עבור לתוכן
Amir Paz

אז והיום

Recommended Posts

אוי אלמוג נו באמת.... אני אחרון שיירק לך בפרצוף. וגם לליאב באותה ההזדמנות. אבל, יש אנשים מסויים, נושאי תפקידים בחטיבה, שמאד נהנים מלהתנשא ולהיות אובר חוכמים כלפי אחרים. וזה מגעיל!! ובדיוק בגלל זה אני לא משתדל לחזור ולפקח. שלא נדבר על זה שאותו סוג של אנשים, פקחים כמובן, מורידים את היחס הזה גם על הטייסים. וקרה לי כזה מקרה רק באירוע בשבת האחרונה.... אז אני כבר מכיר את החומר ויודע איפה לפלטר ואיפה להתעלם. אבל תכלס גם לא מלהיב במיוחד לטוס פה בחטיבה.

אפשר לקחת דוגמה מידידנו יורם וללמוד קצת על יחס פקחים-טייסים בחטיבה מקבילה....

שורה תחתונה: לא משנה מה קרה, קורה או יקרה. אני מבין את צבי ואת כול החברים הוותיקים שאי שם בעבר פרקו ציוד מהסוברו של איציק ויום בהיר אחד פתאום מקבלים יחס מתנשא מילדודס שקיבלו את החטיבה על מגש של כסף. כמובן מאליו...

קישור לתוכן

אוי אלמוג נו באמת.... אני אחרון שיירק לך בפרצוף. וגם לליאב באותה ההזדמנות. אבל, יש אנשים מסויים, נושאי תפקידים בחטיבה, שמאד נהנים מלהתנשא ולהיות אובר חוכמים כלפי אחרים. וזה מגעיל!! ובדיוק בגלל זה אני לא משתדל לחזור ולפקח. שלא נדבר על זה שאותו סוג של אנשים, פקחים כמובן, מורידים את היחס הזה גם על הטייסים. וקרה לי כזה מקרה רק באירוע בשבת האחרונה.... אז אני כבר מכיר את החומר ויודע איפה לפלטר ואיפה להתעלם. אבל תכלס גם לא מלהיב במיוחד לטוס פה בחטיבה.

אפשר לקחת דוגמה מידידנו יורם וללמוד קצת על יחס פקחים-טייסים בחטיבה מקבילה....

שורה תחתונה: לא משנה מה קרה, קורה או יקרה. אני מבין את צבי ואת כול החברים הוותיקים שאי שם בעבר פרקו ציוד מהסוברו של איציק ויום בהיר אחד פתאום מקבלים יחס מתנשא מילדודס שקיבלו את החטיבה על מגש של כסף. כמובן מאליו...

שגיא העלת כאן טענות משמיצות שלא התייחסו אלייך, הגורמים הלרוונטים ישר סתרו, אז מה הבעיה שלך עכשיו?

אני נוחת לא מעט בנתב"ג, אצלי גם הכל מתועד כי הטיסות מוקלטות ומשודרות, השירות בנתב"ג בהחלט ברמה מספקת, ויותר מיזה אם יש בעיה מקצועית או שירותית  עם פקחים יעידו על כך חבריי הצוות שעוד לפני שאני סוגר APU הם מקבלים מימני דיווח על זה ומטפלים, ואני טס לא פחות ממך באירופה, ורק החודש פעמיים פקחים שם הביאו לי ווקטורים שהכניסו אותי גבוה מידי לפיינל , ( הכל מתועד) אז מה לא כיף לטוס?

אתה מבלבל את המוח  ויותר מיזה מההיכרות שלי איתך מדיונים שהיו כאן בעבר הרחוק עוד שניהלתי כאן את הפורום והייתי בתפקיד בצוות החטיבה אני משוכנע שבמקרה הפרטי שלך זה לא הם זה אתה, כנראה קצת קשה לך לקבל ריענון מילד בן 16 על נתב"ג מה שהשתנה.

