עבור לתוכן
shachaf yasurr

העברת VATIL לאירופה , נכון או לא ?

העברת VATIL לאירופה , נכון או לא ?   

61 הצבעות

1. 1. העברת VATIL לאירופה , נכון או לא ?

• כן - צריך לעבור לאירופה (VACC)
      38
    • נמנע - אינני מעוניין לקחת חלק בהחלטה זו
      3
    • לא - עדיף להשאר במזרח התיכון תחת VATAME
      20

Recommended Posts

אני עוד לא הבנתי למה אתם לא רוצים לעשות שינוי ? 

שינויים זה דבר טוב ואנחנו מתייעצים איתכם לגביהם . 

בואו כל המתנגדים אנא הסבירו לי למה לא ? 

משנה מקום משנה מזל 

למה לא לעבור ?

אם אין הבדלים משמעותיים אז למה לא ?

למה לא להיות כחלק מאירופה הגדלה ?

אשמח אם תסבירו לי למה לא ?!

ומה זה שחף?

זה נראה לך כמו הודעה נייטרלית?

אני חושב טוב מאוד.

בכל מקרה אין לי יותר מה להוסיף חוץ ממה שכבר אמרתי ואמר אוהד ואמר מיקי, אני הצבעתי ואחרים יצביעו גם ומי שצריך יקבל החלטה.

קישור לתוכן

לפי כל הטיעונים שלכם, צריך לעבור לאירופה אם על VATAME ישתלטו גורמים עיונים לנו. אחרת, VATAME היא המקום שלנו.

כל עד ניהול VATAME לטובתנו, אין סיבה לעבוד.

VATIL היא החטיבה הגדולה ביותר בVATAME, הלא כך?

כה גדולה עד שאני מאמין שיתכן שמסך כל טייסי VATAME, יש לנו רוב מוחלט. או במילים אחרות - אנחנו כוח כמעט ענק באזור הזה.

אז למה שיהיה לנו פה רע?  כאמור, אין הבדלים גדולים בין VATAME לVACC. אבל שבVATAME אנחנו שולטים לחלוטין. כרגע, אנחנו בעצם לא מוגבלים ע"י שום גורם על-אזורי.

זה אידיאלי! ובהתחשב בזה שVATAME זה לא בדיוק אזור פעיל במיוחד, אז הבירוקרטיה מהירה יותר.

ומה יקרה אם יום יבוא ונאבד את השליטה בVATAME?

קודם כל, אני מקווה שאכן השלטון החדש של VATAME לא יעשה לנו צרות. ואם הוא יעשה יותר מידיי שכאלו - אז נעבור לאירופה.

ובכל הקשור לפוליטיקה, בקשר ל"המקרה הגרוע מכל":

אם לראש VATAME קוראים מוחמד , תמונת הפרופיל שלו בפייסבוק זה דגל ישראל נשרף, והוא עושה לVATIL צרות אז יעמדו בצד שלנו. כי זה שקוף שמוחמד בא לעשות טרור.

אבל אם לראש VACC קוראים סטפן, אז מה אם סבא שלו היה קצין בכיר באייזנצגרופן, והוא "מעכב" לVATIL אישורים ומתמהמה, אז זה בטח כי סטפן עסוק מאוד בניהול אירופה. מה? סטפן אנטישמי? מה פתאום. פה זה VATSIM, הוא התחייב להיות שיוויוני!

אני נגד. אפשר ליישר קו עם האירופאים, אפשר אולי לפתוח איזה "חלון" בירוקרטיה מהיר יותר, שאולי עוקף חלקית את סמכויות VATAME.

אבל למעבר לVACC אין סיבה. אנחנו מאבדים המון מהכוח שלנו בתמורה ל, בעצם, כלום.

תמיד אפשר לחתוך לאירופה אם צריך. עד אז באו נשאר במצב הטוב שלנו.

אני מצביע נגד. אם זה כבר 10 שנים פתוח לנו, אז זה גם יישאר פתור ל15, 20, 30 שנה.

קישור לתוכן

ומה זה שחף?

זה נראה לך כמו הודעה נייטרלית?

אני חושב טוב מאוד.

בכל מקרה אין לי יותר מה להוסיף חוץ ממה שכבר אמרתי ואמר אוהד ואמר מיקי, אני הצבעתי ואחרים יצביעו גם ומי שצריך יקבל החלטה.

