עבור לתוכן
Ariel

חזרתי מחו"ל - המצב לא השתנה...

Recommended Posts

הודעה פרטית,זו הודעה פרטית,אריאל,תתבייש לך .

חשבתי לנכון להגיד לך הכל בפרטי,ולא בפומבי,כי זה מה שאני חושב .

אם אתה חושב להכניס אותי לכל הבלאגן שלך,אז אתה טועה .

תתבייש לך .

גועל נפש .

וכן נתתי לך את הדעה שלי,בפרטי ולא בפומבי .

אף אחד לא צריך לדעת את הדעות שלי,פשוט נתתי לך את הדעה שלי.

אתה חוצפן ,אין לי מילים ...

רפאל, תעשה טובה תשמור על הפה.

שיר בבקשה עזוב את זה,כל מי שאינו קשור לנושא שיעזוב את זה אין טעם סתם לגרור דברים ולהוליכם רק סחור סחור.

קישור לתוכן

1) אריאל, גם בפורום VFS מוחקים הודעות שלא נראות להם. הנה, היה אחד מאלה ששילמו לVFS שהגיב להם בפורום הודעה נוסח "מישהו מוכן להסביר לי מה זה צריך להיות?" אחרי שראה את ההודעה של אורן בפורום VATIL. הודעה זו נמחקה. אני לא הולך לברר למה ות'אמת גם לא מעניין אותי למה הם מחקו אותה. אבל הם עשו את זה - מחקו הודעה. כמו שקרן מור אומרת בתכנית "קצרים" - אויויוייייי.... :? - בואו נרשום 4 עמודים על זה שVFS צריכים להחליף מנהל בגלל ההודעה שהם מחקו! נו באמת...

2) אני נמנע מלהגיב לנושא VFS, בגלל שאני לא רוצה להיות בכסאח עם אף אחד פה ושמתי לב שרובכם באים עם דעה משלכם...אבל אני כן אגיב על נושא VATIL - גם כשקובי התמנה ל-VATIL1 הרבה לא אהבו את זה, איימו לפרוש וכו'. אני בטוח שעדין יש אנשים בחטיבה שלא שלמים עם המינוי הזה. אבל אז מה! מי שואל אותם! עובדה שכל מי שברח ידע לחזור מהר מאוד - וכמו שאפיק רשם בהודעה שלו (שגם לי חבל שנערכה כי הועלו שם נק' מעניינות), VATIL זה כמו בית שני להרבה אנשים פה. עובדה שאלה שאיימו לפרוש חזרו למרות הכל. ואתה יודע למה עשו את זה? כי לא משנה מי מנהל, לא משנה מה עושים - כאן זה התחביב שלנו וכל מה שכותבים בו, כל מה שעושים פה - הכל סובב סביב התחביב שלנו.

3) אריאל, כתבת ממקודם "אני רואה את עצמי חבר חטיבה!" לאילן יונש. סבבה, אתה חבר בחטיבה. זה אומר שאתה כפוף לכל החוקים של החטיבה, כולל למנהלי החטיבה. אתה לא רוצה שישתיקו אותך? סלח לי אבל תמשיך לרצות כמה שבא לך...חוק זה חוק...לא נראה לך? אתה מוזמן ללכת ויותר לא להיות חבר חטיבה. אף אחד לא מחזיק אותך פה בכוח...

זה כל מה שיש לי להגיד בנושא VATIL כרגע....

קישור לתוכן

אילן,

שמוליק ענה לי בצורה עניינית, ממצה וקולעת, תשובותיך שזורות במשפטים

על כך שמרעילים, שיש מחתרות ושאר ירקות של ותיאוריות קונספירציה אחרות...

שוב - לא חשבתי שהודעתו הכילה שפה גסה או תוקפנית, גם אם הודעתו האדיבה הייתה

נשארת במקומה לא היה קורה כלום להליך הבירור שלכם, הוא היה ממשיך כרגיל ואני לא הדובר

שלו אלא הדובר של עצמי וחורה לי שמותחים שריר במקום לתת לאדם להתבטא.