שוב : העלת כאן  טענות (דיי חמורות למראית עין) הראו לך שאתה טועה (מוכח ומתועד), וכנראה שהאגו שלך במקום להנחות אותך להתנצל- סתם גורר אותך לרסס מחסנית בחושך.

יאללה שחרר בהרצליה וברת"א אתה מקבל שירות פי אלף גרוע יותר

קישור לתוכן

שגיא , אשמח לשמוע את התגובה שלך לתמונה של ליאב , שבגדול - מציגה אותך כשקרן לצערי. לא מבין איך אנשים שvatil כל כך חשוב להם מרשים לעצמם לשקר בפורום ולהתנהג בצורה צבועה תוך שהם משמיצים את החטיבה ואת הצוות שלה, ועוד אחכ להאשים אחרים בזה שהם מתנשאים ומנסים להוכיח שיש להם יותר גדול,במקרה שלך ההפך הוא הנכון.

דיברת על ילדודס ?

כמו שאמרתי , עם כל הכבוד של תורמי העבר , בלי הילדודס של ההוה , אין חטיבה , אין הדרכה וכמעט אין טייסים , אנשים כמוך חושבים שאם תרמו בעבר יכולים עכשיו לבוא מתי שנוח להם ולהגיד מה שהם רוצים , בדקתי אישית , וכמעט ולא פיקחת/טסת בשנה האחרונה ברשת בישראל - וזה מה שהחטיבה צריכה לפני כל העצות אחיתופל שלכם.

דיברת על אגו ? מגיעה לליאב התנצלות אחרי ההשמצת סרק שלך , תתנצל קודם ואז תוכל לדבר על התנשאות של הצוות.

קישור לתוכן

שגיא אני כוותיק כאן אומר לך שאין לך כל סיבה להעלב ולטעון ליחס לא נעים ומתנשא מהפקחים הצעירים של היום. האם אתה מתגעגע לתקופה שבה זרקו לטייס הערות כגון: יופי עוד אחד שחושב עצמו טייס שלא יודע לטוס מצידי אם אתה לא יודע לנחות אז תנחת לי בים ותתנתק מהרשת.חהחהחהחהחה :yahoo: כן היתה תקופה כזאת בעבר ואני בכוונה לא מציין פה שמות אבל אלמוג והותיקים יודעים זאת טוב מאוד כי כולנו חווינו זאת על בשרנו...לכן היום יש יחס חברותי ומסביר פנים לטייסים אבל על מקצועיות לא מתפשרים ואם צריך מעירים לטייס כי גם אתה לא רוצה שיהיה פה שכונה.

אז שים בצד את האגו וכל השאר ובוא לטוס וכך יהיה טוב לכולם בואטיל.

קישור לתוכן

שגיא, או כל אחד אחר

מי שמרגיש צורך ברענון על מרחב ב"ג - אני זמין בהודעות פרטיות, או דרך הפייסבוק (שם אין לי בעיה גם לשלוח מס' פלאפון)

אני בשמחה אקבע זמן עם כל מי שירצה, ואבצע יישור קו

ובנימה כללית (לא כלפי אף אחד אישית)

חדל קשקשת, תעלו לפקח ולטוס

קישור לתוכן

נעילת דיונים מביאה להתנהלותם בערוצים לא מקובלים. כאן בפורום זה ערוץ מקובל. 

זו דמוקרטיה. דעות צריכות להישמע ולקבל במה. אין כאן אלימות, יש כאן טענות מקצועיות וחברתיות על התנהלות חטיבה מול חברים, חברים מול חטיבה וחברים מול חברים. זה דיון שחשוב שיתבצע באופן פומבי ויהווה קריטריון לבחירה ולהחלטות הצוות החדש שעתיד להתגבש.

קישור לתוכן

מסכים עם איתי.

לפי דעתי אין צורך לנעול את הדיון.