כי אנשים מפחדים משנויים ..

לכן אני שואל ואומר 

אם אתה חושב שזה אומר את דעתי שיהיה לך בכיף 

אני אומר ושום אומר אני נמנע 

מה שהחטיבה תחליט יהיה 

אני רוצה רק לדעת למה ככה ולמה ככה 

קישור לתוכן

VATSIM מתיימר להיות גוף אנטי פוליטי ... אם יבוא איזה מוחמד פדל ומחליט שהוא ממציא את הגלגל מחדש ומערבב בולשיט פוליטי , אין איזה סמכות גבוהה יותר שתעשה לזה סוף?

דיברו פה על פיפא כדוגמה , רק צריך לזכור שפיפא זה גוף מושחת מהיסוד וזה ידוע כבר לא מעט שנים , זה שכל הזבל התגלה רק עכשיו זה משהו אחר.

קישור לתוכן

אם נראה בטווח הרחוק שכרשת פדראלית, ואטסים מפסיקה להגן עלינו מבחינה פוליטית, לא מאפשרת לנו X וכן מאפשרת לאנשים שמפריעים לנו Y, אנחנו יכולים לעבור כחטיבה לרשת IVAO, ולדלג בין הרשתות אל זאת שתתן לנו את ההתנהלות הטובה ביותר מבחינתנו. 

IVAO באמת נחשבת כאופציה??

קישור לתוכן

לא ברור לי מהיכן הנתון ש VATIL זו החטיבה הכי גדולה ב VATAME.

אשמח לראות נתון מספרי.

בינתיים 47 חברים הצביעו, כדאי שניכנס לפרופורציה.

קישור לתוכן

ממש לא..

אין סיבה לעשות זאת

שים לב שאיתי כתב את זה כמוצא אחרון כאשר ההנהלה העולמית מפסיקה להיות אוביקטיבית, וא-פוליטית, ומפלה את הישראלית לרעה.

לפי ההודעות של אנשי צוות כאלו ואחרים כאן, אני רואה שכל הסקר הזה זה BS ונעשה רק לצורך הפרוטוקול, וההחלטה התקבלה כבר.

בכל מקרה הצבעתי ולא הפרט לאיזה אפשרות ומאילו סיבות.

קישור לתוכן

שים לב שאיתי כתב את זה כמוצא אחרון כאשר ההנהלה העולמית מפסיקה להיות אוביקטיבית, וא-פוליטית, ומפלה את הישראלית לרעה.

לפי ההודעות של אנשי צוות כאלו ואחרים כאן, אני רואה שכל הסקר הזה זה BS ונעשה רק לצורך הפרוטוקול, וההחלטה התקבלה כבר.

אני רוצה לסבר את אוזנך ..

שום החלטה לא התקבלה 

אנחנו לא עושים דבר על דעת עצמנו ומה שאנחנו רוצים

קישור לתוכן

אני רוצה לסבר את אוזנך ..

שום החלטה לא התקבלה 

אנחנו לא עושים דבר על דעת עצמנו ומה שאנחנו רוצים

שאלה , תוצאות הסקר הם "משאל עם " שיקבע את ההחלטה או לצורך התרשמות בלבד של הנהלת החטיבה בדעת הקהל של חברי החטיבה..

כי אם זה האפשרות השנייה , אני לא מבין מה פשר המיקוח והוויכוח עם אנשים שהצביעו לא , הם הבינו את כל העבודות נכון , וחלקם עם המון נסיון הביעו את דעתם ואפילו שכנעו אותי בעצמי שעדיף להשאר חטיבה עצמאית תחת VATAME.

לא מבין מדוע יש פה תחושת כעס על אנשים שלא מסכימים עם דעתם של אנשי ההנהלה.

קישור לתוכן

תזכיר לי בבקשה באיזה צוות ניהול ושל איזה חטיבה שאתה יודע שהצוות כבר קיבל החלטה והסקר זה BS?
קישור לתוכן

קודם כל, הנהלת החטיבה לא קיבלה אף החלטה בנושא עדיין ותאמינו לי שהדעות בצוות גם כן חלוקות.

