עבור לתוכן

Or Bahtari

צוות גלובלי
 • הודעות פעילות

  1,912
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  48

כל דבר שפורסם על-ידי Or Bahtari

 1. שבת שלום לכולם, אנו נרגשים להציג בפניכם את האתר החדש של קבוצת המפתחים VDG - HTTPS://VDGSIM.COM למעשה, ייעוד האתר הזה הוא להיות הבית של הפיתוח הישראלי לסימולטור. האתר מכיל בתוכו 3 דברים עיקריים: תוספים עבור כל הסימולטורים הנפוצים לרבות- סינרים לשדות תעופה, פוטורילים וצביעות למטוסים, הקפדנו כמובן לתת קרדיטים לכלל המפתחים. פורום תמיכה שניתן לשאול בו שאלות, לעלות דיונים ולעלות בעיות שקשורות לסינרים (VDG הם המפיצים של הסינרים ובעיות טכניות לגבי סינרים יש לעלות מול המפתחים עצמם בפורום). טופס פנייה שבו ניתן לפנות לצוות לגבי כל נושא שאינו עניין טכני. במידה
 2. חברים, אין מקום לדיון כזה על גבי פורום - זה לא מוציא אף אחד מכם טוב ועושה נזק. כמו שירדן כתב, יש חוקי דיסקורד חדשים והחל מתאריך ה-8/11 תהיה אכיפה בכוח מלא. תחדלו, שכל אחד ישתלט על עצמו וידאג ליצירת שיח לכל הפחות מכבד בשאיפה לשיחות מקצועיות לפיתוח התחביב.
 3. חברים יקרים, ההיסטוריה של חטיבת VATIL רצופה בפרוייקטים ושיתופי פעולה לאורך השנים שתרמו רבות לחטיבה ולחבריה, החל משיתופי פעולה עם ביתי ספר לטיסה בהרצליה, חדרי בקרה, הסיורים בטכניון, שיתופי פעולה עם חברות תעופה ישראליות ובראשם פרוייקט הדגל של החטיבה בתחילת שנות האלפיים יחד עם חברת אל על. אני שמח, ובעיקר נרגש להציג לכם את השת״פ הכי גדול בתולדות החטיבה: VATIL & Microsoft בחודשיים האחרונים, נוצר קשר בין מיקרוסופט ו VATIL, ובשיחות שהתקיימו ניסינו להעלות רעיונות לשיתופי פעולה סביב השקת הסימולטור החדש. במיקרוסופט מאוד התלהבו מהקונספט הייחודי של החטיבה ומהמעמד האנושי
 4. השרת כפוף לנהלי VATSIM בהתאם להוראת סגן מנהל החטיבה ולכן מגבלת הגיל למעשה קיימת (גיל 13). לגבי הדבר השני - תכתוב לי בפרטי ונבדוק.
 5. חברי חטיבה יקרים, ברצוני לשתף אתכם באשר אירע בשבועות האחרונים על מנת לשקף בצורה ישירה ולא דרך שמועות. אין זה סוד שבארגון שלנו, כמו בכל ארגון, לעיתים מתגלעים מחלוקות בין אנשים, לעיתים על רקע מקצועי ולפעמים על רקע אישי, לצערי גם בארגון קטן כמו VATIL תופעה כזו קיימת. לאחרונה קיבלתי מספר תלונות על חברי חטיבה נושאי תפקידים, על תהליכים שזוהמו במתכוון או שלא, ועל אי סדרים כאלו ואחרים לאורך ולרוחב פעילות החטיבה. גם אני צובר מטענים וכעסים, למשמע התלונות שעלו הסקתי שמדובר בעיקר בתלונות סרק שברובן מבוססות על רקע אישי, והדפתי אותן באופן שבו ראיתי לנכון. היות ואני דוגל בעבודת צוות ומת
