עבור לתוכן

Lior Paz

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  172
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  8

Lior Paz last won the day on פברואר 20 2016

Lior Paz had the most liked content!

פרטי משתמש

 • Simulator
  Flight Simulator X

Vatsim

 • VATSIM CID
  1248034

מבקרים אחרונים

990 צפיות בפרופיל

Lior Paz's Achievements

 1. בטח יכולים, 30 דקות השגחה.
 2. מי שמחפש להפריע יעשה את זה גם בלי הVoice Activation, בוא נודה באמת..
 3. 1. הדבר לא מופנה כלפיך ישירות, האמת שאתה בין היחידים שלא באמת קשורים למה שאני כותב. 2. כן, הייתי מתי שאיתי ניהל את החטיבה, והרמה היא אחרת לגמריי. נפסיק את זה פה כי זה לא יוביל לשום מקום, בעניין התוכנה שעומר כהן פרסם ובצדק, זה שטות גדולה לתת לבן אדם באן של יומיים בגלל פרסום של תוכנה חוקית שמפורסמת באתר של טיםספיק עצמם. חצי מהחטיבה משתמשים בה, זה לא יעזור בכלום.
 4. אהלן שחף, נתחיל בזאת שלא דיברתי בתוקפנות בכלל. שנית, הייתי שמח לכבד את המנהלים (כמו שאתה כתבת שעשית), אבל הם לא מכבדים אותנו, בעיה נכון? הייתי גם שמח לפקח אגב
 5. Heinan Cabouly - VATIL5, on 04 Mar 2016 - 12:07 AM, said: מה זאת אומרת "אנחנו לא דמוקרטיה"? תסלח לי, אבל אתם האחראים על החטיבה, אתם צריכים לדאוג לנהל אותה כמו שצריך ולהקשיב לכל שאר חברי החטיבה שאין להם תג אדום בפורומים ולא רק לעצמכם. צר לי להודיע לכם אבל הרמה של החטיבה הזאת ירדה בצורה ניכרת בשנים האחרונות וחבל מאוד,הדבר הכי טוב שיש לי להגיד פה זה אם מביאים לכם לימון אז תעשו ממנו לימונדה, אל תהרסו אותו ותשאלו למה. היו פה פעם חברי הנהלה איכותיים עם סיבה אמיתית להיותם חברי הנהלה, שעשו הרבה בשביל לקדם את החטיבה ולא חשבו באמת על ההרשאות הכל כך שוליות אלה בטיםספיק או בפורומים, הם יכלו לדבר איתנו בגובה העיניים ובאמת היו אנשים לדוגמא, וזה כבר לא ככה לצערינו. אני מציע לכם לעשות "חושבים" בינכם לבין עצמיכם, ולהגיע למסקנות לעתיד, כי מהזווית ראייה שלי ושל עוד חברי חטיבה שוליים אחרים - זה לא הולך להתקדם לשום מקום.
 6. מזל טוב עד 120 אחי!
×
×
 • יצירת חדש...