אנשים יכולים להביא את דעתם, כמובן שהשיח חייב להיות  תרבותי ועם כבוד הדדי אחד כלפי השני.

קישור לתוכן

שלום לכולם , 

תראו איני רוצה להתייחס באופן אישי לחברים שכתבו כאן אך כן אכתוב את הדבר הבא :

הייתי מנהל אירועים במשך קצת יותר מ-3 שנים , לאחר מכן התגייסתי ובשנה האחרונה איני חבר צוות.

עם זאת , אני מרגיש שאני שותף להרבה דברים הנעשים בחטיבה : חד"בים(TAMI/מוזיאון) וקורסי פיקוח .

כמובן שאני עושה זאת כי יש לי את האפשרות אך שימו לב שכל הדברים האלה נעשים מבלי שאני חבר צוות !!

לצערי דברים כמו : עזרה , התנדבות , תרומה הינם ערכים שכנראה אבדו להם בדרך עם השנים , אינכם חייבים 

להיות אנשי צוות בכדי לעשות ולהרים כאן דברים גדולים אך עם זאת אפשר להבין שלא כולם יכולים ולכן אני חושב

שיש מינימום שאפשר לעשות שהוא : שמירת כשירות פיקוח והשתתפות פעילה באירועים חטיבתיים  - זה כל מה שהחטיבה צריכה כרגע (לדעתי לפחות).

אין טעם לשבת על הגדר ולבקר את הנפשות הפועלות - אני בטוח שאף אחד לא היה עוצר כאן חברים מלהרים כנס חטיבה , חד"ב , אירוע או כל פרויקט 

שעולה על דעתכם רק תרימו את הכפפה!

שבוע טוב!

קישור לתוכן

אגב, אני רק מוסיף,

בכל החדרי הבקרה האחרונים החל מזה של קרבל אי שם ב-2009 אם זכרוני אינני מטעה הייתי מגיע לעזור בהקמות, ובעיקר בהקמת עמדת טיסה מאובזרת לכולם ויושב שם עד 4 לפנות בוקר ביום שלפני ההקמה בשביל להשמיש הכל- וזאת מבלי שהייתי חבר צוות. ככה זה.. 

קישור לתוכן

אני מסכים אתכם, ועם זאת אני מעודד ביקורת, גם אם היא לא נעימה, כמו של צבי (לפחות את זאת שאני רואה כאן בפורום). זה לא תמיד נעים לשמוע, אך זו ביקורת חשובה. אפשר לחלוק עליה, אפשר להגיד "בואו לטוס ולפקח", אך גם הביקורת חשובה. וחשוב שגם היא וגם הביקורת הנגדית ישארו ענייניות.

קישור לתוכן

נעילת דיונים מביאה להתנהלותם בערוצים לא מקובלים. כאן בפורום זה ערוץ מקובל. 

זו דמוקרטיה. דעות צריכות להישמע ולקבל במה. אין כאן אלימות, יש כאן טענות מקצועיות וחברתיות על התנהלות חטיבה מול חברים, חברים מול חטיבה וחברים מול חברים. זה דיון שחשוב שיתבצע באופן פומבי ויהווה קריטריון לבחירה ולהחלטות הצוות החדש שעתיד להתגבש.

תראו,אפשר להגיד ולכתוב שהכל מצוין ,הכל דבש,תלוי באמת את מי שואלים,אלה שלא כותבים כלום לא אומר שהכל מתנהל על מי מנוחות,אלה שכותבים יכול להיות שהם צודקים ויכול להיות שלא,אבל והאבל הוא מאוד משמעותי לדיון על נושאים הקשורים בחיי הקהילה איזה תגובות

אתה מקבל מהחברים שלך בקהילה כגון "ובדיוק מהסיבה הזאת יש גבול לכמות הגידופים והאשפה לקבל ממך - גם אם בעבר תרמת רבות כמו הרבה אחרים." אל תאשים אחרים ותזרוק הערות מהצד כאילו זה העסק הפרטי שלך. כי זה פשוט מגעיל." 