זה שאתה לא יודע מי הסיר את ההודעה מצביע על הסדר הלא מופתי שאתה חושב שיש,

נדמה לי שההודעה של הדר יכלה לחכות לבירור בין שניים שלושה אנשים בכירים כדי

להחליט אם יש הכרח אמיתי להסירה וכך גם הייתם יודעים מי הסיר.

חוץ מזה, חשבתי שאחראי הפורום הוא שאחראי על מחיקה ולא בשליפה מהמותן ע"י

חבר הנהלה, כי בשביל מה יש מנהלי פורום ?

זה מאוד שטחי לעשות עלי תחקיר ולגלות שאני נרשמתי ב 2004 וברשומות אני חבר איזור

אירופה או אמריקה (אפילו אני לא זוכר, לא ידעתי שיש VATIL אז), אם היית חוקר קצת יותר

היית מוחק את עניין התרומה השלישית שלי ל VATSIM מאחר והכשרתי לא מעט טייסים

לנבדר אנגלית ברשת ל VATIL ו VATSIM ובכלל זה גם נעזרתי בפקחים של VATIL כדי

ללמוד ולאכוף נהלים בסיסיים על מנת להוריש זאת לחדשים שיעלו עם כמה שפחות טעויות.

אני לא מתנגד ששמוליק ינהל את מערך התגובות, יותר נעים לקרוא את פרי עטו (לטוב ולרע)

גם אורן מגיב לעניין גם אם אני לא מסכים לתוכן.

עומרי סודרי - צר לי, אני מודה גם לך על ההזמנה ללכת מפה, לא אוכל לקבל אותה בשלב הזה,

עמך הסליחה.

בברכה

אריאל

קישור לתוכן

אויש נו. אבל בכל זאת, בסעיפים כמו שביקשת :lol: :

1. אני שמח שגם כל הליך בירור התלונות של ואטסים לא מקובל עליך. כמו שאמרתי, שמוליק יבהיר לך את זה אם צריך.

2. חברי ההנהלה לא יכולים למחוק הודעות. רק יונתן, אילן כהן, שאדי, קובי ואני יכולים. ותקלות טכניות כמובן.

3. אנחנו לא הולכים לעשות דיון של שלושה אנשים בכירים על כל הודעה. מצטער.

4. זה לא תחקיר, אתה פשוט לא חבר בחטיבה הישראלית - זו עובדה.

5. את התרומה שאתה מדבר תרמת לVFS ולא לואטסים. אני מניח שאנשים מתחילים להבין את ההבדל עכשיו.

6. איפה אתה רואה בהודעות שלי תיאורית קונספירציה? הייתה לי בעיקר תיאוריית קונספירציה אחת שלצערי מיום ליום מתבררת כנכונה.

7. אני מניח שאין לך כוונה להתנצל בפני כל החטיבה על אי הנעימות הזו, ובטח שלא בפני הצוות שאתה מכפיש כל העת, אבל לא יזיק לך להתנצל בפני רפאל.

קישור לתוכן

אריאל,

אם היית קורא בין השורות היית מבין שאני לא רוצה שתלך מפה. אין לי שום דבר נגדך, אני לא מכיר אותך בכלל. אל תעשה לי קריאה סלקטיבית ותבין מה שאתה רוצה להבין. ובגלל שלא הבנת אני אסביר את זה שוב:

אריאל אומר "אני חבר בחטיבה".

| |

/ \

אריאל כפוף לחוקי החטיבה שהוא חבר בה.

| |

/ \

לאריאל לא טוב עם החוקים והמנהלים של החטיבה.

| |

/ \

אריאל יכול או "לסבול בשקט" ולהישאר, או ללכת - בחירה שלו.

| |

/ \

מ.ש.ל !!

עם הוכחות מתמטיות אי אפשר להתווכח...

אגב, אם עדין לא תבין מה אני מנסה להגיד, אני אערב את קושי, דלמבר, פרמה, רול ואחרים....ואני חייב לומר שיהיה ממש אבל ממש לא נעים... :lol:

קישור לתוכן

אילן,

אין מה לעשות - אתה תמיד צודק! אבל יש לי סבלנות של פיל ואני מוכן לשוחח

כמה שתרצה העיקר שתבין אותי.

קודם כל אל תעשה שימוש ציני במצבו של רפאל למטרות שלך, לא מומלץ ולא ראוי!