 6. שלום לכולם, אני שמח לבשר לכם שמהיום ניתן לתרום לחטיבה גם באפליקציית ביט למספר הנייד של החטיבה (אותו מספר של הוואטספ שלנו) - 053-7404429. כמובן שניתן להמשיך ולתרום לחטיבה דרך PAYPAL בלינק הבא - https://www.paypal.com/paypalme/vatil אני מעוניין להזכיר לכם שלחטיבה יש הוצאות קבועות: 1. אחסון אתר החטיבה והפורום. 2. כנסי חטיבה. 3. אירועי חדר בקרה. כמו כן, פרויקט השיווק שהצגתי בפאנל האחרון מוכן לצאת לדרך אך שיווק ממומן עולה לא מעט ומצב קופת החטיבה לא מאפשר כרגע את יציאתו לפועל. יום טוב!
 7. הינך נדרש להיות פקח בחטיבה על מנת להשתתף. על מנת לעשות זאת הינך מוזמן לשלוח מייל למנהל מחלקת הדרכה vatil3@vatil.org.il
 8. שלום לכולם, ההודעה יוצאת מעט באיחור בעקבות כמה ימים עמוסים שהיו לי. במהלך חצי השנה הקרובה נחלק מדי סוף חודש עותק מקורי של סינרי עבור הפקח שביצע את כמות שעות הפיקוח הגדולה ביותר. בנוסף, בסוף חצי שנה יקבל הפקח שביצע את כמות השעות הגדולה ביותר עותק מקורי של מטוס PMDG (או אחר לבחירתו). הערה בנושא סינרי - אין מדובר בחבילות בסיס (כגון: ORBX) אלא בסינרי עבור שדות תעופה בלבד. בהצלחה לכולם!
 9. אני חושב שהדבר מיותר משום שקיים כבר בית ספר לטיסה וירטואלית, במקום זאת אני ממליץ לחבור לצוות המדריכים של VFS .
 10. שלום לכולם, לאחרונה בניתי בוט פייסבוק שלמעשה מבקשים ממנו תוספים והוא כתגובה שולח לינק הורדה ישיר מהדרייב של החטיבה למעט תוספים בתשלום, נכון לעכשיו יש בו סינרים לשדות והמנחתים בישראל, צביעות למטוסים ועוד. כחלק מהתהליך בוצע מעבר וסינון של כל 600 הפוסטים בפורום תוספים - העדכניים והרלוונטיים מבינהם הוכנסו למאגר של הבוט. אנחנו נשתדל לעדכן את הבוט בשוטף ולדאוג שהבוט יישלח הודעה כשתוסף חדש מתווסף. להלן דוגמאות: אז איך משתמשים? נכנסים לדף הפייסבוק של VATIL (לחץ כאן) , כמובן נשמח ללייק ופשוט לשלוח הודעה בדף ובה את התוסף שאתם צריכים (למשל: הרצליה, ראש-פינה וכו'..
 11. חברים, בהתראה קצרה וספונטנית לחלוטין: היום בשעה 14:00 בדיסקורד, השתלמות על מגדל רמון. את ההשתלמות יעבירו שני פקחי מגדל רמון מהמציאות שנרתמו לדבר בהתנדבות מלאה כמובן. נשמח לראות את כל מי שיכול להגיע.
 12. אייל, תודה רבה על תרומתך ועל כל הדברים הנפלאים שעשית לטובת החטיבה, מקווה לראותך ממשיך עמנו בפעילות החטיבתית השוטפת. בהצלחה !
 13. היי איתי, זיהינו את מה שאתה אומר כבר לפני מספר חודשים אבל... אני יכול לומר לך כאחד שטיפל בנושא באופן אישי שנעשה ניסיון לאחרונה לפרסם בדפי פייסבוק ישראליים הקשורים לתעופה ולימודי טיס, לצערי הנהלת אחד מהדפים הגדולים העוסקים בתחום החליטה למחוק את הפוסט בטענה שקבוצתם עוסקת רק "בדברים שעוסקים בתעופה במציאות". בסופו של יום כמו שאני רואה את הדברים - אם אין אני לי מי לי. היום פייסבוק מציע אפשרויות טרגוט מדהימות לטובת פרסום ממומן המאפשרות להגיע לקהל יעד מאוד ספציפי גם מבחינת גיל וגם מבחינת תחומי עניין, אני רואה לנכון לפעול שם אך לא אעשה זאת לפני שהתכנית תוצג במלואה לחטיבה
