עבור לתוכן

Izik Bakshi

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  12,615
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  7

כל דבר שפורסם על-ידי Izik Bakshi

 1. תותחים! הרבה תודה והרבה הערכה לשניכם (שחף ואור). חג שמח!
 2. חברת מובלאיי מפרסמת במדיה נסיעות של רכבים אוטונומיים שלה בכמה מדינות כולל ישראל, ב 2022 היא צפויה לקבל אישור להתחיל להפעיל מוניות אוטונומיות בגרמניה (כך קראתי), מעניין יהיה לראות מה תהיה ההשפעה על מקצוע נהגי מוניות. היום זו מונית, כבר לא רחוק היום שזה יהיה מטוס.
 3. יש פתרונות לכך, לדוגמא: שליטה מרחוק. יש פתרונות הנדסיים נוספים כגון יתירות, אם אתה חושש שסנסור אחד יהיה לא אמין אז שים 2, וכמובן שאפשר לשים סנסורים שנותנים אותה תפוקה אך עובדים בטכנולוגיה שונה (אמינות יותר גבוהה). בקצב ההתקדמות של הטכנולוגיה, אני לא בטוח שניתן לתכנן ל-30 שנה תעסוקה במקצוע הזה.
 4. ואם כבר אנו מדברים על העתיד, אז בואו נרחיב יותר. למה שבכלל יצטרכו טייסים בעתיד? מבחינה טכנולוגית, המטוס יכול להיות מופעל מרחוק ואינו זקוק לטייס בקוקפיט, השוק הצבאי מוכיח זאת יפה. מתי לדעתכם ישבר המחסום הפסיכולוגי ויגיע היום שבו נעלה לטיסה לניו-יורק בלי שיש טייס בקבינה?
 5. היי אור, האם ידוע באיזה אזור בארץ יהיה הכנס? (גוש דן? צפון? דרום?)
 6. באכתרי, תודה רבה על תרומתך וביסוס מעמדה של החטיבה, לא מובן מאליו לעשות כזה תפקיד בהתנדבות מלאה. נושא הבחירות הוא רעיון מעניין, ומתן אפשרות לחברים להשפיע ולקחת חלק - מקווה שזה יצליח.
 7. תודה רבה! זה ממש לא מובן מאליו. בהצלחה לצוות החדש ותודה לאור שממשיך להוביל ביד רמה.
 8. היי שחף, אשמח לקבל גם, לטובת הצגה במקום עבודה.
 9. אהלן, באופן מסורתי, היו כמה כנסים וחדרי בקרה של ואטיל שנערכו בדיוק בתקופה זו של השנה. נזכרתי בזה כי הבוקר קיבלתי התראה בטלפון על תמונה מלפני 11 שנה - כנס ואטיל 2009 שהיה בחוף הנכים בהרצליה אצל שמוליק לין, גם כנס 2012, 3 שנים אחרי באותו המקום. היו גם כמה חדרי בקרה במהלך סוכות בשנים עברו. כל האלבומים נמצאים בפייסבוק של החטיבה (חשוב להמשיך לתחזק) https://www.facebook.com/vatsimisrael/photos/?tab=album&ref= יש לי הרבה תמונות מכנס 2009, ואשמח לשלוח אותן לי שיש הרשאות להעלות אותן לפייסבוק של החטיבה. כנס 2009: כנס 2012: חד"ב סוכות 2010 במושב חגור:
 10. שלום יצחק, יוזמה מבורכת. ראיתי בעמוד ה YouTube שלך שאתה עושה מידולים גם עם סולידוורקס. האם ניתן לבנות מודלים לסינרי ע"י סולידוורקס?
 11. שלום שלום מר גבע, טוב לראות אותך
 12. היי אור, בבקשה צרף קישור ישיר לדף PayPal
 13. צוות לעניין! שיהיה המון בהצלחה ותודה רבה לכל מי שמקדיש מזמנו.
 14. אז באיזה פורמט אתה צריך את הקבצים? יש תוכנה חינמית שאתה עובד איתה? יש לי ניסיון במידול של חלקים מכאניים, ומעניין אותי לנסות לראות מה הפער בין מידול של חלק מכאני לבין מידול של בניין לסימולטור.
 15. דולב, המון תודה על פועלך למען החטיבה והקהילה, הצעדתה את החטיבה קדימה למקומות חדשים. אור, הרבה תודה והרבה בהצלחה.
 16. איזה יופי כל הכבוד. עם איזה תוכנה בונים את המודלים?
 17. היי חי, רעיון מבורך, לפני כמה שנים טובות היתה קבוצה של חבר'ה שטסו בימי חמישי מסביב לעולם, הם קראו לזה TFC - Tuesday Flight Club. אתה מוזמן לעשות חיפש בפורום, וגם גוגל על השם הזה ואני מקווה שתמצא המון תדריכים ונתיבי טיסה. אחד הקטעים שבהם לקחתי חלק היה באזור קנדה עם מטוסי מים וגם בקאריבים. כמה ימים לפני הטיסה הם היו שולחים מייל לחטיבה המקומית ומבקשים פיקוח, וברוב הפעמים גם היו מקבלים. בסיום המסע היה אירוע חגיגי של טיסה לארץ ונחיתה בבן גוריון.
×
×
 • יצירת חדש...