כל אחד, גם סטאס אגב, שהינו בכל זאת חבר חטיבה מן המניין יכולים להביע את דעתם ואנחנו נשמע לשמוע אותה בלי שום קשר אם היא בעד או נגד.

קישור לתוכן

תזכיר לי בבקשה באיזה צוות ניהול ושל איזה חטיבה שאתה יודע שהצוות כבר קיבל החלטה והסקר זה BS?

אני לא מסתיר את זה אף פעם, יש לי משתמש פעיל בשתי הרשתות ואני איש צוות בחטיבת ישראל ברשת IVAO.

רק שאני יודע להפריד בין היותי משתמש רשום בVATSIM ישראל(VATIL) לבין היותי איש צוות בIVAO, אוי לי אם לא הייתי יודע לעשות את ההפרדה הזו.

אותי לא מענין מי טס/מפקח איפה ואיפה לא, אני מתענין בתעופה ולא כל הBS הפוליטי(או הבין-אישי) מסביב.

אם תבדוק לעומק תראה שכל התגובות שלי בפורומים שעוסקים בסימולטורים להקהל הישראלי הן אוביקטיביות ונותנות את הקרדיט הנכון למי שמגיע, ויש הרבה שמגיע להם בשתי הרשתות (פרט למקרים בהם זה גולש לכיוונים פרטיים לחלוטין).

*אם תרצה הסבר למה אני לא טס/מפקח בVATSIM אתה מוזמן לשאול בפרטי.

כאשר הצוות פותח סקר בנושא מעבר לאירופה(גם אם הזה רק פורמליות נטו) אבל כותב ואני מצטט

מקומנו הטבעי הוא אירופה

אומנם אירופה איננה המזרח התכון עצם הקשר שלנו והשייכות שלנו אנחנו שייכים לאירופה

המעבר הוא בשביל האינסטרסים הפרטיים והחטיבתיים

אנו עוברים למקום שמהווה יותר בית טבעי עבורנו מאשר להיות בתוך אזור שאיננו הבית הטבעי שלנו .

מדליק אצלי מנורות אדומות, וצועק לי שההחלטה כבר קיימת (אולי לא פה אחד).

כמו כן לא הוצגו שום חסרונות של המעבר מצד הצוות בהודעה הפותחת, אלא רק היתרונות.

ועוד ציטוט

אני מזמין את כל מי שעדיין לא יודע במה לבחור

ויש לו עוד שאלות ולא הבין או מתלבט

לשלוח לי בהודעה פרטית שאלות ואעזור לכם ככל שאוכל

למה בפרטי מה יש להסתיר?

אם הדעה של כל אחד חשובה ומשפיע אז למה לשכנע מישהו לפה או לפה בפרטי ולא על גבי הדיון ציבורי שיכול לעזור ולשכנע אחרים מתלבטים.

קישור לתוכן

אני לא מסתיר את זה אף פעם, יש לי משתמש פעיל בשתי הרשתות ואני איש צוות בחטיבת ישראל ברשת IVAO.

רק שאני יודע להפריד בין היותי משתמש רשום בVATSIM ישראל(VATIL) לבין היותי איש צוות בIVAO, אוי לי אם לא הייתי יודע לעשות את ההפרדה הזו.

אותי לא מענין מי טס/מפקח איפה ואיפה לא, אני מתענין בתעופה ולא כל הBS הפוליטי(או הבין-אישי) מסביב.

אם תבדוק לעומק תראה שכל התגובות שלי בפורומים שעוסקים בסימולטורים להקהל הישראלי הן אוביקטיביות ונותנות את הקרדיט הנכון למי שמגיע, ויש הרבה שמגיע להם בשתי הרשתות (פרט למקרים בהם זה גולש לכיוונים פרטיים לחלוטין).

כאשר הצוות פותח סקר בנושא מעבר לאירופה(גם אם הזה רק פורמליות נטו) אבל כותב ואני מצטט

ועוד ציטוט

למה בפרטי מה יש להסתיר?

אם הדעה של כל אחד חשובה ומשפיע אז למה לשכנע מישהו לפה או לפה בפרטי ולא על גבי הדיון ציבורי שיכול לעזור ולשכנע אחרים מתלבטים.

לא מסתירים שום דבר..

יש כאלה לא כמוך שמפחדים לשאול בפומבי משום שהם מפחדים שיקטלו אותם .. (בערך מה שאתה עושה..)

