עבור לתוכן
Bar Rodoy

טס לארה"ב, מחפש מקומות מעניינים...

Recommended Posts

אני טס בעוד כחודש לארה"ב (קליפורניקה, אריזונה ונוודה), אני מחפש מקומות מעיינים שקשורים לתעופה, בעיקר בקליפורניה. 

תודה..

קישור לתוכן

יש את Planes of Fame. זה מוזיאון תעופה עם כל מיני סניפים. הם מבצעים מפגנים אוויריים באירועים, אך יש להם תצוגה קרקעית מרשימה גם "בימי חול". בנוסף, יש שם סיבובי טיסה על מטוסים ישנים. יקר אש אבל קיים. מבחינתי כניסה למוזיאון בלבד - מחיר סמלי ולא משמעותי.

יש להם שני מיקומים רציניים שיהיו לך רלוונטיים:
Chino Airport, CA - שדה קטן בצפון מערב מחוז לוס אנג'לס.

Valle Airport, AZ - שדה פצפון באמצע שומקום באריזונה. נמצא כ30 מייל מדרום לעיירה Grand Canyon Village, יש שם כמה מוטלים, את השדה, תחנת דלק, עוד כמה בתים וזהו. מקום מאוד נחמד אם אתה אוהב את השקט, השממה והחוויה המדברית. או סתם לעצור בדרך אם אתה מגיע באוטו לגרנד קניון.

זה הדבר היחיד שאני מצליח לחשוב עליו כרגע. מעבר לזה, קליפורניה ואריזונה מלאות במקומות יפהפיים לטוס אליהם ומעליהם, אם זה רלוונטי לטיול שאתה עושה, רק תגיד ואמליץ.

קישור לתוכן

בנוסף, כרגע נזכרתי, במחוז סאן דייגו, יש את בסיס הצי האמריקאי מיראמאר. כן, המירמאר של טופ גאן. איפה שבסרט הם הולכים לעבור את קורס העלית.
זה לא קורה הרבה, אבל לפעמים יש להם ימים פתוחים ומפגנים. במהלכם מגיעים אורחים, אזרחים, באופן חופשי למקום מסויים בבסיס, יש מפגנים אוויריים יפהפיים וכל הכלים של הצי וגם של ח"א פזורים ברחבות להתרשמות של הקהל, כולל אנשי צוות אוויר שמתפעלים אותם ביום יום לידם למתן הסברים לשאלות. שווה בדיקה.

לא קשור לתעופה, אבל בעיר סאן דייגו עצמה, ממש על החוף, יש עוד בסיס ימי של הצי האמריקאי, עם משחתות, סטי"לים וכו'. הייתי גם ביום פתוח שלהם עם סיור על האניות והפנינג שלם על הקרקע. יפה ונחמד.
צמוד לשם גם תמצא את נושאת המטוסים USS Midway שהיום משמשת מוזיאון לתעופת הצי האמריקאי ופתוחה לקהל בתשלום.

קישור לתוכן

אני אשמח לדעת גם, כרגע אני נמצא בדרום קליפורניה קרוב ללוס אנג'לס עושה רישיון פרטי בKSNA למי שמכיר. אשמח לטייל קצת מלבד זה ולראות אתרים נוספים שקשורים לעופה.

לא יודע אם תהיה פה כבר אבל בסוף השבוע של ה-11-12 באוקטובר יש Red bull Air Race בלאס וגאס. אני שם! :) אם בא לך להצטרף תגיד.

קישור לתוכן

במידה ואתה מטיס להלן רשימה ארוכה:

תתחיל באי קטלינה תבדוק זמני יציאת הסעות מהשדה לעיר אל תפספס את בפלו בורגר בfbo.

משם סן דייגו מומלץ לנחות בבין לאומי . האגרת נחיתה לא גבוהה ובמידה ותתדלק את המטוס תקבל חינם הסעות לאן שתרצה במרכז העיר.

משם מומלץ להמשיך לעיירה סדונה עיירת מערב פרוע מרחק שלוש שעות טיסה בססנה שווה להעביר שם יום אחד לפחות.

