עבור לתוכן

Noy Farhi

מדריך הסמכת בקרות
 • הודעות פעילות

  2,900
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  34

כל דבר שפורסם על-ידי Noy Farhi

 1. East West transition KTPA אותו מקום שצילמת את התמונה השניה מעל Clearwater Beach רק מהצד המזרחי
 2. מתי התאונה התרחשה?
 3. אין באפשרותי להגיע. בלוז טיסות כל השבוע. יש אפשרות להקליט?
 4. https://www.faa.gov/regulations_policies/handbooks_manuals/aircraft/glider_handbook/media/faa-h-8083-13a.pdf
 5. כי פקחים מחליטים איזה מסלול יהיה בשימוש. כשאין פקח זה בהחלטת הטייס. אגב, גם במציאות זה עובד כך בשדות תעופה שהמגדל נסגר בערב אבל נשאר פתוח לטייסים.
 6. מסלול פעיל יכול להיות המלצה בלבד. כך שזה פונקציה מיותרת.
 7. כולם עונים בצורה עניינית ומקצועית רק צריך לתת להם זמן להגיב. גם אם זה אומר להמתין כמה ימים
 8. כי היא חלק מחטיבת וואטיל בצורה כזו או אחרת. פורום וואטיל הינו הפורום הראשי של אל-על וירטואל ולכן זה קשור לפורום וואטיל
 9. מה זה כל כך רלוונטי שהטיסה לא נרשמת או כן נרשמת? לא מצליח להבין אחרי מה אתם רודפים כל היום... פשוט תעשה שוב את הטיסה ושלח מחדש.
 10. מה שונות ההקלטות האלו מההקלטות שהNTSB פרסם בסוף החקירה?
 11. חבל שאתם עושים את השיחות האלו בהתראות כאלו קצרות. הרבה מאוד פקחים כולל אני לא נמצאים בפורום 24/7 וחבל שאתם לא משתמשים במייל לעדכונים כאלו ואחרים . יש סיכום שיחה לפחות?
 12. 3 סעיף לצערי זה לא שטויות בכלל כמו שאתה כותב. זה בדיוק המצב שהיה ברשת וגם ישאר. אין שום אופציה לאכוף את זה. מה שאור כתב זה נכון וככה עבדנו כבר מהיום הראשון שחוקת מחלקת הדרכה פורסמה. הבעיה פה שאותם אנשים שעושים זאת נמצאים במצב שהם כבר מוסמכים ואז אין לזה שום השפעה על המשך ההסמכה שלהם. בסופו של דבר החניכים יהיו עם השעות. מה שכן לדעתי אתם צריכים להמשיך באותה השיטה שאור היה עושה. לבדוק אחד אחד ובאופן פרטני וכל שעה שנעשת ברשת ולא להתסכל רק על המספר המסכם. בלי קשר, המזל הגדול שלנו שהבעיה הזו לא צצה בשום שלב בעמדות של גישה ותל אביב.. סעיף 4 אני מסכים איתך שמצב ה״לא נעים״ צריך לרדת מהפרק. אבל צריך גם להפעיל את הראש ולהסתכל על כל התמונה.. לפעמים יש טייסים חדשים שרוצים להתנסות בזמן אמת עם תנועה ופיקוח כבשיגרה ולא על כל שטות צריך להזמין להם סופרוויזר. .לגבי אירועים של עומס קיצוני אני מסכים שאין פה מקום לניסויים וצריך להיות יותר חריף. אבל בימים שבשיגרה אפשר להיות יותר רך ואפילו רצוים תחשוב על זה בצורה כזו; אני טייס חדש מחטיבה אחרת יודע שבישראל יש כל הזמן פיקוח ואני מעוניין להתאמן שם אבל מצד שני אני גם יודע שחטיבת וואטיל מזמינה סופרוויזר על כל דבר קטן שטייס עושה שלא מתאים לסטנדרנט שלהם אני פשוט לא יגיע ולא יסתכן בקיק או באן רק בגלל שלמישהו שם יש גיבוי שהוא יכול להזמין סופרוויזר על כל דבר קטן.. צריך להיזהר מזה ולהימנע מלהגיע למצב כזה. סעיף 6: לעמדות כמו תל אביב יש אפשרות לסנן את הסיקטור ולא לראות את הסקטור קרקע בשדות תעופה כמו חיפה, ראש פינה, הרצליה וכו׳? זה סתם מעמיס על הסקטור ולא רלוונטי אם אתה לא מפקח מגדל.
 13. אווירון כייפי ומהיר. אני מטיס אותו באופן יום יומי. קל להטסה כל עוד מנוע שמאל עובד. מצרף כמה תמונות מהטיסות
 14. כל הכבוד ילדים! ברוכים הבאים למועדון של הבקשות המוזרות
 15. “התוכנית שציינת תקפה אך ורק ל-4 פרובינציות (והמילה פיילוט בה מציינת ניסיון ולא טייס), ואפילו קוויבק לא חלק ממנה אז כמובן שאנחנו, אונטריו, לא.” זה בדיוק מה שרציתי לשאול האם אתם מקבלים אנשים עם ניסיון של הדרכה שעושים טרנזישין. כי לפי מחלקת גיוס של אייר קנדה רוג׳ שבדקתי איתם לפני חצי שנה אני עומד בקריטריונים שלהם מבחינת הקדט של האטלנטיק פרוגרם לאקספרס אנטרי, אך הם דורשים קרדיט גבוהה מאוד לאישור עבודה מקומי גם למי שתושב אמריקה. שאלה נוספת ברשותך, מה העמדה למי שרוצה להמיר ATP אמריקאי לקנדי? הATP CTP מלא. יש לך אפשרות להפנות אותי לFAR שלכם? תודה, נוי
 16. אתם עובדים עם Atlantic Immigration program? אני שואל כי אני טייס סינגל + מולטי מסחרי עם הגדר מכשירים ו App CFII, CFI רישיון FAA. כל הרישיונות וההגדרים שלי בתוקף. בזמנו שבדקתי עם Atlantic Immigration הם לא מאפשרים לאנשים ללא אפשרות עבודה חוקית (גם אחרי הסבה) בקנדה לעבוד בחברת תעופה והם לא מאפשרים לעשות ספונסר מהסיבה שמי שלא אזרח,תושב או נשוי לקנדית הנקודות שיש לו מאוד נמוכות וזה לא מספיק מבחינת הגירה למי שרוצה לעשות טרנזישין והוא לא קנדי. השאלה, מה העמדה שלכם בנושא הזה?
 17. https://www.faa.gov/documentLibrary/media/Order/6820.10.pdf
 18. ואז תטוס בלי בפיקוח ואז מה?? הפתרון זה לא דווקא זה לתעד ולהציף לDCRM
×
×
 • יצירת חדש...