את התרומה שלי תרמתי לVATSIM וגם ל VFS, בעצם לפעמים זה היינו הך

כי 50% מהטייסים החדשים באו משם.

אם אתה חפץ - אנא עלעל בהודעותיך לגבי אסי בלו, והתארגנות מחתרתית בשרשור זה, כמו

כן בשרשורים קודמים ותמצא למכביר את אותן התבטאויות שלך.

עניין ההתנצלות שנוי במחלוקת כרגע מאחר וממני כן אפשר לקבל כזו בעוד שממך תצא

רק אותה מנטרה עליה אתה חוזר מזה זמן רב.

ההבדל שאנשים מתחילים להבין הוא שיש פער בין ההצהרות שלך ובין המצב האמיתי והעגום

של מצב הרוח בחטיבה, "המלך עירום" - קרי מה שאומרים לך זה לא מה שבאמת חושבים.

אריאל

קישור לתוכן

עומרי,

הסגנון שלך לא מקנה לך נקודות זכות, תעבוד קצת על תחביר, רעיונות

ותנסה שנית, אני מבטיח לענות לך כאשר תציג לי רעיון מגובש ומקורי.

אני מוכן לכל סוג של התקפה מצד כל מי שמעוניין להתקיף, יש לי סבלנות לכולם.

בהצלחה

אריאל

קישור לתוכן

אריאל, דרך אגב, ראיתי אותך די הרבה בזמן האחרון טס ברשת מתחרה לVATSIM....

יש חוק אחר בVATSIM שאומר שאסור להיות חבר ב-2 הרשתות בו זמנית....

אז לא הבנתי, לאיזה מחנה אתה שייך?

מצד אחד אתה מצהיר "אני חבר בוואטסים" ומצד שני לא טוב לך איך שמתנהלים פה דברים,

אתה טס ברשת אחרת ולא יודע מה עוד...

שמע, אני לא מתכוון להגיב יותר לנושא הזה. זה סתם עושה לי רע לראות כאלה דברים....

אבל אני רק רוצה שתבין דבר אחד: VATIL לא צריכה את אריאל. אריאל צריך את VATIL.

קישור לתוכן

מי בכלל עשה שימוש במצבו של רפאל? אנשים פה העירו לך על זה מיד שכתבת! אתה פשוט לא בוחל בשום אמצעי בשביל המטרות שלך, יהיו אשר יהיו.

רד גם מהעניין ש50% מהטייסים החדשים באו מVFS - ההיפך הוא הנכון. 100% מהטייסים שהגיעו לVFS באו מכאן, אם כבר. ותבין כבר: VFS לא מעניינים אותנו ואנחנו לא זקוקים להם ולא רוצים כרגע שום קשר איתם.

ובפעם האחרונה - מצב הרוח בחטיבה עגום רק אחת לחודש, כשאתה צץ עם ההודעות שלך. אתה לא מייצג כלום בחטיבה הזו ואל תתיימר לספר לי על מצב הרוח - אני מכיר אותה קצת יותר טוב ממך.

אם היית רואה את כמות הפניות אלי שמבקשות "להעיף אותך כבר" ואת הכינויים שמכנים אותך, אולי היית מבין ומפסיק עם הדמגוגיה המעוותת הזו. או שאולי תגיד לי אתה, יש דרך אחרת להשתיק אותך ולהחזיר את ההנאה של כולם מהפורום?

קישור לתוכן

1) אריאל, גם בפורום VFS מוחקים הודעות שלא נראות להם. הנה, היה אחד מאלה ששילמו לVFS שהגיב להם בפורום הודעה נוסח "מישהו מוכן להסביר לי מה זה צריך להיות?" אחרי שראה את ההודעה של אורן בפורום VATIL. הודעה זו נמחקה. אני לא הולך לברר למה ות'אמת גם לא מעניין אותי למה הם מחקו אותה. אבל הם עשו את זה - מחקו הודעה. כמו שקרן מור אומרת בתכנית "קצרים" - אויויוייייי.... :? - בואו נרשום 4 עמודים על זה שVFS צריכים להחליף מנהל בגלל ההודעה שהם מחקו! נו באמת...

