT בוואטסים - בשורה אחת עם חטיבות מובילות בעולם כמו UK וגרמניה.

לסיכום:

כל זה לא יכול היה להתרחש ללא תמיכת הצוותים בהם לקחתי חלק, החל מצוותו של איתי אי שם בתחילת 2011 ועד היום עם סיום תקופת כהונתו של אלמוג. תודה לכולכם!

אני עוזב בסיפוק רב. במהלך השנים, לאט לאט, בוצעה פה מהפכה של ממש בתחום - הוותיקים ישימו לב - הצעירים אולי קצת פחות.

למחליפי בתפקיד, מצפה לך תקופת למידה משמעותית, ארוכה, קשה אך גם מעצבת - תקח את הדברים בקלות, תתכנן את צעדיך בחוכמה - הדרישות לא יהיו פחותות אבל אני סומך עליך שתעמוד בציפיות ותצליח.

לצוות הנכנס, תקופה לא פשוטה עומדת לפניכם, לא כולם יסכימו איתכם ולא תהיו אהודים ע"י כולם - דעו שככה זה - אי אפשר תמיד לרצות את כולם - לכן עם מה שאתם חושבים שנכון וצריך לקרות, השאר יסתדר במקום.

לחברי החטיבה, המון הצלחה בהמשך, תנו לצוות שנבחר עבורכם את תמיכתכם - הם באמת עושים למענכם לטובתכם את הכל גם אם לא תמיד מסכימים על כך.

בברכת הצלחה רבה לצוות הנכנס לחטיבה בהמשך,

קישור לתוכן

אוהד,

המון המון תודה לך על תרומתך לחטיבה!

אני אישית מאוד הופתעתי לשמוע שאתה מסיים את התפקיד.

מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך!

קישור לתוכן

:D wait don’t go yet... got a problem with my mailbox that needs fixing

I’m joking of curse; i hate to you see you leave the technical management of the site
you did a great job maintaining and keeping up with changes
:P i just hope the next guy messes up and your kind heart will forces you to come back
either way it was great having you take care of technical aspects for us; we had a smooth sailing with you as captain

thank you for your time and efforts, they are greatly appreciated
;) good luck to you wherever you go, i hope to see you soon with working boots again

קישור לתוכן

אוהד איש יקר,

ריגשת בכל מילה ומילה שרשמת... תודה רבה על תרומתך ועל ההשקעה המרובה שהשקעת בחטיבה, מאחל לך בהצלחה בכל אשר תפנה!   :clapping:

קישור לתוכן

אוהד, אין מילים לתאר כמה העבודה שלך תרמה לחטיבה.

אני מודה לך המון על כל מה שעשית.

יצא לי לקראת סוף שנה שעברה לעבוד איתך טיפה על הסקטור החדש, אני חייב לומר שזאת הייתה עבודה קשה ומעצבנת, ועדיין זה לא רבע ממה שאתה עשית.

תודה!

בהצלחה למחליף!

קישור לתוכן

קודם כל תודה רבה לתרומה לחטיבה, 

בנית בו דברים מדהימים שישמשו להרבה שנים! 

בזמן הקצר שיצא לי לדבר איתך למדתי ממך המון אז תודה רבה גם על זה. 

בקיצור,

כמו שאנשים מעליי אמרו,

אין מילים לתאר את מה שעשית עבור החטיבה,

אז תודה רבה לך,

ושיהיה לך בהצלחה! 

קישור לתוכן

אוהד היקר,

תודה רבה על תרומתך האדירה לחטיבה, ביצעת פה מספר מהפכות משמעותיות, וקשה לדמיין איך הסתדרנו עד שהגעת לתפקיד.

ללא ספק אתה משאיר אחריך נעלים גדולות מאוד, ואני מקווה כי נמצא מחליף שיצליח להיכנס.

גם לך אומר שחשוב שנראה אותך פה איתנו, טס, מפקח ומדריך כי אנחנו צריכים אותך במילואים :-)

קישור לתוכן

אוהד, בהחלט עשייתך בצוות היתה מדהימה לכל הדעות! בכל הקשור לעניינים הטכניים, אתר, תפעול שוטף של תשתיות החטיבה, ארגון סקטור לחטיבה וכל הקשור לעניינים הללו היית היחיד עליו נשענה החטיבה כולה ועל כן כולנו מודים לך כאן באופן פומבי! כמו כן, עצם העובדה שהמשכת כי לא היה מי שיחליף אותך בקדנציות עוקבות לא היה מובל מאליו!

ברצוני לאחל לך את כל ההצלחה בהמשך דרכך ומקווה שהמחליף שלך ימשיך בעשייה פוריה ומועילה בתפקיד כל-כך חשוב כמו שאתה מילאת!

תודה רבה!! 

קישור לתוכן

אוהד היקר ,לא בגלל שזו חובה או כי צריך לפרגן, לומר תודה, להעריך,אלא פשוט בגלל התחושה  שמגיע לך תודה כנה וחמה.חיפשתי דרכים להביע הכי אמיתי

את רגשי תודתי ואת הערכתי לפועלך רבת השנים,קשה לחשוב שלא תמשיך את העשייה החשובה ,תפעול שוטף של תשתיות החטיבה,אתה משאיר אחריך נעלים

גדולות, אין ספק שתחסר לנו מאוד,אנחנו אוהבים אותך ומאוד מקווים לראותך בשטח ולא להעלם לנו,אנו זקוקים לך אפילו בשירות המילואים בחטיבה.

תודה רבה אוהד שליו,נזכור תמיד את תרומתך האדירה לחטיבה,מאחל לך בהצלחה בהמשך דרכך.

קישור לתוכן

אוהד היקר !!

הרבה תודות על תרומתך רבת השנים לחטיבה.

תרומתך התבטאה בין היתר בזכות צניעותך ונועם הליכותיך.

אין ספק הייתה ותשאר אחד מעמודי התווך של החטיבה

לתרומתך אין מחיר . אתה ראוי למלא ההערכה !!

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...