הגיע הזמן להתחיל לשקול מילים ולא לצאת בהצהרות לא נכונות.

קישור לתוכן

לא מסתירים שום דבר..

יש כאלה לא כמוך שמפחדים לשאול בפומבי משום שהם מפחדים שיקטלו אותם .. (בערך מה שאתה עושה..)

הגיע הזמן להתחיל לשקול מילים ולא לצאת בהצהרות לא נכונות.

איפה יצאתי בהצהרות?

כתבתי "אני רואה", משמע זו דעתי האישית, ואין לי מה לשקול בדעה האישית שלי(עד כמה שאני זוכר יש לי זכות להביע את דעתי בפומבי בפורום, במיוחד אם אני רשום כחבר חטיבה).

כמו שכתבתי כל הBS הפוליטי/בין אישי לא מענין אותי, אני פה בשביל התעופה.

וזו ההודעה האחרונה שלי בדיון/סקר הזה.

קישור לתוכן

ועוד ציטוט

למה בפרטי מה יש להסתיר?

אז למה אתה מסתיר למה אתה לא טס\מפקח ברשת ? הרי למה בפרטי , מה יש להסתיר...

קישור לתוכן

הלוואי שניתן היה להפריד פוליטיקה מיחסים בינלאומיים כלשהם ברמה כלשהי.

הלוואי שניתן היה לסמוך על הבטחות בינלאומיות כלשהן של ארגון כלשהו, בין שניתנו בכתב או בע״פ.

העולם המציאותי, לאורך ההיסטוריה, מתנהג באופן עקבי.

פרגמטיזם אינו מה אני מאמין או רוצה אישית אלא מה יש ומה נכון לעשות במציאות זו בכדי להשיג מקסימום תוצאה.

ישנה מציאות מסויימת בה נמצאת כרגע מדינת ישראל וכל הקשורים בה ולדעתי נכון לשמור על הסטטוס קוו ולהתחזק מבפנים עד שיווצר חלון הזדמנויות שונה או טוב יותר.

קישור לתוכן

שלום חברים,

אני עוקב בעניין רב אחר הדיון והפתרון לא קל. יש יתרונות וחסרונות לכל כיוון.

אני מציע להקפיא את ההחלטה ולקיים דיון מעמיק בנושא (לא בפורום אלא בפגישה).

שום דבר לא בוער ויש פתרונות לכל בעייה כולל נושא האיזורים לבקרה ופיקוח (אבקש לא לפרט בפורום).

קישור לתוכן

אז למה אתה מסתיר למה אתה לא טס\מפקח ברשת ? הרי למה בפרטי , מה יש להסתיר...

למרות שאמרתי שאני לא הגיב.

התשובה היא, לא, אין לי מה הסתיר, אבל יש ענין של צנעת הפרט. הסיבה כוללת אנשים אחריםשעלולים להיפגע ולכן אני מעדיף לא ללפרסם את הסיבה בפומבי.

קישור לתוכן

אם מוחמד רוצה לטוס לבד מקהיר לעזה אינטרנשיונל, שיטוס. לי אישית זה לא מפריע. אם מוחמד ממצרים רוצה לארגן מטס "הומניטרי" של 20 מטוסים לתמיכה בעזה, ברשת ואטסים, אסור לו. ואם הוא יתעקש, גם מח"ט אירופה לא יכול לאשר לו את זה, זה משהו ברמת ואטסים העולמית שהוא "לא" אחד גדול - אסור לערב פוליטיקה. ואם מוחמד ימשיך להתעקש, הוא יורחק מואטסים. ואם המח"ט יתעקש, גם הוא יורחק מואטיל. אסור להם, כמו שאסור לנו לבצע שחזור של מבצע מוקד ברשת, או לחילופין, לבצע מטס הומניטרי של F16 לאיראן להפגנת תמיכה בישראל.

ביקשת? קיבלת:

7e6993c6681cd28e5d14531eb2e31721.png

מה יכולת לבקש יותר מזה :rofl: רק שיהיו איתו עוד 3 מחמודים

מוחמד טס מעזה לקהיר עם F16 לאות תמיכה בפתיחה של שדה GAZA INTL... לדעתי יש לנו פה חוזה עתידות

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...