2) אני נמנע מלהגיב לנושא VFS, בגלל שאני לא רוצה להיות בכסאח עם אף אחד פה ושמתי לב שרובכם באים עם דעה משלכם...אבל אני כן אגיב על נושא VATIL - גם כשקובי התמנה ל-VATIL1 הרבה לא אהבו את זה, איימו לפרוש וכו'. אני בטוח שעדין יש אנשים בחטיבה שלא שלמים עם המינוי הזה. אבל אז מה! מי שואל אותם! עובדה שכל מי שברח ידע לחזור מהר מאוד - וכמו שאפיק רשם בהודעה שלו (שגם לי חבל שנערכה כי הועלו שם נק' מעניינות), VATIL זה כמו בית שני להרבה אנשים פה. עובדה שאלה שאיימו לפרוש חזרו למרות הכל. ואתה יודע למה עשו את זה? כי לא משנה מי מנהל, לא משנה מה עושים - כאן זה התחביב שלנו וכל מה שכותבים בו, כל מה שעושים פה - הכל סובב סביב התחביב שלנו.

3) אריאל, כתבת ממקודם "אני רואה את עצמי חבר חטיבה!" לאילן יונש. סבבה, אתה חבר בחטיבה. זה אומר שאתה כפוף לכל החוקים של החטיבה, כולל למנהלי החטיבה. אתה לא רוצה שישתיקו אותך? סלח לי אבל תמשיך לרצות כמה שבא לך...חוק זה חוק...לא נראה לך? אתה מוזמן ללכת ויותר לא להיות חבר חטיבה. אף אחד לא מחזיק אותך פה בכוח...

זה כל מה שיש לי להגיד בנושא VATIL כרגע....

בין הבניה של הוילה בקיסריה, ומטלפונים מהבנק בשוויץ, יש קצת זמן להסביר לך את הניקרא,

כל הדיון הזה לא קשור לVFS ולא דיבר עליו, אלה על חופש ביטוי בפורום אבל אתה עד עכשיו עוד

לא הבנת, אז נסביר לך שוב.

הדיון לגבי VFS לא נידון כרגע, כל מה שדובר כאן זה על חופש ביטוי בפורום,הבנת???

אבל אתה מתעקש להביא דוגמאות שבל זאת יהפכו את הדיון.

מה כל כך מסובך לתת את הדוגמא על עייט שמוחקים הודעות,בקצב מסחרר.

ובכל זאת העפתם את המנהל הקודם שלכם,אז כניראה שזה אפשרי.

אבל זה ברור, אתה עושה זאת בצורה מכוונת מלכתחילה,כדי להתנגח.ולא פעם ראשונה.

אז או שתיתיחס לעניין, או שלא תגיב, כי זה לא הנושא.

כרגע הדיון סגור ושתיהיה האפשרות נענה לך על כל השאלות.

קישור לתוכן

אנשים בואו לא נרד לרמה של פורומים שכונתיים (ואתם יודעים למה אני מתכוון), תעשו טובה ותנעלו את הדיון הזה, כי מישהו פה הולך להיפגע וזה לא ייגמר טוב.

קישור לתוכן

אנשים בואו לא נרד לרמה של פורומים שכונתיים (ואתם יודעים למה אני מתכוון), תעשו טובה ותנעלו את הדיון הזה, כי מישהו פה הולך להיפגע וזה לא ייגמר טוב.

ואז תגידו שאנחנו נועלים הודעות על ימין ועל שמאל?

קישור לתוכן

אילן,

אתה טועה בגדול, הדיון הוא לא באריאל, הדיון הוא בעצם בך נכון לעכשיו והוא כולל לא

מעט תתי נושאים, התחלתי את הדיון הנושא אי סדרים בניהול הפורום ולא "באריאל",

אני לא מנהל פה כלום.

אל תיתמם בהציעך שאתנצל בפני רפאל, אני מקווה שאתה לא מקשר בין מצבו הרפואי לדיון,

האמצעי שלא בחלתי בו היה על מנת להראות גם לך שאנשים מפחדים ממך אילן, מפחדים

ממך מאוד !

בנוגע ל VFS, אין לי מניות שם, אבל יהיה מעניין להריץ סקר בו כל אחד יכתוב מהיכן הגיע

ואז אפשר לחשב כמה אנשים באמת הגיעו משם, התוצאה עלולה להפתיע אותך.

