עבור לתוכן
Ben Bezalel

הצעות ושיפורים במערכת הפורום

Recommended Posts

שלום לכולם, 

אני מעוניין להוסיף כמה דברים לפורום בנושאים שונים בדגש על לתת מענה יותר טוב למשתמשים החדשים שנחשפים לעניין הסימולטור.

ראשית, הפורום הוא של כלל חברי החטיבה, והייתי רוצה לשמוע את דעתכם ומה אתם הייתם רוצים שנוסיף למערכת הפורמים.

אם למישהו יש הצעות ודרכי שיפור אתם מוזמנים לפנות אליי במייל :

ben7763@gmail.com

תודה ושבוע טוב!

קישור לתוכן

אני לא פונה במייל כי אני חושב שזה נושא שיש לדבר עליו בפני כולם.

נתחיל בלהוסיף תת פורום לסיקורים בלבד. כל מה שחדש בשוק יגיע אלינו לפורום למקום אחד ולא כמו שהיה עד היום שעשו כאן כאוס שלם בנושא.

בנוסף, זה כבר יותר קשור לצפייה בפורום בסלולר בגרסה הניידת, להוסיף אפשרות בחלק התחתון של העמוד לחזור לדף הראשי.

קישור לתוכן

בזמן שיש אירוע חטיבתי ברשת, נניח 4 שעות של אירוע. 

בזמן הזה - הייתי רוצה לראות את הפורום סגור עם הודעה "אירוע חטיבתי, לכו לטוס!"

;)

קישור לתוכן

כריס... אם רק היית יודע איזה קשר ישיר יש בין TS/פורום לבין כמות תנועה...  ;)

הייתי רציני עם ההצעה שלי...

אני אנסה ליצור קשר עם הבחור שעשה את 2 הסרטונים האחרונים ל VATIL.

קישור לתוכן

תשמע,

רכבים יש כבר 100 שנה.   את המצלמה המציאו לפני 200 שנה ומטוסים טסים כבר מתחילת המאה הקודמת - אבל טיסה ברשת יש רק עשר שנים.  זכיתי לראות איך זה התחיל,ראיתי את כל התהליך - לקחתי חלק בזה. 

בגלל שלקחתי חלק, אני יודע איך נראת הרשת בלי ערוצי התקשורת שקיימים כיום.  זה מאוד דומה לתחום חובבי הרדיו שנכחד לאט לאט בגלל כל אותם ערוצי תקשורת חדשים שנוצרו להם.

עכשיו עשר ורבע בקלגרי.  יש לי זמן פנוי ובשעה וחצי האחרונות -  עשיתי את הדברים הבאים:

-שלחתי קורות חיים :)

-עברתי על מיילים שהגיעו מ VATSIM -  משהו כמו 90 מיילים (רק מהיום).

-קראתי בפורום וכתבתי בפורום.

-נכנסתי רגע ל TS לראות מה קורה.  אמנם שעה לא סבירה בארץ אבל אני תמיד בודק מה המצב.

-נכנסתי לדף הפייסבוק של VATME לראות מה קורה שם.

-נכנסתי לדף הפייסבוק של VATSAF לראות מה קורה שם

-נכנסתי לדף הפייסבוק של VATIL לראות מה קורה שם.

-נכנסתי לאתר של VATSIM לראות איזה אירועים יש בקרוב ולראות אם עדכנו את ה GRP.

לפני 8 שנים הייתי מדליק PRO CONTROLER ומתחבר לואטסים כפקח או כצופה (OBS).  הייתי מחפש טייסים /פקחים חדשים במרחב ומתחיל להתכתב

איתם למשוך אותם לטוס בארץ ולפקח.  הייתי גם מפקח. גם אם אין תנועה - עמדה הייתה פתוחה.  כך הכרתי את דורון עתיק, כך הכרתי חברה אחרים.  אם הייתי מכיר אותם כיום על גבי הפורום - לא אותו דבר.  זה לא אותו דבר כי כשאתה מחובר כצופה או כפקח ומסייע לחבר חדש בזמן אמת - זה בטון לטווח ארוך. 

כיום נוצר מצב שרובנו מגיעים לפורומים השונים, לערוצים השונים בשביל לסמן V על הדחף לטוס בסימולטור.  גם לראות תמונות של אחרים או לשבת שעתיים ב TS זה בערך ממלא את מקום הטיסה.

מנגד יגידו לי שהפורום וה TS מאגדים את החברים ומביאים לפה המון ידע וחיבור טבעי שלא נצליח להשיג רק בזכות הרשת.  וזה מאוד מאוד מאוד נכון.   אבל אנחנו כאן בגלל הרשת ואת זה שוכחים לפעמיים.

יש כאלו שאוהבים לשבת ב TS ולשמוע סיפורי טיס.

יש כאלו שאוהבים לשחק עם ההגדרות של ה FSX במשך 5 שעות ולטוס 5 דקות עד שקורס לפעם הבאה.

יש כאלו שאוהבים לבנות סינרים

יש כאלו שאוהבים לפרסם תמונות

בסוף היום הרוב הגדול פה נמצא כאן בגלל החיבה לתעופה אזרחית ולטיסה ברשת.  ובסוף היום 2: כל אותם אקסטרה פעולות שאנו עושים ממעיטים מזמן הרשת.

קישור לתוכן

בזמן שיש אירוע חטיבתי ברשת, נניח 4 שעות של אירוע. 

בזמן הזה - הייתי רוצה לראות את הפורום סגור עם הודעה "אירוע חטיבתי, לכו לטוס!"

;)

וואלה מבריק ! :)

אני אבל הייתי מציע - ליישם את מה שכתבת אבל לשתול כפתור קטן מוסתר שיהיה כתוב בו "אם בכל זאת אתה רוצה להכנס לפורום לחץ עלי...".

נגיד ונכנסתי לפורום וקיבלתי את ההודעה על האירוע -

אני רוצה לראות שרשור של האירוע, לראות מה האירוע, איזה דיספאצ' אלמוג הכין, אם יש עמדות פנויות שלא הוזמנו וכו...

קישור לתוכן

הצעות:

1) לבחון אפשרות להוסיף ב TS חלון שמציג את הטיסות והפיקוח ברשת בזמן נתון.

2) לאפשר לחברי החטיבה להוסיף אירועים ללוח שנה, כאשר לפני הפרסום האירוע נשלח לאישור מנהל/אחראי פורום.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...