מרחק טיסה קצר משם נמצאת העיירה פלגסטף בעונת המעבר שווה לקפוץ גם שם השדה נותן לך רכב חינם לכמה שעות במידה ותתדלק.

משם דרך הגרנד קניון לעיירה page כל האזור מלווה בנוף מדברי מטורף שרואים רק בסרטים.

לאחר page תמשיך ליום טיסה בין rco vor לשדה שהקוד שלו kbdg נוף שרואים רק בסרטים.

חזרה לpage משם לאס וגאס ומשם או חזרה ללוס אנג'לס דרך big bear או המשך לכיוון מונטרי יש שדה קטן שנקרא harris ranch שווה לאכול שם סטייק קטן לעצור במונטריי ליום אחד ולחזור דרך santa ynez סנטה ברברה ולוס אנג'לס.

מוזמן לעשות חיפוש פה בפורום על הטיול שעשיתי שם לפני כמה שנים  הוא מכסה את המסלול בחלקו .

תהנה

קישור לתוכן

ברב המקומות פה אני מתכנן לבקר ברכב. אני לא אטוס כנראה ואין לי רשיון. אני מחפש מקומות שקשורים לתחביב שלנו ששווה לבקר בהם.

קישור לתוכן

im not sure what your budget is for the trip
id recomend taking a heli flight over L.A. or SF
coming to these major citys isnt exactly related to our hobbie
you should focus on enjoying this trip for what it is
you should have plenty of fun for few weeks without the sim

if i happen to be around when you’re in L.A
maybe we can go do some spotting together at LAX or Van Nuys airport
I’ve always intended to go do it; but never actually did it
that could be a good excuse for me to actually go do it

קישור לתוכן

בר קודם כל נסיעה נעימה , אמנם זה לא בתוכנית שלך אבל אתה יכול ללכת למרכז המבקרים של בואינג חוויה מדהימה .

מצורף קישור : http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g58466-d126737-Reviews-Boeing_Aircraft_Factory_Tour_Center-Everett_Washington.html

עוד אחד : http://www.viator.com/Seattle-attractions/Boeing-Space-and-Flight-Center-tours-tickets/d704-a1318

קישור לתוכן

בר קודם כל נסיעה נעימה , אמנם זה לא בתוכנית שלך אבל אתה יכול ללכת למרכז המבקרים של בואינג חוויה מדהימה .

מצורף קישור : http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g58466-d126737-Reviews-Boeing_Aircraft_Factory_Tour_Center-Everett_Washington.html

עוד אחד : http://www.viator.com/Seattle-attractions/Boeing-Space-and-Flight-Center-tours-tickets/d704-a1318

ממה שאני יודע בשביל לבקר במרכז של בואינג צריך לקנות כרטיס מראש.

לפחות כשלושה שבועות לפני.

קישור לתוכן

ממה שאני יודע בשביל לבקר במרכז של בואינג צריך לקנות כרטיס מראש.

לפחות כשלושה שבועות לפני.

דווקא בדקתי עכשיו ויש מקומות , ניתן לרכוש את הכרטיסים באינטרנט או דרך הפלאפון , בכל מקרה הביקור במפעלים של בואינג הוא חוויה מומלץ לכל חובב תעופה .

קישור לתוכן

הייתי שם לפני 7 שנים, 

בסיור ברכב על הקרקע ליד המבנים של פס הייצור, ופצאום הרכב עצר.

הנהג אמר לנו להסתכל ימינה למעלה וראינו דרימליפטר נוחת, איזה חוויה.

ראינו את פס הייצור של הדרימליינר מקרוב.

ממולץ מאוד

קישור לתוכן

הייתי שם לפני 7 שנים, 

בסיור ברכב על הקרקע ליד המבנים של פס הייצור, ופצאום הרכב עצר.

הנהג אמר לנו להסתכל ימינה למעלה וראינו דרימליפטר נוחת, איזה חוויה.

ראינו את פס הייצור של הדרימליינר מקרוב.

ממולץ מאוד

לא נראה לי שהדרימליינר יוצר לפני שבע שנים, יכול להיות שאתה מתכוון למטוס אחר

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...