"אנשים שפתאום נחתו משום מקום מתחילים לגדף ולהאשים אחרי ששנה הם לא עושים כלום , וגם אחרי שהם מתלוננים הם לא מצעים הצעות לשיפור ומעלים יוזמות אלה רק מאשים ומגדפים - להקיא."

"רודוס , מתוך כבוד לגילך , אני לא אכתוב תגובה שתעליב אותך באופן אישי.אני רק יגיד ש , התגובה שלך באה מכעס , מה שמראה לי שבתגובה הקודמת שלי פגעתי בכל מילה לגביך."

"שלום רב לכל היועצים ו"חברי החטיבה" היושבים על הגדר וניזונים מלהעיר הערות ונהנים ממלחמות מזדמנות ומר רודס העומד בראשם,אני קורא את הדברים שנכתבו כאן ונגעל."

"אבל אתם ( או אתה צבי) מעדיפים להתעסק בקבוצת וואטסאפ שמחפשת איפה הצוות נכשל."

"איפה היית מאז שטרקת לנו את הדלת בפרצוף בצוות הקודם וזרקת את IFS לכלבים?"

בסדר קראתי את התגובות המלומדות של נושאי התפקידים בקהילה ,כך בחרו להגיב "לקללות ולגידופים" שלי ,אני בטוח שישנם קומץ חברים שאולי מבינים את הרעיון הכללי סביב מה שכתבתי,

צר לי אך לא אגרר לתגובתם של המקיאים למיניהם ,את אשר על לבי אמשיך לכתוב כאן כי זה בדיוק המקום  להביע משאלות לב ,אף אחד לא ימנע ממני לכתוב ואני לא מחייב איש לקרוא.

קישור לתוכן

צבי טוב שאותו אחד שכתב לך את מה שכתב אינו מנהל כיום את החטיבה או מציע את עצמו, כי אין לו מושג בגרוש וגם לך איך עובד שרת בווטסים

מי אתה חושב בדיוק שממן את השרתים בחטיבות האחרות ?

הממשלה? האו״ם ?

אתה ממשיך לזרוק רפש שאתה לא יודע על מה בכלל אתה מדבר , האם אתה יודע מי הבעלים של השרת של ואטאיל ? איזה החלטות הוא קיבל טובות או לא טובות שהשפיעו על חברי החטיבה ?

ובכלל ממש מחמם את הלב שפיתחת חוש של מתווך ואתה מנסה למצוא לואטאיל מנהל חטיבה האם אתה מחפש באמת מנהל חטיבה ומפתח לעת זיקנה חוש של פוליטיקאי ומנסה למצוא מישהו שיענה על האינטרסים צרים שלך יהיו אשר יהיו ?

ואני אסיים בציטוט שלך מהקבוצה המפוקפקת בוואטס אפ ״ ואטאיל חוזרת לחיים״ מה 13.2.2015 שעה 13:58 מקומי: ״ הביצים יצאו איפה התרנגולת? מי אמר שטייסים לא באים? התאריך והשעה בצד שמאל שבת שלום חברים.״ ואת זה כתבת סדר גודל של 20 דקות אחרי שירד פיקוח של כמה שעות״ מילאנשזה מצביע כאילו אנחנו חיות שעשועים שלך אבל גם בוטנים צריך לדעת מתי לזרוק ועל מי

קישור לתוכן

זה אחד משורשי הבעיה העמוקים? השרת החטיבתי? אז קדימה שכל ילד בן 14 ילך לבקש כסף מההורים שלו לשרת ל- VATIL (שאגב אני לא מכיר שמשלמים כאן למישהו על כך אבל תקנו אותי אם אני טועה),

נשלם לגורם חיצוני לטיפול בכל הנושא הטכני - ואז מה? יבואו לטוס? יפקחו ? יתרמו? ידריכו? ירימו פרויקטים כלשהם? - החטיבה הזאת תראה כמו שחברי החטיבה רוצים שתראה .