 14. שלום לכולם, בערב חמישי האחרון קיימנו ישיבת הנהלה בשרת ה-DISCORD החטיבתי. להלן סיכום הנושאים : 1. מחלקת הדרכה - הוצג ע"י מנהל המחלקה (עמית אייזינגר). א. המצב הנוכחי במחלקה מבחינת כמות מדריכים אל מול כמות חניכים בהסמכות. ב.מטרות ויעדים עד סוף השנה (הסמכות ובניית צוותי הסמכה לעמדות השונות). ג.הקמת מחלקת בחינות הכפופה באופן ישיר למנהל החטיבה על מנת ליצור אובייקטיביות מרבית בבחינות המעשיות. 2. מחלקת אירועים ושיווק - הוצג ע"י מנהל המחלקה (אור בלישה). א. סקירת האירועים בשנה החולפת. ב. סוכם על הכנת תכנית שיווק לחטיבה ברשתות החברתיות - התכנית תוצג למנהל החט
 15. שלום לכולם, התרומה התקבלה במלואה והועברה הבוקר לחדר הבקרה.
 16. שלום לכולם , היום התבשרתי כי בנק הפועלים תרמו עבורנו כ-7 עמדות מחשוב מלאות נוספות עבור חדר בקרה שלנו (מחשב,מסך וציוד היקפי), המחשבים יועברו לידי החטיבה בקרוב ויאוחסנו בחדר הבקרה שלנו. תודה לבנק הפועלים!
 17. שלום לכולם, אני רוצה להודות לאיתי גרוס על פעילותו במחלקת הדרכה. איתי פקח (גם מדריך כמובן) מקצועי ויסודי מאוד אשר תרם רבות לשיפור הנראות והתהליכים במחלקת ההדרכה, איתי עוזב אותנו מסיבותיו האישיות ואני מאחל הצלחה במבחני הבגרות ודרכו בצה"ל. מחליפו בתפקיד הוא עמית איזינגר כסמכות ניהולית בשיתוף איליי בכר כאוטוריטה מקצועית פנימית של המחלקה. ברוכים השבים חברים ותודה רבה לאיתי! שבת שלום!
 18. שלום לכולם, לצערי הרב הישיבה התבטלה. עמכם הסליחה.
 19. שלום לכולם, בהתראה קצרה מחר יום שישי ה-3/1 בשעה 16:30 מקומי עד 18:00 תתקיים בחינה על עמדת מגדל בן גוריון. בואו לטוס ולעזור לחניך לעבור את הבחינה! כמו כן, נדרשת עמדת גישה לבחינה - אשמח שמי שיכול יישלח לי הודעה פרטית. בהצלחה!
 20. שלום לכולם, ביום חמישי הבא ה-9/1 ההנהלה תתכנס בערב לישיבה שבה נדון בפעילות החטיבתית בכלל התחומים. כחלק מלו"ז הישיבה הוחלט שהחל מהשעה 20:00 במשך 15-20 דקות נשדר את הישיבה בלייב (כפי הנראה בשרת ה-DISCORD החטיבתי) ובזמן זה תוכלו לשלוח לנו בצ'אט שאלות ואנו נשיב עליהן. לאחר מכן השידור יסתיים ואנו נמשיך בלו"ז הישיבה. בנוסף, אני מעוניין להביא לידיעתכם שבמהלך הישיבה נדון במעבר לשרת ה-DISCORD כאשר אנשי ההנהלה יציגו סיבות בעד ונגד. במידה והנכם מעוניינים להביא סיבות משלכם אשמח שתפנו ותשתפו את אנשי ההנהלה בנושא. המשך יום נעים!
 21. שלום לכולם, בשבת הקרובה בשעה 2000 מקומי עד 2130 תתקיים בחינה על עמדת מגדל בן גוריון. בואו לטוס ולעזור לחניך לעבור את הבחינה! כמו כן, נדרשת עמדת גישה לבחינה - אשמח שמי שיכול יישלח לי הודעה פרטית. בהצלחה!
 22. שלום לכולם, הבוקר נפתח פורום מתפתחים ותוספים לכלל. תהנו!
 23. שלום לכולם, בשם החטיבה אנו משתתפים בצערו של חברנו אילי בכר על פטירתו של אביו אמש, אשמח מאוד אם יהיו חברי חטיבה שיוכלו להגיע לשבעה, לנחם את אילי. בשורות טובות.
×
×
 • יצירת חדש...