זה עניינכם מה טיב הקשרים עם VFS, אני לא הולך לדון בזה.

בנוגע לאנשים שמבקשים ממך "להעיף אותי כבר", על כל אחד כזה אני בטוח ש 5 יחשבו אחרת

וגם על זה אתה מוזמן להריץ סקר פומבי.

לגבי שתיקתי המתבקשת, תן לי בבקשה להרהר בזה ולהפוך בנושא.

לחברים החוששים מלטוס ב IVAO, אני לא שמעתי על חוק נגד זה ולמיטב ידיעתי

הוא הומצא בזה הרגע.

אריאל

מי בכלל עשה שימוש במצבו של רפאל? אנשים פה העירו לך על זה מיד שכתבת! אתה פשוט לא בוחל בשום אמצעי בשביל המטרות שלך, יהיו אשר יהיו.

רד גם מהעניין ש50% מהטייסים החדשים באו מVFS - ההיפך הוא הנכון. 100% מהטייסים שהגיעו לVFS באו מכאן, אם כבר. ותבין כבר: VFS לא מעניינים אותנו ואנחנו לא זקוקים להם ולא רוצים כרגע שום קשר איתם.

ובפעם האחרונה - מצב הרוח בחטיבה עגום רק אחת לחודש, כשאתה צץ עם ההודעות שלך. אתה לא מייצג כלום בחטיבה הזו ואל תתיימר לספר לי על מצב הרוח - אני מכיר אותה קצת יותר טוב ממך.

אם היית רואה את כמות הפניות אלי שמבקשות "להעיף אותך כבר" ואת הכינויים שמכנים אותך, אולי היית מבין ומפסיק עם הדמגוגיה המעוותת הזו. או שאולי תגיד לי אתה, יש דרך אחרת להשתיק אותך ולהחזיר את ההנאה של כולם מהפורום?

קישור לתוכן

אריאל, דרך אגב, ראיתי אותך די הרבה בזמן האחרון טס ברשת מתחרה לVATSIM....

יש חוק אחר בVATSIM שאומר שאסור להיות חבר ב-2 הרשתות בו זמנית....

.

הבהרת כללים קטנה:

אתם יכולים לטוס באיזה רשת שאתם רוצים זכותכם המלאה הכלל הספציפי שעומרי התכוון אליו הוא בנוגע חברי צוות בחטיבות אני יודע שהכלל הזה היה קיים ב IVAO אני מאמין שהוא בווטסים גם תקף-הכלל בגדול אומר שאסור לך להיות בעל תפקיד ב שתי הרשתות במקביל.

קישור לתוכן

דבר נוסף אילן,

מדברים שכתבת בהתחלה.

אין שום דבר פסול בזה שכאשר אתם מחליטים החלטות תשאלו את עצמכם "מה יגיד אריאל או

חגי", יש בזה הרבה מן החיוב ומן הסתם הייתי מעודד אתכם לחשוב גם מה יגידו אחרים.

נקודה נוספת למחשבה

אריאל

קישור לתוכן

אילן (כהן),

אני נתתי דוגמא מפורום VFS בכוונה כי אריאל דיבר על הנושא של השתקת הפיות בנושא VFS ועל הנהלה גרועה מצד VATIL ולכן נתתי דוגמא הפוכה בדיוק.

ועכשיו, אילן, תסביר לי את "עייט מוחקים הודעות בקצב מסחרר" כי אני לא זוכר שמחקתי אפילו לא הודעה אחת. בעצם, מי פה מנהל הפורום? אתה! לא אני! אז איך אני יכול למחוק הודעות על עיט? לא מובן לי כל העניין אתה מוזמן להסביר לי.

דבר אחרון, אין לי שום דבר נגד VFS. ההפך, אתמול (או היום לא זוכר) דיברתי עם תומר חיים על זה שאני רוצה להפסיק את המריבה המטופשת הזאת והוא אמר שהוא ידבר עם אלירן על זה.

בכוונה לא הגבתי לכל הנושא שהיה עם VFS, למרות שהיה לי מה לומר בנושא. אני מרסן את עצמי דווקא כדי לא להרוס את מה שאני ותומר דיברנו עליו, אז אתה בא ומטיח בי האשמות שווא, וזה לא נעים.