אגב שים לב מה הוא כתב : "אני מאמין שאת הקהילה עושים האנשים ולא המנהל, ומי שבא צריך לבוא ולעשות משהו ולא רק לדבר. "

קישור לתוכן

צבי אתה פשוט ממשיך להכפיש ולשקר בנושאים שאין לך שמץ בהם כדי להוריד את עצמך מהעץ הגבוה שטיפסת עליו.

את שרתי החטיבה מתחזק אוהד שלו בהתנדבות מלאה והוא משמש כנציג החטיבה מול חוות השרתים ממנה אנו שוכרים את השרת אותו אנו מחזיקים ומשמש לטובת החטיבה בלבד. המחיר זול כי אנחנו מתחזקים ותומכים בעצמנו את השרת כדי להוזיל עלויות, בלעדי אוהד המחיר היה כמעט פי2 - כל הפרטים מפורסמים באתר החטיבה.

אתה צריך להתבייש בך ובעלילות השווא שאתה מפיץ פה כדי לקדם אינטרס לא ברור,

אתה זורק רפש לכל עבר אבל לא מוכן להזיז אצבע כדי לשנות משהו פרט לטענותיך המופרחות אחת אחת.

בגלל אנשים כפויי טובה כמוך, שחושבים שאנחנו עובדים שלהם, אנשים לא מעוניינים לקחת חלק בהנהלת החטיבה ולעמוד על המוקד בכל התפרצות זעם שלך.

כמו "שהמסתורי" כתב לך, אנחנו פה בתחביב ואף אחד לא חייב פה כלום. לא חברי ההנהלה ולא אני כמנהל ההדרכה שהשקיע ביחד עם הצוות מאות שעות בכתיבת נהלים, הקמת מערכות והכשרת הפקחים והטייסים עבור החטיבה.

לא מקובל עלי זלזול והשקרים שלך.

קישור לתוכן

צבי בוקר טוב , שמח שהתאוששת מהכאפה שקיבלת...

כתבת שאתה לא תשאל אף אחד מה לכתוב ואיך לכתוב , אבל שנינו יודעים שעכשיו אתה תשקול כל מילה כי נגמר העידן שאתה זורק מה שבא לך החוצה - את החשבון עכשיו תקבל בפרצוף ותצטרך להתמודד עם האמת וכמו ששגיא פה ברח וקיפל זנב מהעובדות , אני בטוח שגם אתה תעשה את זה די מהר..

ולכתוב דברים של משהו בעילום שם זה יפה מאוד במיוחד שזה גיבוב שטויות וחוסר הבנה של המערכת אז בשבילו עדיף שישאר ככה.

קישור לתוכן

צבי אני רואה שאתה ממשיך בהאשמות השווא שלך אשר האנשים סותרים אותם אחת לאחת. אולי במקום זאת תפנה את האנרגיה שלך למקומות חיוביים של עזרה בהקמת חדר בקרה או תרומה לקהילה או סתם תבוא לטוס ולהנות...

אני מבין מדברי הבקורת הממושכים שלך שאתה דוגל בדמוקרטיה ושקיפות אז מדוע שלא תגלה לנו את שמו של איש המסתורין שכתב לך עצות אחיתופל טפשיות. ואולי תגלה לנו גם מי הוא אותו ישראל אשר כפי שכתב איש המסתורין "יש הרבה בעיות בחטיבה,אולי ישראל יפתור אותן אם יקבל צ'אנס "... 

קישור לתוכן

צבי,

נתחיל בזה שאני רק יכול לנחש מי האדם שאמר לך את הדברים הנ"ל, חבל שאין לו את היכולת האנושית להתנהג כמו בן-אדם ולהגיד את הדברים בפנים וע"ג הפורום כדי שנסתור גם את דבריו, במקום זאת הוא בוחר בדרך נכלולית להעביר ולהפיץ שקרים דרכיך.

