עבור לתוכן
Or Belisha

VATIL HanuControl Room - 14/12/17

Recommended Posts

Event_PNG1.png

שלום לכולם!

לכבוד חג החנוכה החוחלט לבצע אירוע מחדר הבקרה החדש שלנו: "VATIL HanuControl Room".

האירוע יתקיים ביום חמישי בתאריך ה - 14/12
הפיקוח בתל אביב יהיה בין השעות 16:00-22:00 מקומי (14:00z-20:00z)

במהלך האירוע, יואר המרחב האווירי של נתב"ג ושל כל שטח ישראל בפיקוח מלא.

El Al Virtualמצטרפת!

להרשמה דרך El Al Virtual לחצו כאן.

בן גוריון - סינרי חינמי / דפיות

אירוע מהנה ומוצלח לכולם !

ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן .

פרטים נוספים על מיקום ודרכי הגעה יינתנו לפקחים אשר יירשמו לאירוע.
בכל הנוגע לביקורי טייסים ניתן לפנות למייל vatil6@vatil.org.il

הבהרות בנוגע לשיבוץ פקחים לאירוע:

על מנת להירשם יש להגיב בשרשור או לשלוח מייל לvatil6@vatil.org.il בצירוף שם מלא , שעות והעמדה המבוקשת
כל פקח אשר נרשם לפקח באירוע עליו לעשות בהקדם האפשרי BOOK למשמרת שבחר דרך  VROUTE
על כל פקח שנרשם להודיע לפחות 24 שעות לפני המשמרת על ביטול / איחור
ניתן לפקח מהבית בתיאום מראש

קישור לתוכן

אין לי התנגדות, אבל חשוב לזכור כי בן גוריון עומד בראש סדר העדיפויות היות ורוב הטיסות יוצאות / נכנסות אליו

אין לי שום שליטה על איזה עמדה תעלו.. ככה שיש יד חופשית

קישור לתוכן

5 hours ago, Or Belisha said:

אין לי התנגדות, אבל חשוב לזכור כי בן גוריון עומד בראש סדר העדיפויות היות ורוב הטיסות יוצאות / נכנסות אליו

אין לי שום שליטה על איזה עמדה תעלו.. ככה שיש יד חופשית

רק תיקון קטן למשפט הראשון: חשוב לזכור כי רוב הטיסות יוצאות/נכנסות לבן גוריון כי אנחנו מעמידים אותו בראש סדר העדיפויות.

אני חושב שכדאי מתישהו(לאו באירוע הקרוב) לפנות קצת את העמדות בבן גוריון ולהרים אירוע קלים - ללא שום גורם מפריע כמו פיקוח בבן גוריון

קישור לתוכן

8 hours ago, rom yacov said:

רק תיקון קטן למשפט הראשון: חשוב לזכור כי רוב הטיסות יוצאות/נכנסות לבן גוריון כי אנחנו מעמידים אותו בראש סדר העדיפויות.

אני חושב שכדאי מתישהו(לאו באירוע הקרוב) לפנות קצת את העמדות בבן גוריון ולהרים אירוע קלים - ללא שום גורם מפריע כמו פיקוח בבן גוריון

כשיהיה 20 תנועות קלים כשתל אביב מחובר יהיה על מה לדבר לגבי מתן עדיפות.

קישור לתוכן

1 hour ago, Or Bahtari said:

כשיהיה 20 תנועות קלים כשתל אביב מחובר יהיה על מה לדבר לגבי מתן עדיפות.

זה משהו שגם צריך לבוא מצוות האירועים.. אם יכריזו על אירוע שמתנהל רק בגבולות הארץ אז יבואו לטוס.. במקום שהמטרה כמו תמיד תהיה לאייש את את כל עמדות בן גוריון, הפעם המטרה תהיה לאייש את כל השדות הקטנים בארץ, פלוטו וכו. אני חושב (וגם היו לא מעוט חברי חטיבה שהסכימו עם זה) שצריך לגוון קצת בנושא האירועים בחטיבה. 

זאת הצעה לאירוע הבא, מניח שלאירוע הזה זה כבר לא רלוונטי.

קישור לתוכן

7 minutes ago, Barak Goldshtein said:

זה משהו שגם צריך לבוא מצוות האירועים.. אם יכריזו על אירוע שמתנהל רק בגבולות הארץ אז יבואו לטוס.. במקום שהמטרה כמו תמיד תהיה לאייש את את כל עמדות בן גוריון, הפעם המטרה תהיה לאייש את כל השדות הקטנים בארץ, פלוטו וכו. אני חושב (וגם היו לא מעוט חברי חטיבה שהסכימו עם זה) שצריך לגוון קצת בנושא האירועים בחטיבה. 

ואתה חושב שלא ניסינו דברים כאלה עד כה?

בחייאת ... יש 80,000 דיונים על הנושא הזה שתוכל למצוא בפורום .

עשינו הרבה מאוד אירועים פנימיים מסוג כזה ונתנו הרבה צ'אנסים - עכשיו חובת ההוכחה היא על הטייסים ולא עלינו.

אם יהיו הרבה תנועות פנים (לא קו אילת - ב"ג) נתחיל לחשוב אחרת אך בנתיים זה לא המצב .

יש שירותי פיקוח במסגרת תל אביב קונטרול - תנצלו את זה כדי להוכיח את עצמכם.

קישור לתוכן

עובדתית אנחנו יודעים שזה לא יעבוד וזה גם נוסה בעבר.

לא יעזור אבל כל התנועות יוצאות ונכנסות לבן גוריון ומידי פעם עוד שניים - שלושה טייסים עם קלים כך שזה לא יעבוד

קישור לתוכן

On 11/27/2017 at 03:09, Barak Goldshtein said:

אין לך מושג כמה שאתה טועה. אתה לא ממציא את הגלגל תאמין לי. באירוע קלים האחרון הפקחים פיקחו על עצמם.ואני כותב בתור אחד שהיה בראש מחשבה כמו שלך והיום חושב לגמרי אחרת כי פשוט חבל על הזמן של הפקחים ושל מחלקת אירועים. קלים זה לא נושא חזק בוואטסים כולה.

קישור לתוכן

סיכום אירוע:

18 נכנסות

21 יוצאות

סה"כ 39 תנועות בבן גוריון

אירוע מצויין - תודה לכל מי שבא לטוס ולפקח!

שבת שלום לכולם! 

קישור לתוכן

אורח
This topic is now closed to further replies.

• יצירת חדש...