נקודה אחרונה - אל תדברו על עיט תעופה עכשיו, אוקי? אנחנו לא קשורים לנושא, לא עשינו שום דבר רע (ואם כן יש לנו עמוד משובים שאנחנו קוראים ואלוהים יודע - מפנימים ומגיבים לכולם) וכל מה שרשמתי כאן היה שלי.

אגב, החל מעכשיו כל עוד לא תפגעו במשהו שהוא לא האגו שלי (זאת אומרת, אין לי בעיה שתפגעו בי, תעליבו, תחשבו מה שבא לכם...אבל לא בעיט תעופה, ממש לא...) אני לא מתכוון להגיב פה יותר. אני את שלי אמרתי כבר.

אריאל, מצטער אם נפגעת, לא התכוונתי שתחשוב שאני רוצה להעיף אותך מפה, התכוונתי שקצת תירגע עם המרד בהנהלת VATIL כי זה לא עוזר ולא יגיע לשום מקום. הם מנהלים, ככה זה, TAKE IT OR LEAVE IT.

אילן, שוב, הדוגמא של VFS באה בכוונה מVFS כדי לתת ניגוד גמור למה שאריאל כתב, שיבין שכל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות (כולל אריאל) ושכל גוף פועל לפי האינטרסים שלו. אגב, בתור מנהל הפורום הייתי מציע שקצת תירגע עם התגובות שלך ותפגין יותר ייצוגיות. מה זה "הבנת???", ככה מדבר בן אדם? בבקשה אל תוציא את העצבים שלך עליי, לא עשיתי לך שום דבר רע.

ולמה לרשום דברים שאתה לא יודע? אפיק פרש מרצונו החופשי ואני והוא עדין שומרים על קשר טוב מאוד היום ומדברים אחד עם השני. אף אחד לא בעט אף אחד מעיט תעופה, זו היתה החלטה שלו וכיבדנו אותה. ואפיק יכול לתמוך בי בקטע הזה....אבל שוב, בלי לערב את עיט תעופה.

אם יש דבר אחד שאני שונא זה צביעות, חמדנות, הונאה ותמימות שלא בצדק. אני לא מאשים אף אחד בדברים האלה, רק אומר שזה מה שאני שונא - עכשיו שכל אחד יעשה חשבון נפש עם עצמו על דברים שהוא יכל לעשות אחרת או לא לעשות בכלל :!:

שוב, אמרתי את כל מה שיש לי לומר ואני לא מתכוון להגיב יותר בנושא הזה, אלא אם כן ארגיש צורך בכך. כולכם יודעים איך ליצור איתי קשר אם יש לכם מה לומר לי. יש לי מסנג'ר, אימייל, טימספיק, סקייפ...NAME IT...

שיהיה לכולם לילה טוב ושקט!

עומרי סודרי.

קישור לתוכן

לפני חודש-חודשיים, בשירשור ה'על' הקודם, יצא לי לדבר בטלפון עם אחד מחברי החטיבה. בין השאר על איך אנחנו נראים לעומת הפורום השכן. מדוע אני מעלה את זה?

כי כבר אז, בשירשור שליווה את ההודעות ב'תעופה קלה', כמה חברים (ומנהלים) שמחו לספר שבתעופה קלה אפשר לזרוק הודעת 'טיזר', ולהנות 4 ימים מהאש והמהומה שההודעה עושה.

וזה בדיוק מה שקורה כאן.

הדיון הפסיק כבר להיות מהותי. הרי אילן לא ישוכנע בצדקתו של אריאל, ואריאל בטח לא יחסוך ביקורת ממנהלי החטיבה. כל מה שנשאר זה זריקת בוץ אחד על השני.

לא ברור לי וגם לא מעניין אותי הרקע שמאחורי הסכסוכים. מה שנשאר כרגע זה ויכוח עקר, שלא יוביל לשום מקום וזה צריך להיות ברור לכל הצדדים - ובעיקר לך אריאל. חלק מדיעותיך והשגותיך על ניהול החטיבה (כפי שכבר הוזכר על ידי כמה מחברי החטיבה) מקובלות - לא על ידי כולם. אבל השורה התחתונה היא שהמצב לא עומד להשתנות.