בהתחלה באמת שלא רציתי להגיב בדיון הזה מלבד בתגובה הקודמת שלי פה אשר קראה לכולם ללכת לפקח ולטוס.

אבל בגלל שאתה (והוא) יורה לכל הכיוונים והפעם גם כיוונת לכיווני - אני אגיב ואסתור את ההכפשות מעלה.

לפני זה מעט היסטוריה שנראה ששכחת (ושההוא לא למד למרות שהוא מתיימר להבין):

• שרת החטיבה הוקם ושודרג בעמל רב על-ידי בשנת 2012 לאחר כשנה בו השרת הקודם (של אילן יונש) היה תחת מתקפת וירוסים חוזרת ונשנת אשר מנעה את הגישה לאתר ולפורום החטיבה, באותו הזמן אילן ביקש מאיתנו להעביר את אתרי החטיבה כי הם פוגעים לו בעסק (העסק הפרטי שלו גם היה ממוקם על אותו השרת) ולכן חיפשנו פתרון חדש וזול אשר יצעיד את החטיבה קדימה ומצד שני לא יגרום לנו בור בכיס.
  • לאחר סקר שוק ארוך מאוד נמצאה חברה בחו"ל (server4you) אשר משכירה שרתים "ערומים" עם מערכת הפעלה בלבד, אולם במחיר זול בטירוף (8.85 יורו לחודש - כ 500 ש"ח לשנה שרת שכולו של החטיבה ללא תלות באחרים, לשם השוואה במקומות אחרים הכל מתחיל מ-500 ש"ח בחודש וצפונה). משיקולי עלות תועלת ולאחר שלא מצאנו שום שרת אחר אשר עומד בדרישות ומספק לנו את הדברים הדרושים לחטיבה במחיר דומה השכרתי את השרת מכספי הפרטי לכחודשיים על-מנת שאוכל ללמוד אותו ולהתקין עליו את כל הדרוש ולהעביר את כלל שירותי החטיבה (פורום, אתר, קבצים ומסמכים אחרים) אליו על מנת שחברי החטיבה יקבלו את המוצר הטוב ביותר מתוך הרגשת אהבה לחטיבה, לחבריה ולתחביב שלנו.
  • אחרי כחודשיים אכן העברנו את כלל שירותי החטיבה לשרת החדש, מאז הספקנו להחליף פורום לפורום חדש ומודרני, לשדרג את אתר החטיבה, להתקין TS3 על שרת החטיבה (כאשר בעבר שילמנו עליו, אני שילמתי, בנפרד).

