עבור לתוכן
Izik Bakshi

פטירתו של חבר החטיבה צבי רודס

Recommended Posts

שלום,

חבר החטיבה צבי רודס נפטר הלילה, לאחר מאבק במחלה קשה (סרטן).

לצבי זכויות רבות במקום הזה שנקרא VATIL, בשנות הפעילות הענפה שלו, צבי היה חלק בלתי נפרד מביסוס הקהילה במגוון רחב של תחומים.

צבי היה בעברו בצוות החטיבה, בניהול IFS, ובעשרות פעילויות שונות בקהילה וברשת, בעזרתו הרבה של צבי הרמתי מספר כנסי חטיבה בעבר וגם חדרי בקרה, בלעדי העזרה שלו זה היה נראה אחרת.

הלוויה תתקיים היום בשעה 14:30 בבית העלמין בנשר.

המשפחה יושבת שבעה ברחוב האילנות 17, נשר.

יהיה זכרו ברוך.

WhatsApp Image 2018-10-05 at 21.23.02.jpeg

WhatsApp Image 2018-10-05 at 21.23.11.jpeg

WhatsApp Image 2018-10-05 at 21.23.22.jpeg

קישור לתוכן

איש יקר עם זכויות רבות בחטיבה הזו שהיה בה פחות או יותר מרגע היווסדה. אני זוכר שעד לפני חצי שנה הוא עוד דיבר איתי לגבי טיפים לסימולטור והרבה להגיע לכל ישיבה, אירוע וכנס שהתנהל כאן גם כאשר כבר לא היה הקו הבריאות.

יהי זכרו ברוך

קישור לתוכן

צבי היקר, 

היתה לי זכות גדולה להכיר איש נפלא ומוכשר עם לב ענק , אדם שתמיד תרם לקהילה, תמיד דאג לדורות הבאים

תרם רבות לחטיבה הזו כמעט בכל דרך אפשרית

לב ענק שהפסיק לפעום היום.

נוח על משכבך בשלום ידידי, נזכור אותך תמיד.

קישור לתוכן

חבר יקר וחבר חטיבה

לכבוד היה לי להכיר את צבי, שתרם לחטיבה רבות עוד מימיה הראשונים.

איש יקר שהתחביב, והחטיבה בראשה, היה בראש מעיניו ועיסוקו כמו היו חלק בלתי נפרד מחיו.

בטוח שאי שם למעלה הוא כבר עומל על הפצת התחביב ברצינות מלאה.

יהיה זכרו ברוך

קישור לתוכן

בית ואתיל מרכין ראש לזכרו של צבי רודס זכרו לברכה.

תרומתו רבת השנים  התבטאה באכפתיות אמיתית לקידומה של החטיבה .צבי היה מעורב ואף השפיע לא פעם על קבלת החלטות 

שהקרינו על רוחה של החטיבה. צבי גילה מעורבות רבה ואף סייע רבות בתרומתו ובמעשיו לפעילויות רבות שהופקו במהלך השנים..

למרות מחלתו הקשה הוא שמר על קשר והתעניין על הנעשה בחטיבה  ניכר בו הרצון העז להיות מחובר לנעשה בה.

נזכור את צבי בנועם הליכותיו ובתרומתו לואתיל.

יהי זכרו ברוך..

קישור לתוכן

נכחתי בלוויה היום, בסיום ניגשתי למשפחה וציינתי את תרומתו של צבי לקהילה והבעתי השתתפות בצערם בשם כל החטיבה.

שלחתי למשפחתו של צבי קישור לשרשור הזה כך שיוכלו לקרוא את כל מה שהחברים כאן כותבים עליו.

חשתי כאב גדול ששמעתי על פטירתו הבוקר, הכרתי את צבי כבר בהקמת החטיבה ומאז התחברנו ועשינו הרבה פעילויות ביחד, ההינו חברים מעבר לתחביב והאיש היקר הזה עזר וסייע לי גם בפיתוח הקריירה המקצועית שלי.

תרומתו לחטיבה היא כל כך רבה שקשה לסכם אותה במילים, הוא תמיד שאף למקם את ואטיל כגוף תעופה מקצועי בעולם הוירטואלי ומחוצה לו.

צבי דאג לסיורים מקצועיים בטכניון בפקולטה לאווירונאוטיקה שבה עבד במשך שנים, כנסים של ואטיל בטכניון ובשדה התעופה חיפה היו בניצוחו מאחורי הקלעים, בכנסים האחרים הוא דאג לחולצות, מגני הוקרה והרבה דברים מסביב.

בפעילות שלו ברשת הוא היה טייס קפדן ומקצוען, תמיד הקפיד להגיע לטוס בכל אירוע ולתת דוגמא אישית לחברים צעירים, ואטיל היתה הבית השני שלו.

המשפחה יושבת שבעה ברחוב האילנות 17, נשר.

יהי זכרו ברוך

קישור לתוכן

מאוד מצער לשמוע

אדם טוב ונעים ואחד הראשונים שנפגשתי אתם כשהגעתי לחטיבה לקורס. 

החטיבה היתה חשובה לו מאוד

יהי זכרו ברוך

קישור לתוכן

וואו.

אני כואב והמום לקרוא על לכתו של צבי.

צבי היה אחד מעמודי התווך בשנים בהן ניהלתי את החטיבה, היה מגיע לכל מפגש, סיור, היה נרתם לעזור בהכנות ותמיד היו לו רעיונות פרקטיים לקידום התחביב.

בכל פעם שהיינו מפרסמים לו״ז לשיתוף פעולה שהיה לנו עם חברת אל על הוא מתייצב גם כשהגיע מרחוק.

אני זוכר היטב את הסיור בטכניון, ההענות לסיור הייתה כל כך גבוהה עד שנאלצנו בשלב מסוים לסגור את ההרשמה, זכורה לי במיוחד ההדגמה שהוא דאג שנראה של מנהרת הרוח.

אני מצטער שלא ידעתי לפני, כואב.

יהי זכרו ברוך, מאנטש אמיתי.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...