אחד הדברים שלא ניתן לעשות בעולם הוירטואלי זו הפיכה. אם זה מה שאתה מחפש, תעשה טובה ותחסוך מאיתנו את הבלגן, כי זה לא ילך. לא כיף להגיע בערב ולמצוא שירשור בן 5 עמ' כולו ניגוחים ומרירויות. ואם אתה חושב שאני פאסיבי ושפוט של "הנהלה" או כל גוף דיקטטורי אחר - זה לא המצב. אני בטוח שהעברת ביקורת פנימית, בערוצים שכבר הוזכרו פה כמה מאות פעמים, תעשה יותר מאשר ניגוח ההנהלה ויצירת מצב של "דווקא". אפשר ורצוי לשנות ולאוורר, אבל לא בדרך שאתה נוקט בה.

לכן, ולאור העובדה שנראה לי שכל מה שאתה עושה כאן זה אותו קוריוז שבזמנו עשינו בתעופה קלה, אז פשוט תפסיק. נמאס. נראה שאין לך דבר חיובי אחד להוסיף לנו, אז די.

ואם צברת אנרגיות שליליות בטיול שלך ואין לך איפה להוציא אותם, תעשה טובה ולך לרוץ על שפת הים או משהו.... או שפשוט טוס.

דבר אחרון, ה"פחדנים" לדבריך, אריאל, אלה שלא פותחים את הפה, לא קיימים.

אם אתה מכיר אחד, תעשה מה שעשית קודם עם רפאל, ותפרסם הודעות "פחד" שלהם בפורום.

משהו בי אומר לי שזה לא יקרה.

אסף.

קישור לתוכן

כן אביתר, לנעול בקופסא, לטחון אותה דק ולפזר בגובה 30 אלף רגל, זה הפתרון, ברור!

אסף - אתה צודק כנראה שאילן ואני לא ממש מצליחים להגיע לעמק השווה, חבל.

לגבי ההמשך, הפסקה שלך דרושה "כיבוס" ועידון כדי שאוכל להגיב לה כראוי.

לגבי "הפחדנים", אכן יש לי אוסף לא מבוטל של כאילה אבל לא אאכזב אותך ולכן

לא אפרסם מעבר למה שפירסתי (פשוט בחרתי את המכתב הטרי ביותר לרלבנטיות)

וגם את מה שפירסמתי עשיתי בחוסר חשק.

לגבי האנשים שאילן הזכיר ברמז הרוצים שאלך, אני מאוד מעריך את זה שתצאו

מהמחבוא כמו אסף וישראל ותשמיעו את קולכם, נדמה לי שכרגע אתם אילה שבמיעוט...

אריאל

קישור לתוכן

אמר לי מר ז. המכובד להכנס ולקרוא (ושגל את מוחי הקודר במשך 10 דקות בעודי מנסה לתפוס דקת תנומה באוטובוס ההומה) את מה שהולך בפורום, אז נכנסתי.

הרבה לקרוא לא מצאתי, חוץ מאיזה אריאל אחד עם תמונה של כלב מצחיק בלוגו וכלב של איש אחר שאומרים שהוא מנהל פה את העניינים... קיצר - אתם משעממים אותי.

ושמישהו כבר יפתח פיקוח, ראבק. אני מת להקיף קצת ולחזור לכשירות על ה-ATR72. שנים שלא עליתי עליו.

קישור לתוכן

אמר לי מר זיירמן המכובד להכנס ולקרוא (ושגל את מוחי הקודר במשך 10 דקות בעודי מנסה לתפוס דקת תנומה באוטובוס ההומה) את מה שהולך בפורום, אז נכנסתי.

הרבה לקרוא לא מצאתי, חוץ מאיזה אריאל אחד עם תמונה של כלב מצחיק בלוגו וכלב של איש אחר שאומרים שהוא מנהל פה את העניינים... קיצר - אתם משעממים אותי.

ושמישהו כבר יפתח פיקוח, ראבק. אני מת להקיף קצת ולחזור לכשירות על ה-ATR72. שנים שלא עליתי עליו.

ביקשת קיבלת :!:

יאלה לעזוב הכל בואו להתפרק על טיסה

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...