תגובתי - למרות שאני לא חייב שום דו"ח ובטח לא לך,

• שרתי החטיבה נועדו בשביל החטיבה והם משמשים את החטיבה בלבד, אני לא מקבל כסף מאף אחד לבצע שום דבר - ההפך, בתחילת הדרך ועד היום שילמתי המון מכיסי הפרטי המון על מנת לכסות את הוצאות החטיבה (שרת,פורום,דומיינים וכד').
  • זה היה עניין של זמן עד שיום אחד יקומו אנשים טובי לב, כדוגמתכם, שטובת החטיבה עומדת לנגד עיניהם ויגידו שאני גוזל את קופת החטיבה - לכן הקפדתי להעביר בכל פעם קבלות למנהלי החטיבה (איתי ואלמוג יוכלו לומר לכם שהקפדתי מאוד על הנושא - תפנו אליהם, תשאלו).
  • זה היה עניין של זמן עד שיום אחד יקומו אנשים טובי לב, כדוגמתכם, שטובת החטיבה עומדת לנגד עיניהם ויגידו שאני מחזיק את החטיבה בביצים כי אני מנהל את השרת - אותם אנשים טובים אלו לא יודעים שכבר יותר משנתיים אמיר, איתי ולאמוג מחפשים לי מחליף כי הודעתי להם שאיני יכול לשלב את תפקידי בצוות עם החיים האמיתיים והתפקוד שלי פוגע בחטיבה. הם יצאו בפרסומים והודעות נרגשות אולם אף לא אדם אחד פנה על מנת להחליף אותי!!
  • יכולתי לומר להם שזוהי בעיה שלהם שיחפשו את החברים שלהם, עם הזמן היו תקלות שלא היו נפתרות ובכלל לא היינו מגיעים לרגע הזה כי לא היה שרת פעיל שיחזיק את החטיבה (אולי היה יותר טוב שכך). אבל לא יכולתי באמת לעשות את זה כי הרגשתי שאם אני עושה את זה אני בוגד בכם, ובכלל חטיבה עם כזאת מסורת לא הורגים רק כי אין לאוהד זמן פנוי - אז נשארתי ודילגתי בין החיים האמיתיים ובין החטיבה גם כשהיה מאוד מאוד קשה.
  • שדרגתי ועדכנתי את הפורום, את ה-TS, ישבתי ימים כלילות על מנת להוציא סקטורים מעודכנים לכלל הפקחים בזמן שזה יוצא בעולם האמיתי אפילו ישבתי בסופ"שים ע"ח זמני הפנוי המועט שנשאר אחרי הצבא ותכנתתי דברים שהצטברו כדי שהחטיבה תתקדם קדימה ותהיה מובילה בעולם בתחום.
  • אבל FUCK IT! יש פה 0 הערכה. אני זוכר את דברי מיקי ליפ לפני מספר שנים כשעזב את הנהלת החטיבה שאמר שכולם כפויי טובה. לא הבנתי אותו אז, אפילו מעט לעגתי, היום אני מצטער שנהגתי כך, אני בהחלט מבין אותו.
  • אני לא חושב שכולם כפויי טובה, ממש לא, יש פה המון אנשים טובים שאני אקח אותם איתי מהחטיבה לחיים אבל הצד הרע והכפוי טובה שמציג פה צבי וחבריו (אולי רק צבי ופיצוליו אני עוד לא יודע) מאפילים על כל הטוב שיש במקום הזה, גורם מאוד לרצות ללכת ולעזאזל התוצאות.
המשך יום טוב.
קישור לתוכן

,I thought there was real merits to this long discussion; Three pages later; I find out there isn’t

(you’ve hijacked the authors thread; To discuss who has the bigger… Z (whatever that means

None of you made a single suggestion on how to improve things; just pointing fingers

No one is to blame; life have their ebb and flow; so VATIL is ebbing a little

I will say this; you all got heart

You all care; otherwise you wouldn’t be here discussing this

;Just stop getting distracted like a group of 4 year old

and figure out how to boost moral while ebbing

קישור לתוכן

נמנעתי עד עכשיו מלהגיב פה, אבל זהו אני חושב שהגיע הזמן עכשיו להגיד לכם מה אני מרגיש.

צבי, שגיא ושאר חברים מכובדים, 

אני איליי בכר, מנהל האקדמיה לפיקוח בווטיל בשנה האחרונה.

אני בן 16 וחצי ובווטיל "כולה" 3 שנים. 

אחרי שקראתי את הדברים שלכם אני יכול להגיד שהזדעזתי! 

להגיד שפקח לא יכול לחזור לפקח כי הוא "זקן"?! 

בחיים (!) לא פנית אליי עם בקשה לחזור לכשירות.  אולי זה כי אני צעיר ממך וזה לא בכבוד שלך לעבור רענון דרכי.. אין לי מושג למה, אבל לא פנית אליי ואילו כן היית פונה אני מבטיח לך שתוך פחות משבוע היית מוסמך חזרה.

עכשיו לכל החבר'ה שאומרים ש"אם נטוס ברשת אז זה לא יהיה במרחב הישראלי הלא סימפטי וסבלני".

קראתי ונעלבתי אישית! 

בתור בקר תל אביב, ומדריך שמסמיך פקחים לא רק לפיקוח, אלא גם לדרך ארץ מול תנועה, מה שאתם אומרים זה פשוט שיקרי, פוגע וחסר כל בסיס.

היו עוד המון דברים שיש לי מה לומר עליהם אבל פשוט לא מגיע לכם את ההשקעה וההיתייחסות שלי ושל שאר חברי החטיבה ההגיוניים.

לילה טוב.

קישור לתוכן

לדעתי היה צריך לנעול את הדיון הזה בפורום מזמן.

x2

אתם לא נורמאלים,תקראו מה כתבתם, תראו לאיזה מצב הגענו.. אתם פשוט רומסים אחד את השני.

מזל שאתם לא מחזיקים סכין ביד.

זה הדיון הכי מכוער שניתקלתי בחיים שלי בפורום הזה וגם הכי מיותר שיש. זה לא מעניין מי צודק, אתם משפילים את עצמיכם

עם כל השנאת חינם הזאת

קישור לתוכן

יואל, לכתוב פעמיים את אותה ההודעה זה נחמד.

אבל, חברי החטיבה כותבים מה שיש להם על הלב.

בין בטוב ובין ברע.

המנהלים יודעים שיש דיון בפורום וכל עוד הם לא סוגרים אותו כנראה שיש סיבה.

בברכה,

Noi Farhi

VaCC Member

Portugal,Nicosia,Ireland & UK

קישור לתוכן

חברים,

הדיון הזה נגרר להאשמות ואמוציות מעורבות ברגשות, אנה חידלו מכך.

אין מקום לפרסם ביקורת בעילום שם, אם למישהו יש ביקורת שיתכבד ויכתוב אותה בגלוי מול כולם, המייל שצבי פירסם לא היה משהו שצריך להתפרסם, אני מצר על כך ומקווה שזה ימחק.

אוהד ציין בפירוט את העובדות הקיימות, ואני יודע כי הוא פעל תמיד בצורה גלויה כאשר טובת החטיבה היא תמיד לנגד עיניו.

אוהד גם ציין שהבעיה היחידה שלו היא זמן פנוי ועד היום לא הצליחו למצוא לו מחליף, ולמרות זאת הוא גילה אחריות והמשיך לפתח ולתרום, וכאן אנחנו חוזרים להודעה בראש השרשור של אמיר פז.

אנה חידלו מלתת כאפות אחד לשני, עוינות לא תוביל אותנו לשום מקום.

כשם שטובת החטיבה תמיד נמצאת לעיני צוות החטיבה כך היא גם נמצאת מול עיניו של צבי, בבקשה מצאו את הדרך לדבר בצורה גלויה ב TS, בסוף עוד תגלו שכולם מסכימים על אותם הדברים.

אלמוג עטר סיכם בשרשור נפרד, את פעילות החטיבה במשמרת שלו (יעדים מול מה שבוצע) בצורה ביקורתית ועניינית ביותר, גשו לקרוא לפני שאתם ממשיכים להגיב.

קישור לתוכן

x2

אתם לא נורמאלים,תקראו מה כתבתם, תראו לאיזה מצב הגענו.. אתם פשוט רומסים אחד את השני.

מזל שאתם לא מחזיקים סכין ביד.

זה הדיון הכי מכוער שניתקלתי בחיים שלי בפורום הזה וגם הכי מיותר שיש. זה לא מעניין מי צודק, אתם משפילים את עצמיכם

עם כל השנאת חינם הזאת

יואל , אנשים כתבו את דעתם ואתה אומר שהם לא נורמלים ?

בוא נכנס קצת לפרופורציות לא צריך להגזים , ואף אחד פה לא משפיל את עצמו כי הוא כותב את דעתו או מציין עובדות.

הדיון אינו חורג מחוקי הפורום ואתה כתוב שההודעות של חברי וצוות החטיבה לא מענינות אף אחד ? נו באמת..

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...